Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis na konsolach?

95 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2008 o 15:26, braveheart20 napisał:

Wystarczy zostawic was na chwile samych i znów bredzicie cały układ składa sie z 8 procesorów
z czego 1 nie działa a drugi jest na obsługe konsoli i 6 procesorów zostaje i KAZDY z
nich powtarzam KAZDy jest takowany 3.2Ghz
Wiem ze wśród fanboi krążą plotki jakoby cały układ był takowany 3.2 ale to jest bzdura
bo każdy pojedyńczy procesor jest takowany po 3.2 na łebka:)


to i tak daje 6 procesorow w PS3 i 3 w Xbox 360 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 15:50, gogowitczak napisał:

to i tak daje 6 procesorow w PS3 i 3 w Xbox 360 :P

Ty naprawdę wierzysz, że PS3 ma 6 procesorów po 3,2Ghz? O_o

Samo przeczytanie specyfikacji technicznej kompletnie nic nie daje, trzeba jeszcze rozumieć to co się czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odbierać nam największego ekskluziwa? Nieładnie, ale cóż - biznes to biznes, może na konsolach sprzeda się lepiej, niż na PC (niby nie tak słabo, ale i nie rewelacyjnie, a tam im wszystkim będzie działać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawę jak będzie wyglądał Crysis na konsolach.
Biorąc jednak pod uwagę jak wygląda Call of Duty 4 na X360, który mimo ustawienia max rozdzielczości HD 720p ma rozdzielczość tekstur 768x576 to cienko to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak musiało się stać bo jak dla mnie to mega wymagania na PC ja dopiero będe miał taki za jakieś 3 lata lub 2 ale teraz idzie mi na niskich. Zobaczy się jak Crysis wygląda na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy powariowali, specyfikacje techniczne, cuda nie cuda... Czy wy wszyscy patrzycie tylko na grafike ? Ja nie wiem, grałem w GoW''a grafika mi sie podobała zajebiście, ale po kilku minutach przestała dla mnie byc istotna ponieważ rozgrywka wciskała w fotel, a zabijanie/cięcie kolejnych Locust''ów było istną frajdą. I nawet jeśli Crysis wyjdzie na X360, i nawet jeśli będzie miał słabszą grafike to i tak pewnie na 32 calowej plaźmie "wyciśnie" ze mnie soki.
Co do PS3 jest mi ono obojętne (nie oceniam Go, nie krytykuje), wole X360 z kilku względów (Np. biblioteka gier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 16:14, Shandar napisał:

Ciekawę jak będzie wyglądał Crysis na konsolach.
Biorąc jednak pod uwagę jak wygląda Call of Duty 4 na X360, który mimo ustawienia max
rozdzielczości HD 720p ma rozdzielczość tekstur 768x576 to cienko to widzę.

Call of Duty 4 na konsolach wygląda lepiej niż na PC. Choć racja że to gra technicznie przestarzała, silnik Crysis jest o wiele bardziej wymagający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Cmq - grałeś wogóle w Call of Duty 4 na obu platformach czy tak sobie gadasz aby coś powiedzieć?

Mam te szczęście, że mam zarówno X360 jak i PCeta do grania i gram na obu na tym samym telewizorze 32'' i po tym jak przeszedłem COD4 na PC chciałem zobaczyć jak się gra na padzie i włączyłem COD4 na X360 i aż mnie przygięło. Najpierw myślałem, że mi się telewizor rozregulował, potam okazało się, że deweloper zafundował nam rozdzielczość PAL w teksturach - porażka.

Dla niedowiarków link na stronę teamxbox: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=560936

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech panowie, co tu gadać o bebechach konsol. Patrzcie na to co PS2 czy Gamecube mają w środku, a popatrzcie na to, jaką grafikę mogły wyświetlić 4-5 lat po premierze tych konsol. Krótko mówiąc, na równi z ultra-pwnerskimi sprzętami siedzącymi w najnowszych PC''tach. Ot i koszmar PC''towców,, tydzień po kupnie nowego sprzętu jest przestarzały, kiedy konsole wyrabiają z najnowszymi (graficznie i nie tylko) grami przez conajmniej 3-4 lata od kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 17:01, Ufo2 napisał:

Ech panowie, co tu gadać o bebechach konsol. Patrzcie na to co PS2 czy Gamecube mają
w środku, a popatrzcie na to, jaką grafikę mogły wyświetlić 4-5 lat po premierze tych
konsol. Krótko mówiąc, na równi z ultra-pwnerskimi sprzętami siedzącymi w najnowszych
PC''tach. Ot i koszmar PC''towców,, tydzień po kupnie nowego sprzętu jest przestarzały,
kiedy konsole wyrabiają z najnowszymi (graficznie i nie tylko) grami przez conajmniej
3-4 lata od kupna.

Tak ale PS2 miało beznadziejną rozdzielczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taką samą jak Gamecube, Xbox czy jakakolwiek konsola z tamtej epoki.
Zresztą, Wii ma taką samą rozdziałkę. PS3 i X0 mają 720p. PS3 niby ma 1080p, ale wyjście wideo jakie ma obsługuje tylko 1080i, także to się mija z celem. Tak czy siak, takie gadanie, nikomu jakoś nie przeszkadzało stare dobre 480i czy 576i (czy jakoś tak to szło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 ma bardzo potężny procesor który potrafi wspomagac RSX i przelicza również grafike:)
Po tym co pokazali na tych filmikach jestem spokojny o jakość konsolowego crysisa.........
Ale i tak czekam najbardziej na konsolowe produkcje typu GT5 killzone2 mGS4 resistance2 to będą dopiero kilery

taka małą ciekawostka odnosnie resistance2 ta gra ma miec cooperativ czy jak to sie tam pisze do 8 graczy i 60 graczy online to dopiero wypas i na dodatek osobna kampania dla jednoego gracza i uwaga kampania również dla multi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy posiadacze X360 i PS naprawdę potrzebują Crysisa.
Graficznie będzie lepszy od np. COD4,alebez pzresady, ni będą to wielkie różnice.
A przecież fabularnie to Modern Warfare zbija Crysisa na miotle.
Potrzebujemy tego??
Ja nie,więc u mnie Crysisa nie zagości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym to zobaczyć jak Crysis się na x360 albo PS3 zawiesza się przy kilku wybuchach atomówek i z 2 tornadach ciekawe czy na konsolach też jest blue screen xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż - czy aż taki ważny ten Crysis na konsolach to zostawię dla każdego z Was.

Według mnie tak średnio - z jednej strony to piękny pod względem graficznym shoter, ale z drugiej strony ścieżka fabularna w nim kuleje i nie jest takim hitem do końca, na jaki sie zapowiadał. Posiadacze obu konsol mają swoje FPSy - PS3 ma Resistance, Haze, Killzone, a X360 Gears of War i Halo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar kupic ps3 ale nie czekam specjalnie na crysisa właściwie to mam to gdzieś czy wyjdzie na kosole czy nie bo przeciez każda konsole ma lepsze gry od crysisa wolałbym wydac kase na gta 4, army of two , gt 5 , MGS 4, killzone 2 albo jeszcze kilka innych gierek także mysle że crysis nie odniesie zbyt dużego sukcesu an konsolach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować