Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis na konsolach?

95 postów w tym temacie

I bardzo dobrze. Na PC gra sprzedaje się marnie(jak rynek gier na kompy ogółem), tym sposobem zarobią trochę grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak juz mowilem, to nie sa filmiki z ps3, tylko ogolna prezentacja silnika, nie pokazano jeszcze nic z samego Crysisa.

A pierwszy filmik ma ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 11:51, Marcinio napisał:

PS3 udźwignie Crysisa, ale jeśli nie obetną grafy to X360 będzie miał problemy.

Uśmiałem się myślicie , że PS3 jest lepsze po względem technicznym?Otóż nie , możliwości PS3 i X360 są prawie identyczne i powiem że na przykład X360 ma 512MB ramu , a PS3 256MB ramu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli Cry Engine 2 ruszy na PS3 to chyba nikt nie jest tak naiwny, żeby uwierzyć, że Crisis będzie wyglądał na tej konsoli choć w połowie tak dobrze jak na PC.
Wystarczy zobaczyć na jakim poziomie są największe produkcje na PS3 takie jak np. Uncharted, żeby uświadomić sobie, że porównywanie tego do Crisisa jest po prostu śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 11:55, gogowitczak napisał:

Jakos grafiki na PS3 spokojnie mozna porownywac z crysisem na high detalach


Bzdury, ciekawe w jakich grach.

Crysis na konsole bedzie musial byc znacznie oslabiony, nie widze innej mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 12:49, MAKSICKI napisał:

> PS3 udźwignie Crysisa, ale jeśli nie obetną grafy to X360 będzie miał problemy.

Uśmiałem się myślicie , że PS3 jest lepsze po względem technicznym?Otóż nie , możliwości
PS3 i X360 są prawie identyczne i powiem że na przykład X360 ma 512MB ramu , a PS 256MB
ramu!


Dokladnie. Zreszta wlasnie z tego powodu jestem pewien ze Crysis nie bedzie wygladal tak samo, kazda tekstura w tej grze jest swietnie zrobiona, nie wiem gdzie oni chca to pomiescic na konsolach, tym bardziej przy takim ogromie map. Cos musi byc pogorszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 11:55, gogowitczak napisał:

Jakos grafiki na PS3 spokojnie mozna porownywac z crysisem na high detalach


Heh, ale na very high to juz nie, prawda? And who''s the winner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż na Pc musiała ich nieźle pocisnąć, że się zdecydowali, a jeszcze przed premiera była mowa o absolutnej wyłączności dla komputerów osobistych. Mimo wszystko mnie to rybka, dla mnie Crysis może wyjść nawet na Wii :P Ja już na moim kompie przeszedłem go na Very High i jestem zadowolony, a jak... może inaczej: O ile gorzej będzie wyglądał na konsolach to się zobaczy. A co do fullHD to tylko w snach. 720p to chyba maksymalne co uda im się osiągnąć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sobie to wyobrażam jestem ciekaw gdzie będzie lepsza grafika o ile naprawdę Crysis będzie na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Nadrill => Wynik ponad miliona kopii sprzedanych na PC nazywasz marnym o_O ? Kiedy taki Mass Efect koło 1.8 mln się sprzedał? owszem więcej ale jak na PC jest to naprawde spory wynik... -_-''

Swoją drogą Crysis już na starcie jest obcięty bez Anti Aliasingu na PS 3... A już napewno ograniczą wielkość tekstur, czy szczegółowość modeli... Swoją drogą na Xklocu tak samo by chodził jak na PS3... Procesor wiele nie zdziała mając mało ramu jak to ktoś przedemną powiedział. Tak więc o FULL HD i efektach jak na Dx 10 Very High mogą sobie konsolowcy pomażyć... -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff, kolejny sposób na nabijanie kasy. PS3 i X0 sobie o wiele lepiej poradzą z tą gra na max detalach niż jakikolwiek PC, jeżeli będzie im się chciało zrobić odpowiednią konwersję...
A poza tym Crysis to kicz, tylko pokaz grafiki, nie rozumiem zdania "Dla konsolowców pojawia się więc nadzieja, że znakomity shooter studia Crytek pojawi się na ich platformach."
Znakomity shooter? My już mamy swoje shootery:
PS3 - Killzone 2
X0 - Halo 3
Wii (choć na to raczej nie wyjdzie Crysis xD) - Metroid Prime 3
Do tego dochodzą inne, np. CoD4, Uncharted, itd.
Rynek gier na PC jest naprawdę karłem w porównaniu do tego co jest na konsole. Taka jest prawda i trzeba się z tym pogodzić, przez ostatnie 2-3 lata na PC wyszło może 5 gier które mnie interesowało, gdy na konsole byłoby ich z 20 conajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 ma trochę mało pamięci, ale na pewno sobie poradzi z Crysisem... Z xboxem to już co innego :P Trochę jest na to za słaby, ale też powinien dać radę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 13:15, Rafix 06 napisał:

PS3 ma trochę mało pamięci, ale na pewno sobie poradzi z Crysisem... Z xboxem to już
co innego :P Trochę jest na to za słaby, ale też powinien dać radę :]

Powiedz w czym X360 jest słabszy ?
X360-512MB ram 3 pełnowartościowe rdzenie każdy 3.2.Ghz 115GFPLOPS .
ps:Przepisałem to z PSX Extreme numer 114 "Konsolowy ring".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, PS3 ma swojego 8-rdzeniowego CELL''a. Jest to naprawdę o wiele potężniejszy procek niż ten w X0.
Nie zmienia to faktu, że Xbox360 ma jednak lepsze GPU(przynajmniej pod względem AA :P) i więcej ramu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 12:49, MAKSICKI napisał:

> PS3 udźwignie Crysisa, ale jeśli nie obetną grafy to X360 będzie miał problemy.

Uśmiałem się myślicie , że PS3 jest lepsze po względem technicznym?Otóż nie , możliwości
PS3 i X360 są prawie identyczne i powiem że na przykład X360 ma 512MB ramu , a PS3 256MB
ramu!

Tak w sumie to PS3 ma 512mb ram -_-
A do tych co mowia że za mało pamięci to jeśli sie nie mylę to pamięć w konsolach jest znacznie szybsza od tych w PC
więc tak bardzo nie przejmowałbym sie mała ilościa tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na konsolach nie wiadomo czy ukaże się Crysis choć to bardzo możliwe moim zdaniem no ale cóż i jeśli ktoś mówi że nie pójdzie na konsolach to jest w błędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"PS3 ma trochę mało pamięci, ale na pewno sobie poradzi z Crysisem... Z xboxem to już co innego :P Trochę jest na to za słaby, ale też powinien dać radę :]"

Hehe, śmieszny jesteś wszystko co napisałeś przeczy sobie na wzajem :P Ps3 ma ŹLE przemyślaną budowę pamięci - 256 dla tego i 256 dla tego, a X360 ma 512 i rozdziela ile potrzeba... To Ps3 ze swoim ramem stwarza większe problemy... Zapewniam Cię, że X360 jest na równi z Ps 3. pod względem graficznym itp. a nawet są gry, które o wiele ładniej i lepiej na ten czas wyglądają i działają na X - Turok (grafika), AssAssIn Creed (lepiej chodzi) (poza tym x ma lepszą kartę graficzną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 13:13, Ufo2 napisał:

A poza tym Crysis to kicz, tylko pokaz grafiki, nie rozumiem zdania "Dla konsolowców
pojawia się więc nadzieja, że znakomity shooter studia Crytek pojawi się na ich platformach."


Heh, mowi tak kazdy kto nie gral w ta gre. Ja specjalnie dla niej kupilem sobie nowy komputer i nie zaluje, dawno nie mialem takiej zabawy z fpsem, wg mnie pod wzgledem singleplayera jest znaaacznie lepszy od cod 4, a jesli chodzi o multi to na tym samym poziomie. Kampanie single mozna przechodzic na naprawde wiele sposobow, mimo ze juz przeszedlem gre to ciagle robie te same misje bawiac sie rozymi konfiguracjami sprzetu, taktykami itp.

Ludzie, o co wam chodzi z ta wojna konsolowa, przestancie sie tak podniecac. Xbox jak na razie nie wykazal slabosci wzgledem ps3, moze tylko jesli chodzi o to ze nie wszyscy maja dysk w swoich xboxach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tu bzdury piszecie :)
PS3 ma tyle samo ramu co x360. To ze ram jest podzielony w PS3 to nie znaczy ze ma go mniej :)
Nastepna sprawa PC-towcy krzyczycie ze na PS3 nie bedzie tak pieknej grafiki a czy wy jestescie slepi?? nie widzielisci pokazu tego silnika na PS3 bo ja tam widze ze chodzi znakomicie na soniaku ja wiem ze was trafia jak sobie pomyslicie ze PS3 moze udzwignac taka grafike ale to juz nie moj problem :)
Ostatnia kwestia powiadacie ze x360 jest mocniejsza lub ma porównywalna moc??? buahaha to dla czego od poczatku istnienia tej konsoli nie ma żadnej gry łądniejszej od gears of war??? na PS3 juz dawno sa ładniejsze gry LAir uncharted rachet HS no i nadchodza kolejne GT5 Killzone2 resistance2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować