Zaloguj się, aby obserwować  
Qba-13

Dragon Ball

856 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2009 o 20:48, Achilleus napisał:

Czy jest gdzieś w sieci wersja japońska Dragon Ball z polskimi napisami do obejrzenia
online?
PS: Wiem, że wymagam zbyt wiele.

Tak :F DB Kai jest na 101% Pozostałe? Myślę że też znajdziesz, bo ostatnio widziałem bodajże 4 wersje Dragon Ball. Tylko pewny nie jestem czy to było pierwsze DB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 21:01, nightfaler napisał:

http://www.4gamer.net/news/history/2007.03/20070320162228detail.html

Wiadomo coś na temat tej gry ? Już dość długo na nią czekamy, a nie wiemy chyba nic na
jej temat ;/

Oj wiemy dość dużo :P Gra powstaje i ma się dobrze. W tej chwili odbywają się zamknięte beta-testy w Korei. Tu masz garść screenów:


Jak wpiszesz w youtube, to powinieneś znaleźć gameplaye.

Linki ze screenów umieszczone dzięki stronie
Spoiler

db4ever.pl

, mam nadzieję, że nikt mi nie ma tego za złe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 16:15, Dartitwo napisał:

Takie pytanko, czy muzyka w DB Kai jest taka sama jak w DBZ? ;)

Niestety inna i to jest czynnik, który sprawia, że nie lubię Kai''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Trochę paskudnie to wygląda. Nie przepadam za MMO, ale to DB więc może się skuszę gdy wyjdzie u nas :) Będzie darmowe czy z abonamentem?

I jeszcze jedno ważne pytanie, wiadomo coś o wydaniu DB Kai w Polsce na DVD/BR? Z polskimi napisami ofc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,chciałbym się dowiedzieć jak się nazywa film w którym Goku

Spoiler

wyruszył na jakąś planetę (chyba Namek,nie pamiętam) i spotkał tam wielkiego,grubego stwora.Otaczały go cukierki. Potem ten stwór zamienił się w normalną postać (podobną do ludzkiej wzrostem) i Goku już nie umiał sobie z nim poradzić bo ten stwór miał swój specjalny miecz. Potem przyszedł Vegeta,zrobili fuzję i go pokonali małą kulką.Tyle pamiętam

Pomógłby ktoś? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 12:14, bobobo napisał:

Witam,chciałbym się dowiedzieć jak się nazywa film w którym Goku

Spoiler

wyruszył na jakąś
planetę (chyba Namek,nie pamiętam) i spotkał tam wielkiego,grubego stwora.Otaczały go
cukierki. Potem ten stwór zamienił się w normalną postać (podobną do ludzkiej wzrostem)
i Goku już nie umiał sobie z nim poradzić bo ten stwór miał swój specjalny miecz. Potem
przyszedł Vegeta,zrobili fuzję i go pokonali małą kulką.Tyle pamiętam

Pomógłby ktoś?
^^

To chyba ten
http://en.wikipedia.org/wiki/Dragon_Ball_Z:_Fusion_Reborn
Z tym że nie są na planecie tylko w zaświatach, ale reszta pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 12:22, bobobo napisał:

Wielkie dzięki obu panom ;)

Witam.
Być fanem Dragon Balla i nie wiedzieć takich rzeczy ? :D No byś się wstydził. Filmy Kinowe to było coś, co z miejsca każdego interesowało każdego, kto się o takowych dowiedział. :D. Całkiem niedawno powstał nowy/kolejny, ale to prędzej przez równą datę istnienia Dragon Balla :D "YO! Son Goku And His Friends Return" Film jest bardziej nastawiony na specyficzny humor dragona, lecz walkę też tam zobaczymy :D. Dowiemy się również że

Spoiler

Vegeta miał brata :)


Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój,ostatnio Dragon Balla oglądałem dwa lata temu,a filmy chyba trzy,więc chyba mam prawo nie wiedzieć jak nazywa się jeden film ( a znam prawie całą jego treść).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 13:57, bobobo napisał:

Daj spokój,ostatnio Dragon Balla oglądałem dwa lata temu,a filmy chyba trzy,więc chyba
mam prawo nie wiedzieć jak nazywa się jeden film ( a znam prawie całą jego treść).

Jakbyś znał to byś wiedział, że akcja nie działa się na Namek, a ten "gruby stwór" to Janemba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 16:28, Zagul napisał:

Jakbyś znał to byś wiedział, że akcja nie działa się na Namek, a ten "gruby stwór" to
Janemba.


PRAWIE całą treść!!! Zresztą,o co my się tu kłócimy? O moją wiedzę na temat Dragon Balla? Mam ją obszerną oglądałem każdą "serię" (zwykły,Z,GT) chyba po 2 razy każdy. Ja nie wątpie w swoją wiedzę na team ANIME,ale już o filmach to widziałem chyba 2 lub 3 (Jeden z Janembą,drugi Brollym i trzeci z Bardokiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 16:33, bobobo napisał:

> Jakbyś znał to byś wiedział, że akcja nie działa się na Namek, a ten "gruby stwór"
to
> Janemba.

PRAWIE całą treść!!! Zresztą,o co my się tu kłócimy? O moją wiedzę na temat Dragon
Balla? Mam ją obszerną oglądałem każdą "serię" (zwykły,Z,GT) chyba po 2 razy każdy. Ja
nie wątpie w swoją wiedzę na team ANIME,ale już o filmach to widziałem chyba 2 lub 3
(Jeden z Janembą,drugi Brollym i trzeci z Bardokiem)

Spoko, nie będziemy się kłócić :)

Btw. 2 oglądałeś każdą serię ? Mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować