Zaloguj się, aby obserwować  
Qba-13

Dragon Ball

856 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2006 o 19:08, ciaputek napisał:

> Ogólnie dla mnie denna bajeczka jak te pokemony wszystkie ;P

Nie porównój takiego dzieła jak Dragon Ball do jakiś tam szajsowatych Pokemonów, ok????


Mi to sie ogólonie z tym kojaży :) I tak uważam i nikt nie zmieni mojego zdania ogólnie w chpisach jakieś pierdoly denne to jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 19:51, Winmenia napisał:

Mi to sie ogólonie z tym kojaży :) I tak uważam i nikt nie zmieni mojego zdania ogólnie w chpisach
jakieś pierdoly denne to jest:)


Jak zwykle to samo, kocham ten kraj. :/
Nawalić, nabluzgać, szit i kit i jedno wielkie gó***, ale powodu nie ma.
W chipsach głupie pierdoły dla dzieci były - owszem, ale czy to zaraz trzeba zjechać całą tą mange ?
Czytałeś to w ogóle ? Bo jak nie, a wiesz tylko, że coś tam był sobie wojownik co się lubiał bić i ciągle pokonywał złych to mało wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 20:16, Vaxinar napisał:

> Mi to sie ogólonie z tym kojaży :) I tak uważam i nikt nie zmieni mojego zdania ogólnie
w chpisach
> jakieś pierdoly denne to jest:)

Jak zwykle to samo, kocham ten kraj. :/
Nawalić, nabluzgać, szit i kit i jedno wielkie gó***, ale powodu nie ma.
W chipsach głupie pierdoły dla dzieci były - owszem, ale czy to zaraz trzeba zjechać całą tą
mange ?
Czytałeś to w ogóle ? Bo jak nie, a wiesz tylko, że coś tam był sobie wojownik co się lubiał
bić i ciągle pokonywał złych to mało wiesz.


Wkoło to samo leje zabija i jego nie zabijają ogólnei nie lubie takich kreskówek jak lubisz to looz a to forum jest po to żęby każdy wypowiedzał swoje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 20:19, Winmenia napisał:

Wkoło to samo leje zabija i jego nie zabijają ogólnei nie lubie takich kreskówek jak lubisz
to looz a to forum jest po to żęby każdy wypowiedzał swoje zdanie :)


Dobrze, rzecz gustu, ale ogólnie mangi i anime nie lubisz czy tylko tego DB ? Bo są ludzie co lubią mange i anime, ale tak realne, że tak się wyraże - np jakieś romanse czy coś, a są co w ogóle nie lubią tego stylu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 20:58, Vaxinar napisał:

Dobrze, rzecz gustu, ale ogólnie mangi i anime nie lubisz czy tylko tego DB ? Bo są ludzie
co lubią mange i anime, ale tak realne, że tak się wyraże - np jakieś romanse czy coś, a są
co w ogóle nie lubią tego stylu. ;)


Ogólnie wszystkie bajki tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 21:04, Winmenia napisał:

> Dobrze, rzecz gustu, ale ogólnie mangi i anime nie lubisz czy tylko tego DB ? Bo są ludzie

> co lubią mange i anime, ale tak realne, że tak się wyraże - np jakieś romanse czy coś,
a są
> co w ogóle nie lubią tego stylu. ;)

Ogólnie wszystkie bajki tego typu.

Aghhhh jak ja nienawidze tego słowa tak uzytego ... bajka, a wogóle wiesz co to słowo oznacza, wytrzymam nawet "kreskówkę", chociaż też jej nie trawię, wole jak się nazywa rzeczy po imieniu czyli "manga&anime" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 21:11, Sand Wraith napisał:

> > Dobrze, rzecz gustu, ale ogólnie mangi i anime nie lubisz czy tylko tego DB ? Bo
są ludzie
>
> > co lubią mange i anime, ale tak realne, że tak się wyraże - np jakieś romanse czy
coś,
> a są
> > co w ogóle nie lubią tego stylu. ;)
>
> Ogólnie wszystkie bajki tego typu.
Aghhhh jak ja nienawidze tego słowa tak uzytego ... bajka, a wogóle wiesz co to słowo oznacza,
wytrzymam nawet "kreskówkę", chociaż też jej nie trawię, wole jak się nazywa rzeczy po imieniu
czyli "manga&anime" ...


heh looz ;) będe pamiętał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ninormalne są telenowele, wszystkie fanki/fanów proszę policzyc jaka jest średnia płaczu na jeden odcinek ... bosh, to już by sie butla 5 litrów uzbierała ;p a serio DB uważam za anime dobre, nie jest najlepsze jakie widziałem ale to własnie on rozsławił M&A w naszym pięknym kraju. I jeszcze co do bajki, wiedz że jest wiele rodzajów M&A: dla dzieci (DB na pewno nim nie jest, szkoda że Francuzi wycieli te momenty, którymi bym sie mógł podperzeć), mangi shojo, mangi detektywistyczne, mangi dla dorosłych (chodzi o zawarta treść a nie o jakieś hentaje ;p) romans/miłosć i wiele wiele innych rodzajów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 20:19, Winmenia napisał:

> > Mi to sie ogólonie z tym kojaży :) I tak uważam i nikt nie zmieni mojego zdania ogólnie

> w chpisach
> > jakieś pierdoly denne to jest:)
>
> Jak zwykle to samo, kocham ten kraj. :/
> Nawalić, nabluzgać, szit i kit i jedno wielkie gó***, ale powodu nie ma.
> W chipsach głupie pierdoły dla dzieci były - owszem, ale czy to zaraz trzeba zjechać całą

> mange ?
> Czytałeś to w ogóle ? Bo jak nie, a wiesz tylko, że coś tam był sobie wojownik co się
lubiał
> bić i ciągle pokonywał złych to mało wiesz.

Wkoło to samo leje zabija i jego nie zabijają ogólnei nie lubie takich kreskówek jak lubisz
to looz a to forum jest po to żęby każdy wypowiedzał swoje zdanie :)

poprawka goku w DB (normalka,z,gt) zginol duzo razy a ze go wskrzesili to juz nie moja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 21:34, Solstheim napisał:

poprawka goku w DB (normalka,z,gt) zginol duzo razy a ze go wskrzesili to juz nie moja wina


Dobra looz :) IEDNI LUBIĄ INNI NIE :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie jak i skąd sciągnac mozna pełe filmy z dragon ball . mam film z brollym i bardokiem tylko i chciałbym se jakis oglądnac .kiedys oglądałem dragon ball co dziennie z lekcji uciekałem zeby odcina nie przegapic , zreszta sami wiecie jak było na rtl 7 .

czy ktoswie cos konkretnego na temat dragon Ball af

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 17:04, Sycylius napisał:

Podobno miał być nawet pełnometrażowy film z prawdziwymi aktorami ale coś nic nie słychać na
ten temat ma ktoś może jakieś info na ten temat?

a skad takie cos wogole wiesz?ja nic takeiego nie splyszałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 17:24, BaRt3k. napisał:

> Podobno miał być nawet pełnometrażowy film z prawdziwymi aktorami ale coś nic nie słychać
na
> ten temat ma ktoś może jakieś info na ten temat?
a skad takie cos wogole wiesz?ja nic takeiego nie splyszałem...



To było dawnooo temu i dokładnie nie pamiętam z kąd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 17:04, Sycylius napisał:

Podobno miał być nawet pełnometrażowy film z prawdziwymi aktorami ale coś nic nie słychać na
ten temat ma ktoś może jakieś info na ten temat?


Też kiedyś o tym czytałem. Było to podajże w jakimś Clicku ale chyba z 4 lata temu. Jak się dokopie to napisze coś więcej. Film chyba nie wyszedł bo miał być japoński a reżyser zatrudnił amerykańskiego aktora który miał grać Songa i fani chyba zrobili jakąś zadymę. Ale nie jestem pewien. I wogóle film miał mieć za drogi budzet. Ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 14:02, Vaxinar napisał:

> http://users.interblock.pl/~borys/darmowe_filmy/Dragon_Ball_z/Dragon_Ball_z.htm

W jakim to jest języku i czemu przy niektórych jest pare opcji pobrania ?

po polskiem jak w rtl7 i tvn7 a kilka opcji bo jak jedna nie działa to właczasz druga a np. odcinek 34(chyba) jest wczęściach a i b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 14:24, KLeszcz 12 napisał:

po polskiem jak w rtl7 i tvn7 a kilka opcji bo jak jedna nie działa to właczasz druga a np.
odcinek 34(chyba) jest wczęściach a i b.


Wiem na jakiej stacji LECIAŁ DB, ale co do tego ściagania to jakoś nie chce mi ściągać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować