Zaloguj się, aby obserwować  
Qba-13

Dragon Ball

856 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2006 o 12:48, PAPISHON napisał:

Kiedyś słyszałem o tym że miał powstać Dragon Ball AF ale nie powstanie...dlaczego ? Nie pamiętam
:(



Pan Akira Toriyama stwierdził, że pisanie Dragon Ball AF ( After Future ) zajęło by mu 10 lat, dlatego zrezygnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała mi sie taka śmieszna piosenka: Dragon Ball Vegeta to żul pierdnoł se w nocy i stracił pół mocy przyleciał Songo i kopnoł go w jądro vegeta kuleje a songo sie śmieje. Pieśń niema na celu obrazy fanów Tego Wyśmienitego serialu anime (sam go lubie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Mam pilną sprawe!
Potrzebny mi jest autor soundtracku do Dragon Ball Z. dokładnie chodzi o serial animowany, który był emitowany np. na RTL 7. NIE chodzi mi o film pełnometrazowy. Chodzi o SERIAL!!
Z góry dzięki i bardzo proszę o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 12:48, PAPISHON napisał:

> kiedyś leciało może zrobią nowe odcinki. hehe . :)
Kiedyś słyszałem o tym że miał powstać Dragon Ball AF ale nie powstanie...dlaczego ? Nie pamiętam
:(


Dragon Ball AF istnieje, ale nie jako bajka, ale jako komiks. Niestety jedyne miejsce w którym jest wydawany to Japonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 21:07, Feno napisał:

Witajcie! Mam pilną sprawe!
Potrzebny mi jest autor soundtracku do Dragon Ball Z. dokładnie chodzi o serial animowany,
który był emitowany np. na RTL 7. NIE chodzi mi o film pełnometrazowy. Chodzi o SERIAL!!
Z góry dzięki i bardzo proszę o pomoc!!


Spróbuj na http://www.dragonballarena.gamesurf.it To największa (chyba) strona na świecie poświęcona serii Dragonball. Można na niej ściągnąć openingi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link, który podałeś nie działa. Poza tym nie chodzi mi o openiningi tylko o instrumentalne wersje utwrów z serialu. Mimo to dzięki za chęć pomocy :- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 21:57, Feno napisał:

Link, który podałeś nie działa. Poza tym nie chodzi mi o openiningi tylko o instrumentalne
wersje utwrów z serialu. Mimo to dzięki za chęć pomocy :- )


http://dragonballarena.gamesurf.it/

Ten mi wchodzi. A co do instrumentalnych wersji utworów to je mam. Jak chcesz, to mogę ci je wysłać, bo nie pamiętam, gdzie ściągnąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 21:39, ziptofaf napisał:

> > kiedyś leciało może zrobią nowe odcinki. hehe . :)
> Kiedyś słyszałem o tym że miał powstać Dragon Ball AF ale nie powstanie...dlaczego ? Nie
pamiętam
> :(

Dragon Ball AF istnieje, ale nie jako bajka, ale jako komiks. Niestety jedyne miejsce w którym
jest wydawany to Japonia.

Poprawka nie jao komiks tylko jako manga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2006 o 01:04, ziptofaf napisał:

(...)A co do instrumentalnych wersji utworów to je mam. Jak chcesz, to mogę ci je
wysłać, bo nie pamiętam, gdzie ściągnąłem.


Nie trzeba. Już mam wszystko to co chciałem :- ) Dzięki jednak za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=H1rrPCqeYeo&search=dbz%20The%20strongest%20world

Kinówka DB. Dragon Ball Z: The worlds strongest. To jest movie 2 (dałbym jedynkę, ale ona jest podzielona na cztery część, a nie wiem czy link zadziała, jak zadziała spróbuje wrzucic wszystkie filmy). W angielskiej wesji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 16:56, hunter22 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=H1rrPCqeYeo&search=dbz%20The%20strongest%20world

Kinówka DB. Dragon Ball Z: The worlds strongest. To jest movie 2 (dałbym jedynkę, ale ona jest
podzielona na cztery część, a nie wiem czy link zadziała, jak zadziała spróbuje wrzucic wszystkie
filmy). W angielskiej wesji językowej.


Na dragonballarena można odnaleźć filmy Bardock: the father of Goku i DBGT movie 01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jeśli lubicie Dragon Balla to moge wam polecić dwa inne anime.
1. Shaman King, ale jedynie w wersji japońskiej z angielskimi ew. Polskimi napisami. To co puszczają na Jetixie i w Polsacie to crapowata wersja
2. One Piece - przezabawne anime w klimacie podobne do Dragon Balla jednak moim zdaniem o wiele lepsze. Walki są dużo szybsze i nie oparte na tym kto kogo mocniej grzmotnie albo stworzy większą kulke energii. Poza tym jest pełna zajefajnych gagów, ciekawych postaci i niezwykle ciekawych historii :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubie DBZ ale wole takie tutuły jak Hellsing czy Naruto.Dragon Ball jest spoko i mam dla was dwa linki o DBZ i grach o tym Anime.
www.ssjcenter.pl
www.logf.pl
Grał ktoś z was w Mugena lub chociaz Leagacy of Goku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dragon ball to był tytuł. pamiętam jeszcze te wszystkie rozmowy i rozwarznia osiedlowe na ten temat. powinni pokazać go teraz np na tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 17:55, Norbi.7 napisał:

- Czy SSJ 4 byl tylko w GT ?
- Czy Brolli byl w dbZ czy dbGT ?
- Kto zabil Brolliego ?


To są trzy pytania :- )

Ad1. Tak, tylko w GT.
Ad2. Ani tu, ani tu. Broli jest tylko w wersjach kinowych.
Ad3. Goku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 17:55, Norbi.7 napisał:

- Czy SSJ 4 byl tylko w GT ?


Tak. Tylko w GT.

Dnia 28.09.2006 o 17:55, Norbi.7 napisał:

- Czy Brolli byl w dbZ czy dbGT ?


Brolly pojawiał sie tylko w kinówkach DBZ.

Dnia 28.09.2006 o 17:55, Norbi.7 napisał:

- Kto zabil Brolliego ?


W DBZ Movie "The legendary super saiyan" Son Goku (pokonał go, lecz jakimś cudem on przeżył), w DBZ "Brolly second coming" Son Goku, Son Gohan i Son Goten stworzyli razem potężna fale uderzeniową, w DBZ "Bio Brolly" Trunk i Son Gohan. Zawsze jakoś powracał, lecz w filmie "Bio Brolly" został zniszczony definitywnie. To taki skrótowy opis kto zabił Brolly''ego, polecam obejrzenie kinówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować