Zaloguj się, aby obserwować  
Qba-13

Dragon Ball

856 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2006 o 16:18, Norbi.7 napisał:

a leci jeszcze gdzies w TV DB ??

niestety :( programy mówią, że to "nie opłacalne", chyba nie zdają sobie sprawy, ile ludzi by to oglądało, bo praktycznie nie znam osoby, która o DB nie słyszała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 17:21, Hubi Koshi napisał:

Heh z tego co pamiętam to w RTL7 oglądalność poleciała na łeb na szyje kiedy przestali powtarzać
Dragon Balla.


No.Jak przestali grać DB to ja ani razu od tamtego czasu nie włączyłem RTL7.Teraz to TVN7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wiecie może Wam powiem taką ciekawostkę, ale może już ktoś wie. :D
Na stronie TVN 7 jest taka jakby ankietą i tam już pełno ludzi się opowiada za tym aby znieść te brazylijskie pierdoły i dać DB albo chociaż inne anime. Yayba jest słaby, ale wg mnie SLayers by nie zaszkodziło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak Slayersi byli świetni oglądałem DB bo byłem mały teraz go też lubie, ale obecnie według mnie SLayersi są o wiele lepsi (dojrzalsi), chociż Yayba też był smieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slayersi to jedno z bardziej zakręconych komedii fantasy o jakich słyszałem :-D. Bardziej pokręcone są chyba tylko takie np "Those who hunt elves" o trojce ludzi z naszego świata która dostała się do świata fantasy, a by powrócić do swojego muszą znaleźć pewne zaklęcie, które znajduje sie na ciałach pięknych elfek :-D. Przepiękna komedia fantasy z masą elementów echi (łagodna erotyka). Wspominałem że razem z bohaterami trafił tam czołg ?? Konkretnie ruski T-72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, pod blokiem ciągle o DB sie gadało, karty, naklejski wszystko z DB a Slayersi przeszli bez echa. i potem DB(Z) wcale nie jest niedojrzałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh nie o to mi chodzi, wiem że na dworze wszyscy db, bo nikt slayersów tak naprawdę nie ogglądał, bo uwarzałem to za głupie, ale ostatnio oglądałem kilka odcinków i przypomniałem sobie jakie to jest super anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 17:31, Kartel napisał:

O tak Slayersi byli świetni oglądałem DB bo byłem mały teraz go też lubie, ale obecnie według
mnie SLayersi są o wiele lepsi (dojrzalsi), chociż Yayba też był smieszny.


Yayba był śmieszny ? Dla mnie on był żałosny -_-"
Głowni bohaterowie są ok, ten cały "diabeł" Takeszi (piszę jak się wymawia) też ujdzie, ale już ta księżycowa książniczka czy jak jej tam ta królików co miała to.... :/ porażka

Dnia 09.01.2006 o 17:31, Kartel napisał:

Hubi Koshi

No właśnie i za tak pokręconą fabułę najbardziej ich lubiałem, może wymienicie ulubonych bohaterów TYCH DWÓCH anime
Dla mnie ulubionym bohaterem DB był Vegeta a w Slayersach Valgarv. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie mi za drugiego posta, ale dopiero teraz mi się przypomiało, że obok Valgarva bardzo też (na równi) lubiałem Firbridza (nie wiem czy dobrze napisane).
To był to taki mnały chłopczyk, a właściwie jakaś tam potężna postać wcielona w chłopaka i pamiętam, że rozwalił prawie wszystkich takimi małymi kulkami, jakiś tam czar. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Społeczeństwo polskie w większości zna anime tylko te które leciały w TV... Założe się że mało kto słyszał o takim Naruto , Evangelion, Bleach itd.

Ludzie tutaj wypowiadający się to w pewnym sensie OTAKU (kto wie ten zrozumie) słyszałem o tym że po rzekomej śmierci Goku fani zaczęli protestować i biedny Akira musiał wymyślić fabułe tak żeby Goku zmartwychwstał... Z nudów wymyślał kolejne SSJ 2,3,4 itd. Bueh...

IMHO Slayersi i Naruto rządzą :D

I tak na marginesie to jeśli ktoś oglądał AMV HELL :D to niech napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 19:01, Lisuu napisał:

Ludzie tutaj wypowiadający się to w pewnym sensie OTAKU (kto wie ten zrozumie) słyszałem o
tym że po rzekomej śmierci Goku fani zaczęli protestować i biedny Akira musiał wymyślić fabułe
tak żeby Goku zmartwychwstał... Z nudów wymyślał kolejne SSJ 2,3,4 itd. Bueh...


Nie no bez przesady z tym Otakizmem. Dla mnie to jest raczej młodzieńcza fascynacja wszystkim co nowe i fajne. Nio bo w końcu młodzież skacze z kwiatka na kwiatek, razem z postępami mody i zmieniającymi się trendami. Do Otakizmu to to ma niezwykle daleko, zupełnie jakby małe dziewczynki wymieniające sie np. naklejkami z witch nazwać Otaku W.I.T.C.H.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 19:42, Hubi Koshi napisał:

> Ludzie tutaj wypowiadający się to w pewnym sensie OTAKU (kto wie ten zrozumie) słyszałem
o
> tym że po rzekomej śmierci Goku fani zaczęli protestować i biedny Akira musiał wymyślić
fabułe
> tak żeby Goku zmartwychwstał... Z nudów wymyślał kolejne SSJ 2,3,4 itd. Bueh...

Nie no bez przesady z tym Otakizmem. Dla mnie to jest raczej młodzieńcza fascynacja wszystkim
co nowe i fajne. Nio bo w końcu młodzież skacze z kwiatka na kwiatek, razem z postępami mody
i zmieniającymi się trendami. Do Otakizmu to to ma niezwykle daleko, zupełnie jakby małe dziewczynki
wymieniające sie np. naklejkami z witch nazwać Otaku W.I.T.C.H.


Może i masz racje... Poniosło mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 22:03, Winmenia napisał:

Ogólnie dla mnie denna bajeczka jak te pokemony wszystkie ;P


Nie porównój takiego dzieła jak Dragon Ball do jakiś tam szajsowatych Pokemonów, ok????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon Balla dziełem nazwać raczej nie można, to po prostu sympatyczna kreskówka o równie sympatycznym bohaterze :-]. Z kolei Pokemony to kreskówka brana na komerche, wszystkie te "Złap je wszystkie and Stuff", ogólnie chodziło o to by nakręcić koniunktóre na karty, zabawki etc. Z kolei w przypadku Dragon Balla coś takiego było tylko dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto w ogóle założył taki temat???!!! ;p ;D Chociaż gdy tak sobie przypominam to łezka się w oku kręci. Wciąż pamiętam jak obejrzałem pierwszy odcinek w polskiej TV. ACH... Nigdy przedtem nie było takiej "bajki", ta mnie najmocniej wciągnęła w swój świat. A ten odcinek przeplatający DB ze Slumpem. ACH... Toż to teraz LEGENDA (całe anime i manga też, nie ten odcinek, tak a propos ten odcinek to to dopiero był HARDCORE)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu obie kreskówki z tego co pamiętam były dzieła tego samego autora Akiry Toriyamy :-D, a doktor Slump faktycznie był wykręcony w kosmos, jedno z najbardziej schizowatych anime, jakie kiedykolwiek oglądałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować