Zaloguj się, aby obserwować  
malywaz

Jakia jest Wasza ulubiona przeglądarka www

129 postów w tym temacie

Ja lubię i korzystam z Firefoxa, IE nie cierpię, bo cały czas mi się komp zacina jak z niego korzystam. A opery nie używam więc się nie wypowiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jadę na Firefoxie 2. Prawdę mówiąc to z przyczyn ode mnie niemal niezależnych nie mógł bym nawet mieć Internet Explorera.
Powiem wprost - IE ssie. Brzmi dziwnie, ale taka jest prawda ;-).
Ostatnio w w sekretariacie naprawiałem Internet Explorer, bo były błędy z wyświetleniem czegokolwiek. Nie rozumiem jak przy zainstalowanym Firefoxie mogli mnie wołać do naprawy, ale trzeba były pokombinować z tym gównem. Niektórzy nie dadzą się namówić :>.
A więc powtórzę - IE ssie. Jest to moja opinia, ale nie uważam, by osoba, która mówi że IE jest w jakikolwiek sposób bezpieczniejszy/wygodniejszy/sprawniejszy/fajniejszy niż np. IE czy Opera znała się w ogóle na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam FF 2 bardzo dobra przeglądarka hm. . . Najlepsza według mnie, moja mama korzysta IE 7 też nie ejst najgorszy, na pewno lepszy od IE 6:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jeszcze nie miałem internetu to używałem Internet Explorer:P, ale gdy w końcu się podłączyłem rządzi mi na komputerze Firefox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opera, Opera i jeszcze raz Opera.

Funkcjonalna, prosta ( nie prostacka ), bezpieczna.

Nie wiem jak ludzie mogą korzystać z IE*, to chyba świadczy tylko o głupocie albo lenistwie ( nie chce się Operki ściągnąć, co?? :P ).

Internet Explorer - najbardziej "dziurawa", wadliwa, głupia i podatna na ataki przeglądarka ever...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować