• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
safran44

Mozilla Firefox

Pytanie

Cześć mam taki problem otóż to gdy chcę włączyć jakiś obrazek na mozilli firefox to mi sie pokazuje jakiś mały obrazek z "X" i zdjęcie się nie włącza jak zrobić żeby było widać zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

166 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 26.08.2008 o 18:51, Vernio napisał:

Jak się w najnowszej mozilli usuwa adresy?O_o Chodzi mi o te wybierane z tej rozwijanej
listy.

najedź na zbędny kursorem i delete z klawiatury. ew jak wszystkie to preferencje/prywatność i tam w danych prywatnych jest do wyboru między innymi historia odwiedzanych stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.08.2008 o 19:36, Szyszek123 napisał:

Jak zrobić żeby automatycznie mnie logowało np. na gram.pl? Nudzi mnie to. Mam Firefoxa
3.

a masz włączoną obsługę ciasteczek? i zezwalasz gram-owi na ich zapisywanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.08.2008 o 21:21, sig. napisał:

> Jak zrobić żeby automatycznie mnie logowało np. na gram.pl? Nudzi mnie to. Mam Firefoxa

> 3.
a masz włączoną obsługę ciasteczek? i zezwalasz gram-owi na ich zapisywanie?


Tak.Może to coś zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.08.2008 o 08:48, Szyszek123 napisał:

Tak.Może to coś zmienić?


Zmieni. Najprosciej mówiąc... przeglądarka "zapamięta" twoje logowanie i nie będzie trzeba się ciągle od nowa logować przy wejściu na daną strone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.08.2008 o 08:56, hunter22 napisał:

> Tak.Może to coś zmienić?

Zmieni. Najprosciej mówiąc... przeglądarka "zapamięta" twoje logowanie i nie będzie trzeba
się ciągle od nowa logować przy wejściu na daną strone :)


Taa, musiałem tylko zmienić przechowywanie ciasteczek z "do zamknięcia programu Firefox" na "aż wygasną".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.08.2008 o 21:20, sig. napisał:

> Jak się w najnowszej mozilli usuwa adresy?O_o Chodzi mi o te wybierane z tej rozwijanej

> listy.
najedź na zbędny kursorem i delete z klawiatury. ew jak wszystkie to preferencje/prywatność
i tam w danych prywatnych jest do wyboru między innymi historia odwiedzanych stron


Tylko że przez wyczyść dane prywatne nie kasuje tego.:| delete też nie pomaga. Kasuje raz ale jak otworzysz nową kartę to i tak wszystkie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mhm. Ale już wiem w czym tkwił problem. W tym że miałem też zapisany ten adres w tym takim pasku.:| Ale to beznadziejne w sumiexD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie. Otóż mój Firefox zapamiętuje loginy i hasła, lecz po każdym wyjściu ze strony muszę ponownie się logować, dotyczy to nie tylko forum.gram.pl ale również innych stron z opcją logowania. Jak mogę znów ustawić Firefoxa tak, aby po prostu automatycznie się logował czy tam po prostu się nie wylogowywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.09.2008 o 15:47, Jaki Ganh1 napisał:

z opcją logowania. Jak mogę znów ustawić Firefoxa tak, aby po prostu automatycznie się
logował czy tam po prostu się nie wylogowywał?


A naciskasz za pierwszym logowaniem aby zapamiętał?
Hm, dziwne.
Jeśli naciskasz, to może spróbuj jeszcze raz... Wyczyść prywatne dane i spróbuj pozapamiętywać jeszcze raz?
Na niektórych forach i stronach trzeba zaznaczyć ,,ptaszkiem", aby cię ,,zapamiętało".
Mi czasem też się dzieje, że wylogowuje, ale nie ciągle... Dziwne.
W ostateczności można spróbować reinstalować przeglądarkę, ale nie wiem, czy to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.09.2008 o 15:47, Jaki Ganh1 napisał:

Mam pytanie. Otóż mój Firefox zapamiętuje loginy i hasła, lecz po każdym wyjściu ze strony
muszę ponownie się logować, dotyczy to nie tylko forum.gram.pl ale również innych stron
z opcją logowania. Jak mogę znów ustawić Firefoxa tak, aby po prostu automatycznie się
logował czy tam po prostu się nie wylogowywał?

a pozwalasz na zapisywanie ciasteczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy w katalogu "C:\Documents and Settings\Użytkownik\Ustawienia lokalne\Temp" przechowywane są pliki tymczasowe z wszystkich używanych przeglądarek, czy tylko z IE. Jeżeli nie, to gdzie są przechowywane ów pliki Mozilli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.11.2008 o 14:41, El Cascador napisał:

Czy w katalogu "C:\Documents and Settings\Użytkownik\Ustawienia lokalne\Temp" przechowywane
są pliki tymczasowe z wszystkich używanych przeglądarek, czy tylko z IE. Jeżeli nie,
to gdzie są przechowywane ów pliki Mozilli?


Zdaje się że tylko z IE. Sprawdź czy w katalogu z ustawieniami FF jest folder Cache, tam powinny być przechowywane pliki tymczasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.11.2008 o 14:53, nightfaler napisał:

Taki mały problem wydaję mi się że to wina jakiegoś skrótu klawiszowego

wszystko dobrze tylko obrazki ci się nie chcą załadować
wyczyść wszystkie pliki w mozilli
Narzędzia-> Wyczyść prywatne dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.12.2008 o 12:25, Ecko09 napisał:

Siema. Otóż jestem tuż po reinstalacji Windowsa i straciłem wszystkie zapisane zakładki
:/Da sie je jakoś odzyskać?


No jeżeli nigdzie ich nie wyeksportowałeś to nie ma takiej możliwości... Nawet gdybyś oddał dysk do laboratoryjnego odzysku danych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować