• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
safran44

Mozilla Firefox

Pytanie

Cześć mam taki problem otóż to gdy chcę włączyć jakiś obrazek na mozilli firefox to mi sie pokazuje jakiś mały obrazek z "X" i zdjęcie się nie włącza jak zrobić żeby było widać zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

166 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

mam Mozille 5.0 wszystko wyło dobrze aż właśnie do tego zaktualizowania: Strasznie wolno się wczutuje i ma takie zawiech czyt. przez kilka sekunt jest brak odpowiedzi a po tem jes wszystko ok i zmowu brak odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam! Co mam zrobić, żeby w mozilli same dopisywały się rzeczy takie, jak www i pl/com/itp? Kiedyś wpisywałem np. tylko google i wyskakiwało mi www.google.pl a teraz już ni. Czekam na konkretną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.01.2009 o 17:27, rudolfo napisał:

Witam! Co mam zrobić, żeby w mozilli same dopisywały się rzeczy takie, jak www i pl/com/itp?
Kiedyś wpisywałem np. tylko google i wyskakiwało mi www.google.pl a teraz już ni. Czekam
na konkretną odpowiedź.


hmm to jest chyba tak , że jak już wejdziesz na daną stronę to ona się zapisuje w historii przeglądarki i dopiero wtedy Ci podpowiada.tzn żeby strona Ci się sama do uzupełniała musisz wcześniej na nią wejść i mieć w historii..po usunięciu historii od nowa będzie trzeba od nowa tak robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.01.2009 o 18:35, golona11 napisał:

> Witam! Co mam zrobić, żeby w mozilli same dopisywały się rzeczy takie, jak www i
pl/com/itp?
> Kiedyś wpisywałem np. tylko google i wyskakiwało mi www.google.pl a teraz już ni.
Czekam
> na konkretną odpowiedź.

hmm to jest chyba tak , że jak już wejdziesz na daną stronę to ona się zapisuje w historii
przeglądarki i dopiero wtedy Ci podpowiada.tzn żeby strona Ci się sama do uzupełniała
musisz wcześniej na nią wejść i mieć w historii..po usunięciu historii od nowa będzie
trzeba od nowa tak robić..


nie, mam te strony w historii a i tak muszę wpisywać cały adres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

tobie chodzi chyba o to że wpisuje goo i uzupełnia mu się do google. a jemu o co innego. wpisuje np gram.pl i przeglądarka sama stwierdza że skoro takiej witryny niema to trzeba www na początku dołożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.01.2009 o 17:27, rudolfo napisał:

Witam! Co mam zrobić, żeby w mozilli same dopisywały się rzeczy takie, jak www i pl/com/itp?
Kiedyś wpisywałem np. tylko google i wyskakiwało mi www.google.pl a teraz już ni. Czekam
na konkretną odpowiedź.


Z tego co pamiętam to zależy od ustawionych adresów DNS. Zmieniałeś dostawcę internetu lub reinstalowałeś system zanim te końcówki przestały się dopisywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chodziło mi oto, że jeśli chcemy żeby jakaś przeglądarka nam dopisała resztę strony np ; wpisujemy gra a ona sama dokańcza gram.pl musi być ta strona w historii odwiedzanych stron,, musiałeś sam wcześniej wpisać cały ten adres w przeglądarce.. hmm nie wiem czy dalej się rozumiemy hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.01.2009 o 22:30, rob006 napisał:

> Witam! Co mam zrobić, żeby w mozilli same dopisywały się rzeczy takie, jak www i
pl/com/itp?
> Kiedyś wpisywałem np. tylko google i wyskakiwało mi www.google.pl a teraz już ni.
Czekam
> na konkretną odpowiedź.

Z tego co pamiętam to zależy od ustawionych adresów DNS. Zmieniałeś dostawcę internetu
lub reinstalowałeś system zanim te końcówki przestały się dopisywać?

Niem ale już załatwione - znalazłem rozwiązanie w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po przeinstalowaniu systemu mam problem z firefoxem. Zauważyłem to najpierw na gramie - nie mogę dodawać postów. Klikam sobie na dodaj post, wpisuję treść, ale kliknięcie na dodaj post w okienku edytora nie powoduje żadnych efektów. Teraz zauważyłem, że podobnie dzieje się na niektórych stronach. Nieprawidłowo wyświetla też edytory tekstowe w cmsach. Reinstal rzecz jasna nie pomógł. Przesiadłem się na Chroma, ale lubię firefoxa i nie obraziłbym się jeśli mógłbym do niego powrócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak. Dla przykładu: tak wygląda edytor na jednym z blogów w firefoxie i w chromie. W zwykłych cmsach też się coś kaszani, ale tutaj widać dokładnie różnice.

20090126180846

20090126180854

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Rozwiązanie tak banalne, że nawet o tym nie pomyślałem :) Niestety też nie nieskuteczne. Nie wiem też jaki to by miało związek dodawaniem postów na gramie. Kolejny przykład elementu, który nie reaguje na moje zaczepki myszką - https://adwords.google.com/select/KeywordToolExternal - przycisk "propozycje słów...". Sypie tymi przykładami, bo może któryś Ci coś podsunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam adblocka, ale chyba skonfigurowałem go tak jak poprzednio. Zajrzę do tego jutro, bo dziś już nie mam siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam :) Mam pytanie odnośnie Google''a w Firefox (W internet Explorer to samo). Wpiszę byle hasło w google. I chcę na nie wejść np: Gram.pl. To wyświetla się strona, że ta witryna może być niebezpieczna dla Twojego komputera :/. Rano było wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. wyskoczyło mi okienko o aktualizacji numer 3.0.0.6 Niestety nie zdążyłem kliknąć i okienko znikło. Tam coś pisało, że moge zainstalować kiedy będę chciał. Tylko jak to teraz zainstalować? Gdzie to znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować