• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
safran44

Mozilla Firefox

Pytanie

Cześć mam taki problem otóż to gdy chcę włączyć jakiś obrazek na mozilli firefox to mi sie pokazuje jakiś mały obrazek z "X" i zdjęcie się nie włącza jak zrobić żeby było widać zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

166 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam. Mam taki mały problem z moim firefoxem. Gdy go zainstalowałem są same problemy. Np. gdy napisze w gogle gram.pl odrazu wyskakują mi strony ale gdy już kliknę w którąś z nich to czekam 10 min na jej załadowanie (w internet explorer od razu mi wyskakuje). Gdy się loguje np. nasza-klasa to muszę kilka razy się logować dopiero załapuje. Już nie mogę wytrzymać proszę o pomoc. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.08.2009 o 17:41, Czarek188 napisał:

Witam. Mam taki mały problem z moim firefoxem. Gdy go zainstalowałem są same problemy.
Np. gdy napisze w gogle gram.pl odrazu wyskakują mi strony ale gdy już kliknę w którąś
z nich to czekam 10 min na jej załadowanie (w internet explorer od razu mi wyskakuje).
Gdy się loguje np. nasza-klasa to muszę kilka razy się logować dopiero załapuje. Już
nie mogę wytrzymać proszę o pomoc. :(


Możliwe, że masz zainstalowane czytnik RSS, który ciągle Ci aktualizuje się.
Skasuj zakładkę z RSS-em a powinno być lepiej.

Korzystaj z programów do czyszczenia plików tymczasowych systemu i przeglądarki. (np. Ccleaner)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z najnowszą wersją, wcześniej jechałem na starej i było dobrze, zaktualizowałem do 3.5.2. i tu się zaczęło to co wkurzyło mnie... chodzi o czyszczenie historii, zapamiętanych haseł i wszystkiego. Wcześniej się zaznaczyło co się chce usuwać i po jednym kliknięciu, teraz w identycznym miejscu robię to samo i się nie usuwają zapamiętane hasła ze stron, gdzie się loguje. Jak chce usunąć to jedynie przez prawy klik/informacje na stronie/bezpieczeństwo. Jest jeszcze jest w opcjach czy ff ma pamiętać historię... ale tak można robić na koniec sesji przy kompie tylko, a i tak z niektórych stron nie usuwa zapamiętanych danych formularzy i haseł.

Wkurza mnie to tak, że myślę na zmianą przeglądarki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Właśnie instalowalem aktualizację go wyłączyli mi prąd i tak jak myślałem- mozillla nie działa;/ Gdy klikam na ikonę wyskakuje mi czarny ekranik i po sekundzie znika. Chciałem ją odinstalować ale nawet przez dodaj usuń programy wyskakuje taki błąd. Jak mam ją wywalić żeby zrobić reinstall? Wystarczy cały folder usunąć czy to za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam!
Mam problem odnośnie "skórek" do Mozilli Firefox. Szukałem już w googlach, ale nie mogłem znaleść żadnych do mojej wersji. Chodzi mi o jakąś czarno - zieloną lub coś tego typu. Moja przeglądarka Mozilla Firefox wersja 3.5.6
Proszę o jakieś propozycje.
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W Google motywów to Firefoxa szukałeś??? Ładnie :P Takich rzeczy szukaj na oficjalnej stronie dodatków do Lisa.
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/browse/type:2/cat:all?sort=popular
Masz tony motywów i na pewno coś znajdziesz, bo masz najnowszą wersję przeglądarki. Ewentualnie zainstaluj Personas i poszukaj w tych zasobach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ok. Sory, ale nie wiedziałem gdzie szukać. Widziałem u mojego kumpla, że ma zajefajną skórkę właśnie taką w stylu matrixa(zielono-czarna), ale nie chciał mi powiedzieć skąd downloadował.
Mam nadzieję, że znajdę coś odpowiedniego.
Dzięki i pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ściągnąłem i zainstalowałem motyw, który mnie interesował, ale mam problem, ponieważ gdy otworze przeglądarkę u góry ekranu zostaje...niewiem jak to nazwać...ten taki niebieski pasek. Taki sam pasek jest na dole. Chodzi mi o ten start, to u góry jest taki sam pasek i do *upy to wygląda z tym zielono czarnym. jak chcecie mogę załączyć fotkę ze zrzutu ekranu i sami zobaczycie. Proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Stary, Tobie chodzi o belkę tytułu? Przecież nie możesz tego skasować. Pasek tytułu masz przecież w każdym oknie, w każdym programie, no wszędzie! To jest element interfejsu Windowsa. Jeżeli kolega, u którego widziałeś skórkę go nie miał, to znaczy, że przeglądał sieć w trybie pełnoekranowym. Ty też możesz tak zrobić, wciskając F11.

Sry że nie zajarzyłem na początku, ale myślałem, ze masz jakiś dodatkowy pasek narzędziowy, czy coś. W życiu bym nie pomyślał, że chcesz pozbyć się paska tytułu :) W każdym razie, tak jak napisałem - F11. Jeżeli będziesz chciał wyjść z trybu pełnoekranowego, wciśnij F11 ponownie.

//
Właśnie, zapomniałbym - ostatecznie możesz zmienić styl Windowsa, gdyby tryb pełnoekranowy Ci nie pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Patrzyłem przed chwilą na tryb pełno ekranowy i...nie pasuje mi :P Przeżyję jak będe tak jak jest aktualnie oglądać internet chociaż szkoda, że nie można usunąć tego paska na czas jak przeglądam Firefoxa.
Dzięki wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy mozilla jest rzeczywiście szybsza i bezpieczniejsza od innych przeglądarek? Niech wypowie się ten kto zauważył widoczną różnicę. Ja sam takowej nie dostrzegłem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.04.2010 o 21:34, Piterixos napisał:

Czy mozilla jest rzeczywiście szybsza i bezpieczniejsza od innych przeglądarek? Niech
wypowie się ten kto zauważył widoczną różnicę. Ja sam takowej nie dostrzegłem:/


Szybsza - w życiu, Opera jest na pewno wydajniejsza, tak w testach syntetycznych (Acid3), jak i w samym przeglądaniu stron (tryb Turbo Opery to naprawdę przydatna rzecz). Bezpieczniejsza - w stosunku do Internet Explorera na pewno. Zgodnie z danymi z najnowszych "turniejów hakerskich" jej bezpieczeństwo jest też wyższe od Safari (co jednak wpłynęło tylko na prędkość włamania, a nie na to, że się włamać nie udało ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.04.2010 o 20:58, Crew_900 napisał:

W mozilli nie mam paska który pokazuje ile czasu pozostało do końca pobierania i ile
plików pobieram .
Jak przywrócić ?


Mówisz o menadżerze pobierania?
Czy o jakimś dodatkowym pasku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, mam problem. Ostatnio bawiłem się opcjami w Firefoxie i coś nabroiłem..:P Otóż wyłączyłem pasek menu i teraz prawe nic nie da się zrobić. Dam scerena, żebyście mogli zobaczyć jak to wygląda. Reinstalacja przeglądarki nie pomaga. Wie ktoś jak to naprawić?

20100428153351

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam Firefoxa. I kurde często jak wchodzę na stronki które wymagają logowania to zawsze wpisywałem hasło i login i firefox mnie się pytał czy zapmiętać żeby w następych wejściach nie trzeba było znowu wpisywać na nowo. Bo wtedy jak zapamięta to albo wsyatrczy tylko wpisać pierwsze litery albo od razu jest się zalogowanym. I właśnie mam w tym problem. Mój głupi brat co chwilę wchodzi na n-k na moje konto. Bo tylko klika se dwa razy i widzi mój login i jak go kliknie to i od razu haslo jest . Wiecie o cho chodzi nie? No dlatego sie pytam jak usunać żeby nie było tego widać. W sensie chce sobie za każdym razem sam wpisywać i tyle. Jak nie bedziecie wiedzieli o co mi chodzi to please o kontakt ze mna na gg lub xfire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować