Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Army of Two - zapowiedź

27 postów w tym temacie

Hakken

To co najbardziej cieszy w wielu konsolowych grach to tryb kooperacji, który na PC jest wciąż rzadkością. Nie ma to jak pograć na splitscreenie ze znajomymi mogąc na żywo komentować to co się dzieje na ekranie. EA postanowiło pobić dotychczasowego lidera w tej dziedzinie, czyli GoW i wypuszcza Army of Two.

Przeczytaj cały tekst "Army of Two - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak tekst jak zawsze wyśmienity :D i giereczka także może być dobra :) świetna zabawa z kumplem to jest to co przyciągnie ludzi do tego tytułu :) pewnie se ja kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec jednak They nie będzie pierwsza grą gdzie można modyfikować wygląd broni aż w takim stopniu. BTW na trzeciej stronie jest błąd "Po pierwsze zmieniono HUB…" powinno być HUD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 18:10, Kostro napisał:

No, no wreszcie coś fajnego i realistycznego na 2 graczy :)

Nie ma nic realistycznego w dwóch gościach rozwalających armie terrorystów :P No, mam nadzieje, że EA już nie przesunie terminu wydania gry, bo starczy tego czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Po pierwsze zmieniono HUB, który teraz jest bardziej minimalistyczny"
Domyślam się, że chodzi o HUD (Head-Up Display), nie HUB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to jest pozycja dla kazdego konsolowca ja na swoim ps3 na pewno w to bede gral napalilem sie nato ogladajac filmiki na gametrailer.com -gra zapowiada sie wysmienicie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, że HUD :) Moj ogromny błąd, przyznaje się bez bicia. Ciekawe, że nikt tego nie wyłapał. Na szczęście mamy czytelnoków :)

Adrian "Shinzawai" Roth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować