Zaloguj się, aby obserwować  
drewniak20

Heroes of Might and Magic III - Złota Edycja

63 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2006 o 13:58, Krejt napisał:

Niech ktoś porobi za beta-testera, będę wdzięczny.


sprawdzilem u siebie. wszystkie kopalnie dzialaja bez zarzutu:) latke mozna udostepnic szerszej publicznosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 14:26, Krejt napisał:

Wyczaiłem literówkę (machnąłem się przy pisaniu i przestawiłem literki), więc oto poprawiona


literowki nie zauwazylem :D ale cala reszta gra i trabi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem gre Heroes III Of Might And Magic Złota Edycja i gdy klikam na Serwis internetowy, wychodzi z gry i otwiera się okno Online Services, gdy klikam na pierwszy obrazek nic się nie dzieje, tak samo z innycmi, prosze o pomoc jak mam zagrać przez sieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 15:20, asior34 napisał:

Zakupiłem gre Heroes III Of Might And Magic Złota Edycja i gdy klikam na Serwis internetowy,
wychodzi z gry i otwiera się okno Online Services, gdy klikam na pierwszy obrazek nic się nie
dzieje, tak samo z innycmi, prosze o pomoc jak mam zagrać przez sieć

Zainstaluj Gamespy Arcade i spróbuj się połączyć przez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej ludzie, jak to jest, że w pl wersjii H3 nie ma mapy mity i legendy?? (chociaz wyswietla sie ona w high score) mam samą erathie zainstalowaną, i w high score pisze ze jest taka mapa, ale w menu pojedynczego scenariusza takiej mapy juz nie znajdziesz... w angielskiej wersji taka mapka jest.

a po drugie, po zainstalowaniu dodatków filmiki zmieniaja mi sie na angielskie, może mi ktoś powiedzieć co z tym zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka
wie ktoś może jak można rozpocząć gre przez internet w H3 the shadow of death? chciałbym żeby ktoś wytłumaczył jak sie obie osoby mają podłączyć

z góry dziękuje za pomoc

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle Heroes III dla mnie wymiata grafika jes twypas taka taka hmmm jak to opisac na swe czasy hehe pamietam nocki zarwane przy jednym kompie jak sie grało z kolesiem kiedy była 4 i 5 my dalej zacieralismy w wakacje przy pifku w 3 hahaha to były czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc, nie potrafię grać przez internet nawet na wersjach 3.2.0.0 4.0.0.0 a mam tę pierwszą czyli 3.2 wiec co zrobić, jest jakiś patch na to? pisze że zła sesja na tych samych wersjach 3.2... Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie gram w heroes 3 SOD... i mam do Ciebie i dla Innych trudne pytanie jeśli chodzi o walke... mam do stoczenia mega pojedynek z kompem (pozion Najyższy)
oto czym atakuje
Bohater
A-12
O-15
M-16
W-16

mana - 535
moje czary to (wymieniłem te najważniejsze)
przyywanie żywiołaków, meteoryt, bersek,oślepienie,spowolnienie, tarcza, k, skóra

moje wojsko to:

oślizgi smocze 987
wiwerny krtólewskie 100
Bazyliszek krówlewski 500
Gorgona królewska 345
Hydra Chaosu 210
Reptilion 797

.........................................................................................
wróg
A13
O11
M16
W11

mana - 0...

wojsko :

magogi 1670
czarci lordowie 670
hydry 87
cerber 1574
Mirydy 440
Archanioły 412

---------------------------------------------------------------------------------
kilka razy juz go najechalem i wiem ze pierwszymi wojskami on rusza - archanioły atakują chydry... potem bodajze miryd... i jest moja kolej...

co doradzisz mi abym miał szanse go pokonać jeśli mi się to uda najprawdopodobniej wygram bo to najmocniejszy Heros na mapie z największym wojskiem.. czekam na wasze propozycje a ja zabieram sie za walke.. jak coś pisac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 00:53, Mizioltoja napisał:

Siemka
wie ktoś może jak można rozpocząć gre przez internet w H3 the shadow of death? chciałbym żeby
ktoś wytłumaczył jak sie obie osoby mają podłączyć

z góry dziękuje za pomoc

pozdrawiam

oo a ja sie przyłączam do prośby tez chciałbym pograc ale nie wiem jak.... nic mi sie wyświetla..
mam SOD oryginalny pudełkowy nie z EXK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra mimo ze jest klasyką Heroes of Might and Magic.jak na tamte czasy to i grafika byla niezła.Chociaż głupio ze sprzedałem ta grę na allegro...

Aha i dodatków nowych do tej gry juz nie będzie.Są tylko dwa.Jak do każdego Heroesa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 14:03, Pan Cienia1993 napisał:

Ej wiecie może czy zrobią jeszcze jakieś dodatki do 3 ?? Czy już nie będzie żadnego dodatku
?? :(??

Po za dwoma jest jeszcze mod In the Wake of Gods bodajże. A coś ty myślał, że będzie nowy dodatek po 10 latach stworzenia gry :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2008 o 15:07, maciek999 napisał:

Po za dwoma jest jeszcze mod In the Wake of Gods bodajże. A coś ty myślał, że będzie nowy dodatek
po 10 latach stworzenia gry :P ?


nom wszytsko się może zdarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę Widziałem dodate do H3S można było 3 poziom najsilniejszych wojowników czy ktoś wie jak to znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 15:15, Yaquza napisał:

Fajna gra mimo ze jest klasyką Heroes of Might and Magic.jak na tamte czasy to i grafika
byla niezła.Chociaż głupio ze sprzedałem ta grę na allegro...

Aha i dodatków nowych do tej gry juz nie będzie.Są tylko dwa.Jak do każdego Heroesa :(


Tak bo po kiego grzyba pamiętać o Heroes Chronicles czyli ośmiu dodatków do Heroes III w których gra się kolesiem który w każdej części ma inną klasę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 14:13, Pan Cienia1993 napisał:

nom wszytsko się może zdarzyć :)


Szczerze wątpię... To czemu zrobili dwie kolejne części Heroesa a nie wyprodukowali dodatku do H3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować