Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

500 milionów pobrań Firefoksa

79 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2008 o 14:47, sig. napisał:

albo mi się wydaje albo jest polski słownik do opery

Z tego co słyszałem, to owszem, jest. Ale trzeba go oddzielnie wgrywać w formie pluginu i nie jest on tak rozwinięty, jak w Firefoxsie ;).
A z liska sam korzystam już od ok. roku i przesiadać się nie zamierzam. No, może na 3 wersje, jak już wyjdzie ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również mam tą przeglądarkę moim zdaniem jest ona jedną z najlepszych a co do tych 500milionów to nawet sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GZ Firefox:D
Bawił się ktoś w ten ryż?:P Ja na razie dołożyłem od siebie 2000 ziarenek:D Może później jeszcze ludzi pokarmie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas (pewnie coś ponad rok) używam firefoxa i jestem jak najbardziej usatysfakcjonowany. Czasami korzystam z Opery, natomiast IE zostawiłem odłogiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a czemu tu się dziwić. MF, to jak narazie najlepsza przeglądarka internetowa z wielkimi możliwościami. Powodzenia w drodze do miliona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwym posiadaczem Firefoxa i to przesądziło o tym że nie używam Opery to wygoda i możliwości konfiguracyjne czy możliwość otwierania kilku linkóe z jednej strony na zakładkach (w Operze trzeba było przechodzić z tej samej strony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować