• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
safran44

Mozilla Firefox

Pytanie

Cześć mam taki problem otóż to gdy chcę włączyć jakiś obrazek na mozilli firefox to mi sie pokazuje jakiś mały obrazek z "X" i zdjęcie się nie włącza jak zrobić żeby było widać zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

166 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Od czasu, gdy ustawiłem, by FF ostrzegał, gdy strona próbuje się przeładować/odnowić i/lub uruchomić drugą, każdy filmik na Youtubie (u2b jak kto woli) muszę przeładować, by działał.
Co lepsze, po wyłączeniu tej opcji jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam dziwny problem z Firefox''em (Win7). Otóż kiedy jest włączony razem z innymi programami i z paska zadań próbuję przełączyć na jakiś inny otwarty program, np. Adobe Reader''a, Firefox nadal wszystko zasłania i trzeba najpierw go zminimalizować, żeby włączyć inny program. Spotkał się ktoś z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z Mozillą,otóż przy krótkim użytkowaniu przy małym obciążeniu potrafi sie zawiesić po czym niby wróci ale zamiast stron pojawia sie czarne tło ,ew. zwiesi sie całkiem i samo sie wyłączy. ostatnio aktualizowałem wtyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzisiaj pojawił się nowy Firefox, który zdemolował ten poprzedni, min. zamienił miejscami pasek narzędzi i pasek zakładek i całkowicie zmienił zakładkę 'popularne" na nowej, pustej karcie, ustawiając limit dwóch rzędów, małych skrótów do najczęściej odwiedzanych stron ... Da się coś z tym zrobić? Narzędzia i opcje stały się teraz dosyć ubogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dobra, wiem już, że to jest Firefox 57 i mam kilka pytań:

- Ponoć połączono pasek adresu i wyszukiwania w jeden pasek, a u mnie nadal są dwa. Jak to zmienić?

- Czy da się zmienić wygląd paska menu, np. żeby zamiast skrótów "plik", 'edycje", "widok", itp. był napis Firefox lub takie trzy kropki?

- Czy mogę przenieść pasek zakładek na górę, tak jak miałem jeszcze wczoraj, a otwarte karty na dół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cześć. Przesiadłem się wczoraj z Chrome na najnowszego Firefoxa i zetknąłem się z drobnym problemem na dwóch witrynach - mianowicie na stronie Xboxa i PS, gdzie po podaniu danych do logowania i próbie logowania, strona się przeładowuje i tak w kółko przez co w rezultacie zalogować się nie da. Wygrzebałem gdzieś, że pomocne jest dodanie wyjątków do listy ciasteczek witryn zewnętrznych, ale nawet to problemu nie rozwiązało. :/ Zetknął się może ktoś z czymś takim i wie jak można problem rozwiązać? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować