• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
safran44

Mozilla Firefox

Pytanie

Cześć mam taki problem otóż to gdy chcę włączyć jakiś obrazek na mozilli firefox to mi sie pokazuje jakiś mały obrazek z "X" i zdjęcie się nie włącza jak zrobić żeby było widać zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

166 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 06.02.2009 o 20:36, Ecko09 napisał:

Witam. wyskoczyło mi okienko o aktualizacji numer 3.0.0.6 Niestety nie zdążyłem kliknąć
i okienko znikło. Tam coś pisało, że moge zainstalować kiedy będę chciał. Tylko jak to
teraz zainstalować? Gdzie to znaleźć?

Nic nie musisz szukac zaktualizuje się sam przy ponownym uruchomieniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Orientuje się ktoś jak wyłączyć pojawiające się w pasku narzędzi nawigacyjnych propozycje stron jakie chce wpisać i te strony z oznaczoną gwiazdką? Trochę mnie to wnerwia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.03.2009 o 19:50, Forgotten napisał:

Orientuje się ktoś jak wyłączyć pojawiające się w pasku narzędzi nawigacyjnych
propozycje stron jakie chce wpisać i te strony z oznaczoną gwiazdką? Trochę mnie to wnerwia:P


Hmm chyba to jedna z podstawowych funkcji Firefoxa i nie da się jej wyłączyć tak samo jak listy twoich ulubionych stron w pasku narzędzi nawigacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z ff.

Co jakiś czas mi wyskakuje błąd i cała przeglądarka się wyłącza jak gdyby nigdy nic... nieraz bez błędu się wyłącza. Błąd ów to jest coś z tych: "bla bla bla nie może być "read""...

Praktycznie nie mogę nic robić, bo po dłuższym grzebaniu w necie się wyłącza mi wszystko :(


P.S. jak się znowu wyłączy zrobię screena.


Edit: ten bład chyba wyskakuje od kiedy pobrałem upa do wersji 3.0.7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.03.2009 o 19:50, Forgotten napisał:

Orientuje się ktoś jak wyłączyć pojawiające się w pasku narzędzi nawigacyjnych
propozycje stron jakie chce wpisać i te strony z oznaczoną gwiazdką? Trochę mnie to wnerwia:P

W pasku adresu wpisz about:config i zmień wartość "browser.urlbar.matchOnlyTyped" (poprzez dwuklik) na "true". A dawny wygląd paskowi można przywrócić instalując plugin "Old Location Bar": https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/7637 Co prawda normalnie trzeba się zalogować żeby go pobrać, ale poniżej opisu jest odnośnik do instalki na stronie domowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.03.2009 o 11:31, Raylin napisał:

> Orientuje się ktoś jak wyłączyć pojawiające się w pasku narzędzi nawigacyjnych

> propozycje stron jakie chce wpisać i te strony z oznaczoną gwiazdką? Trochę mnie
to wnerwia:P
W pasku adresu wpisz about:config i zmień wartość "browser.urlbar.matchOnlyTyped" (poprzez
dwuklik) na "true". A dawny wygląd paskowi można przywrócić instalując plugin "Old Location
Bar": https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/7637 Co prawda normalnie trzeba
się zalogować żeby go pobrać, ale poniżej opisu jest odnośnik do instalki na stronie
domowej.


Ja mam Mozillę i dla mnie jest o wiele lepsza od internetu chociaż Mozilla jest szybsza od internetu i są lepsze moim zdaniem strony i lepiej się czyta, bo w internecie jest dla mnie bardziej rozmazane jak byłem mały no to lubiłem internet, bo nie wiedziałem, że jest Mozilla !!! :( Jak bym wiedział no to bym miał wtedy Mozillę, ale nie miałem szkoda :( !!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.03.2009 o 14:16, hunter22 napisał:

Co jakiś czas mi wyskakuje błąd i cała przeglądarka się wyłącza jak gdyby nigdy nic...
nieraz bez błędu się wyłącza. Błąd ów to jest coś z tych: "bla bla bla nie może być "read""...

A gry i inne programy działają prawidłowo? U mnie poprawka nie powoduje żadnych problemów, więc to raczej nie jej wina. Przyczyną takiego błędu może być uszkodzenie pamięci (ściągnij sobie MemTest i przeprowadź test) albo po prostu FF jakoś źle ci się zainstalował - zrób reinstal (wcześniej możesz dla pewności skopiować folder C:\Documents and Settings\[nazwa użytkownika]\Dane aplikacji\Mozilla). Jeśli i to ci nie pomoże to odinstaluj Firefoksa i zainstaluj wersję 3.06, skoro mówisz, że nie miałeś z nią problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jest w Mozilli jakaś opcja podobna do ulubionych w Internet Explorer ? bo dzisiaj pierwszy dzień z nową przeglądarką.
Jakie minusy ma Firefox ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.07.2009 o 16:33, Sebo7 napisał:

Jest w Mozilli jakaś opcja podobna do ulubionych w Internet Explorer ? bo dzisiaj pierwszy
dzień z nową przeglądarką.
Jakie minusy ma Firefox ?

ulubione ulubione.... to pewnie o zakładki chodzi ;) pamiętaj że to co ma ie ma też reszta, i to zwykle od dość dawna.
co do minusów to pierwotnie był projektowany jako prosta przeglądarka dla początkujących, więc bez rozszerzeń pewnie się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.07.2009 o 17:26, S1G napisał:

ulubione ulubione.... to pewnie o zakładki chodzi ;) pamiętaj że to co ma ie ma też reszta,
i to zwykle od dość dawna.

Czyli jak mam zapisać ulubione strony ?

Dnia 05.07.2009 o 17:26, S1G napisał:

co do minusów to pierwotnie był projektowany jako prosta przeglądarka dla początkujących,
więc bez rozszerzeń pewnie się nie obejdzie.

Jakie rozszerzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.07.2009 o 20:54, Sebo7 napisał:

Czyli jak mam zapisać ulubione strony ?


Najłatwiej wejść na stronę którą chcesz dodać, klikasz na Zakładki -> Dodaj zakładkę, w okienku które wyskoczy możesz jeszcze ewentualnie zmienić lokalizacje zakładki (np. zamiast w rozwijanej liście możesz sobie zakładkę umieścić "na wierzchu", na pasku zakładek, czyli pod paskiem z adresem strony) i jej nazwę... i voila, masz już zakładkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzięki za odpowiedzi tylko powiedzcie mi jeszcze co z tymi rozszerzeniami i do czego one są potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.07.2009 o 21:44, S1G napisał:

Generalnie rozbudowują Firefoksa o nowe możliwośći, zajrzyj tu https://addons.mozilla.org/pl/firefox/
znajdziesz tam również skórki zwane też motywami.
Co do samych rozszerzeń to ja nie wyobrażam sobie łażenia po necie bez noscripta, adblocka
i addbookmarkhere

A można prosić o polskie tłumaczenie poszczególnych rozszerzeń ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy wy też macie takie problemy z Firefoxem 3.5? Nie da się w ogóle przez przeglądarkę zalogować na pocztę na onecie a na 3 się dało. Tak samo z różnymi forami. Wcześniej logowało mnie automatycznie a teraz mimo że mam włączone auto-logowanie muszę się sam logować. Ktoś wie co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po przejściu na wersję 3.5 wszystko co ściągnę prze przeglądarkę zapisuje się w C:\Documents and Settings\user\Moje dokumenty\Pobieranie. Jak zrobić by na pulpicie się zapisywało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

sprawdź w preferencje/główne, tam się ustawia katalog do którego mają się ściągać pliki u mnie preferencje są w menu edycja, ale w wersjach Windowsowych są chyba w narzędziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować