• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
safran44

Mozilla Firefox

Pytanie

Cześć mam taki problem otóż to gdy chcę włączyć jakiś obrazek na mozilli firefox to mi sie pokazuje jakiś mały obrazek z "X" i zdjęcie się nie włącza jak zrobić żeby było widać zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

166 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 30.04.2010 o 17:23, Islanzi napisał:


Narzędzia --> Wyczyść historie przeglądania

Zrobiłem tak już wcześniej i nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To będzie tak: Narzędzia --> Opcje... --> Bezpieczeństwo --> Zapamiętane Hasła --> (Na liście wybierasz stronę z zapamiętanym hasłem [w twoim przypadku to: http://nasza-klasa.pl/]) --> Zaznaczasz to (klikasz na to :P) --> Naciskasz USUŃ --> To tyle ;)

Ciekawostka. Tam obok masz przycisk wyświetl zapamiętane hasła --> jesteś skłócony z kumplem -0> godzisz się z nim na niby --> przychodzisz do niego --> siadacie razem przy kompie --> każesz mu iść po czipsy (piwo? :P) --> wchodzisz w (na górze wszystko jest) --> naciskasz Wyświetl Zapamiętane Hasła --> znasz niektóre hasła do kont kumpla :P

Mam nadzieję, że pomogłem ;)

PS. Ta opcja z Wyświetlaniem Haseł działa tylko na Mozilli Firefox :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ponieważ na moim starszym komputerze siedzi jakiś robaczek postanowiłem przejść na inny. Tutaj wiąże się niestety pewien problem - chciałbym mieć Mozillę ze wszystkimi zakładkami oraz odnośnikami i historią przeglądanych stron. Czy jest możliwe przeniesienie całego pliku lub zapisanie ustawień ? Bardzo mi na tym zależy, bo mam w zakładeczkach kilkadziesiąt dość ważnych dla mnie stron :). Dlaczego mam z tym problem... przenosząc cały plik z przeglądarką na drugi dysk wszystko jest "wyczyszczone", świeci pustkami.

Help ; d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ostatnio przestały mi działać historia oraz zakładki w przeglądarce. Po starcie systemu pojawia się komunikat o treści: System zakładek i historii nie będzie działał , ponieważ jeden z plików programu Firefox , jest używany przez inną aplikację . Niektóre programy związane z bezpieczeństwem mogą powodować ten problem. Próbowałem już wyłączania programów potencjalnie powodujących problem oraz rozwiązań podanych na stronie pomocy firefoxa . Zna ktoś może jakieś rozwiązanie tego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.05.2010 o 07:28, raven91 napisał:

Ostatnio przestały mi działać historia oraz zakładki w przeglądarce. Po starcie systemu
pojawia się komunikat o treści: System zakładek i historii nie będzie działał , ponieważ
jeden z plików programu Firefox , jest używany przez inną aplikację . Niektóre programy
związane z bezpieczeństwem mogą powodować ten problem.
Próbowałem już wyłączania
programów potencjalnie powodujących problem oraz rozwiązań podanych na stronie pomocy
firefoxa . Zna ktoś może jakieś rozwiązanie tego problemu?



http://mozillapl.org/wiki/Standardowa_Diagnostyka:_Firefox

spróbuj to powinno zadziałać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem włączam przeglądarke i muszę trochę czekać aż się otworzy , wczesniej po sekundzie mogłem się cieszyć z przeglądania a teraz nawet zajmuje to pół minuty albo trochę dłużej.
Czym to moze być spowodowane /
System 7 który ma 2 tygodnie , antywirus jest , skanowałem kompa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.08.2010 o 19:33, rtyrtyrty napisał:

Ten firefox chyba mi przeszukuje całą historię zanim wejdzie na jakąkolwiek stronę, da
się jakoś to wyłączyć?

Da się .Narzędzia - opcje - prywatność -pasek adresu - nie podpowiadaj. Jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.08.2010 o 19:37, prf napisał:

> Ten firefox chyba mi przeszukuje całą historię zanim wejdzie na jakąkolwiek stronę,
da
> się jakoś to wyłączyć?
Da się .Narzędzia - opcje - prywatność -pasek adresu - nie podpowiadaj. Jeśli dobrze
pamiętam.

nie o to mi chodzi, chodzi o to że wchodzę np na gram.pl i wyskakuje mi w pasku adresu że przeszukuje historie, a to co podpowiedziałeś (:P) to tylko wyłącza pojawianie się adresów kiedy cokolwiek wpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ostatnio przestał działać mi AdBlock. Kiedyś miałem zupełny spokój z reklamami, teraz ten irytujący problem powrócił. Dodam, że aktualizowałem dodatek po wystąpieniu problemu, jednak to nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.01.2011 o 18:31, witkab napisał:

Ostatnio przestał działać mi AdBlock. Kiedyś miałem zupełny spokój z reklamami, teraz
ten irytujący problem powrócił. Dodam, że aktualizowałem dodatek po wystąpieniu problemu,
jednak to nie pomogło.


Może nie masz żadnego filtru ustawionego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Taki mały problem z zakładkami ,obecnie mam 3 tylko chodzi o to że YouTube wyświetla mi w dziwny sposób ,nie na całym ekranie tylko w jakimś bloku (widać na screenie) .Z dwoma innymi wszystko w porządku tylko w YT coś nie gra.Niby to nie przeszkadza ale chciałbym wiedzieć co to spowodowało ?

20110213113726

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, mam problem z Firefoxem. Otóż chwilę po uruchomieniu paru zakładek zaczyna się niemiłosiernie ciąć, użycie CPU skacze od 20 do 60. Zrobiłem re-install Firefoxa, ale nadal tak jest, ba, kiedyś było tak, że skakało do ok. 50 ale cięło się jeszcze gorzej. Z dodatków mam tylko AVG Search i Google Toolbar. Opera i Chrome śmigają bezproblemowo, ale jednak Firefox jest dla mnie najlepiej zaprojektowaną przeglądarką, dlatego zależy mi, żeby działał perfekcyjnie, a w chwili obecnej co 5 minut muszę go wyłączać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować