Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra komputerowa LOST będzie miała polski podtytuł!

36 postów w tym temacie

1. Po co pisać "GRA KOMPUTEROWA"? O_o Jak już, to lepiej zrobić Lost: The Game.
2. Po co pisać to samo 2 razy (LOST Zagubieni)? Zdecydujcie się ludzie na coś -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że jestem bardzo umiarkowanym fanem tego serialu, gierkę bym zapewne nabył, gdyby mi tylko sprzęt na to pozwolił ;). Ogólnie, świat i formuła Lostów spodobała mi się na ekranie telewizora, więc myślę, że i na tym od monitora, efekt byłby ten sam, a może i nawet jeszcze lepszy ;).
A, że taki podtytuł? W pełni logiczne, skoro większość ludzi kojarzy ten serial właśnie, jako "Zagubionych". A wiadomo, nie każdy angielskim poprawnie operuje, nawet i w tym, jakże zaawansowanym stopniu ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełko nawet, nawet :) Napis "Gra komputerowa" jest po to, aby komuś nie pomyliło się to pudełko z filmem (CDP już tłumaczył to przy Wiedźminie), a podtytuł "Zagubieni" pewnie po to, aby więcej ludzi w naszym kraju kojarzyło grę z serialem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, wielkie mi rajcowanie się. No, pudełko niech będzie, ujdzie jakoś, choć ten napis "gra komputerowa" nieco psuje, ale ujdzie. Czekam na grę, ale z ostrożnością, bo nigdy nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobrze że jest podtytuł bo część widzów znających serial z polskiej TV mogło nie znać terminu Lost ... w co w sumie wątpie ;) ale ... czy to aż tak ważna wiadomość żeby dawać koło niej "!" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pudełkach z filmem tez tak chyba jest napisane, tylko ja nie potrafię tego pojąć - ja np. przeczytam to jako zagubieni:zagubieni ;D troszke bezsensowne, albo jedno albo drugie, najlepszym rozwiązaniem byłoby chyba cos w stylu: LOST:The Game (ewentualnie the video game)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełko wygląda dziwnie. Serial oglądałem chyba do końca drugiej serii, potem jakoś nie, a w grę zagram jeśli będę miał lepszego kompa. A co do podtytułu to jednak wystarczyłoby samo "Lost". Podtytuł wg. mnie bardziej by pasował do gry "Die hard" niż do zagubionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po kiego grzyba ten podtytuł. Ktoś się nudził siedząc na klopie??
Jak to już napisał bezimienny15 głupio brzmi Zagubieni: zagubieni, po cholerę na siłę dopisywać coś polskiego?
Powinno pozostać "The Lost" ewentualnie by sie ktoś nie pomylił "The Lost: The game" z tego co pamiętam jeszcze z liceum lata temu to chyba powinien być jakiś przedrostek przed Lost jeśli już używają angielskiej nazwy. A okładka do pudełka taka sobie ani to ładne ani brzydkie, po prostu przeciętne. Już ciekawsze naklejki ostatnio na The Club drukowaliśmy w drukarni dla cd project. Lepiej wyglądałaby okładka na której byłaby jakaś plaża na wyspie nad nią pojawiające się postacie "kilku" głównych bohaterów rozpoznawalnych z serialu wystarczyłoby 4, i wrak samolotu na plaży, a na ocenie liczby ledwo widoczne. Wyspa, liczby, katastrofa lotnicza to są pierwsze skojarzenia z tym tytułem.
A swoją drogą czasami moglibyście urządzić jakiś konkurs na okładkę do gry i zwycięski projekt wykorzystać.

Ale się rozpisałem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować