• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

reinstall Windows'a

Pytanie

mam problem z przeinstalowaniem windowsa ( kturego zawsze instalowało sie miło i spokojnie) wiec wkładam płytke do napędu restart kompa >bios> ustawiam żeby na poczatku czytał z płytki > save changes > restart > i tu jest problem bo zamiast czytać z płytki to on czyta mi dalje z dysku , nawet wyłaczyłem dysk w biosie a on dalej na upartego prubuje z niego czytać, płytka jest na 100% sprawna , i teraz nie wiem co mam zrobić bo reinstalka jest mi naprawde potrzebna bo mi już tak komputer zwalnia że to jest nie porozumienie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Być może masz jeszcze możliwość ustawienia KOLEJNOŚCI startu a nie tylko zezwolenia na start z CD.

Drugą sprawą jest ewentualna opcje Boot Menu wywoływanego za pomocą np. ESC czy F12 (różnie) => wiele płyt obecnie umożliwia taki start. Należy sprawdzić w instrukcji lub dokładnie przyjrzeć się opcjom podczas ekranu bootowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam inne pytanie. Czy jest jakis sposob, aby przeinstalowac system vista bez posiadania plyty? poniewaz podczas przemeblowania ja gdzies wcielo i mam maly problem ;] oryginalne jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.01.2009 o 17:37, Jacek W. napisał:

A ja mam inne pytanie. Czy jest jakis sposob, aby przeinstalowac system vista bez posiadania
plyty? poniewaz podczas przemeblowania ja gdzies wcielo i mam maly problem ;] oryginalne
jakby co.

Naturalnie nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.01.2009 o 17:37, Jacek W. napisał:

A ja mam inne pytanie. Czy jest jakis sposob, aby przeinstalowac system vista bez posiadania
plyty? poniewaz podczas przemeblowania ja gdzies wcielo i mam maly problem ;] oryginalne
jakby co.


Jeśli miałeś wersję pudełkową Windowsa (BOX) to pod tym linkiem:

http://www.microsoft.com/windowsvista/1045/ordermedia/pl-pl/default.mspx

możesz zamówić "nośnik alternatywny". Wszystko pod podanym linkiem jest opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A czy da sie zrobic tak ze po formacie C nie trzeba bedzie instalowac wszystkich gier i programow??Bo na D zostaja gry ale i tak wiekszosc trzeba instalowac ponownie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.02.2009 o 18:39, Jacek W. napisał:

A czy da się zrobić tak ze po formacie C nie trzeba będzie instalować wszystkich gier
i programów??Bo na D zostaja gry ale i tak większość trzeba instalować ponownie ;]

Da się... ale to wymagało by drugiego komputera albo wieeeeeelu reinstalacji zarówno windowsa jak i gier.
ps słyszałeś kiedyś o pl literkach? tak czerwono mi się zrobiło że twoje błędy poprawiałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować