Zaloguj się, aby obserwować  
Zarkadius

Dawn of war 2 możliwe czy tylko plotka

15 postów w tym temacie

Od pewnego czasu zaintrygowała mnie myśl czy wyjdzie sequel dawn of war. Osobiście uważam że THQ naśladuje blizzarda i gra jest w trakcie tworzenia w tajemnicy wkońcu powinni dokończyć historie przywódcy zakonu Gabriela z podstawki. Sądze że nowe dodatki jak np soulstorm są przykrywką nowej gry. Jestem ciekaw co wy sądzicie o dawn of war 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 16:33, arek5 napisał:

Od pewnego czasu zaintrygowała mnie myśl czy wyjdzie sequel dawn of war. Osobiście uważam
że THQ naśladuje blizzarda i gra jest w trakcie tworzenia w tajemnicy wkońcu powinni
dokończyć historie przywódcy zakonu Gabriela z podstawki. Sądze że nowe dodatki jak np
soulstorm są przykrywką nowej gry. Jestem ciekaw co wy sądzicie o dawn of war 2



Miooodzio :) Fajnie by było gdyby wyszedł i uważam że jest to możliwe. Tylko co nowego oprócz grafiki oferowałby nam DoW2? Bo w zwykłym DoW ( plus dodatki) wykorzystano już chyba wszystkie pomysły xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem udostepniono już jakiś czas temu screeny z DOW2 i wyjdzie on na bank.
Oferuje jak sami napisaliście jeszcze lepszą grafikę, zresztą co jeszcze mo9żna ulepszyć w tego typu grze?
Ulepszanie często prowadziło do zbytniego skomplikowania gry, sterowania nią itd... i traciła na atrakcyjności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to wydadzą DoW-a 2 z nowym enginem bo ten jest za słaby do chyba ostatniej rasy jakiej jeszcze nie ma czyli Tyranidów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:00, LordBlackwind napisał:

z tego co wiem udostepniono już jakiś czas temu screeny z DOW2 i wyjdzie on na bank.
Oferuje jak sami napisaliście jeszcze lepszą grafikę, zresztą co jeszcze mo9żna ulepszyć
w tego typu grze?
Ulepszanie często prowadziło do zbytniego skomplikowania gry, sterowania nią itd... i
traciła na atrakcyjności.

Hmmmmmm jak byś znalazł to daj link lub wrzuć te foty na forum
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 18:41, Mroku21 napisał:

Temat to dubel mwahahahahahahha - kill it with fire!!!!!!!!
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14990&u=290 - --- Dawn of War 2 --- pomysły,
domysły i nadzieje...


Mroku, uspokój się, to są początkujący userzy, nie znają wyszukiwarki :P. A moderatorzy mogą zamknąć temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak ale ostatni post w tamtym temacie jest jeszcze z ubiegłego roku......tamten temat umarł więc postanowiłem go wznowić :) zachęcam do rozwijania wątku dawn of war 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:02, Khorn1237 napisał:

Z tego co słyszałem to wydadzą DoW-a 2 z nowym enginem bo ten jest za słaby do chyba
ostatniej rasy jakiej jeszcze nie ma czyli Tyranidów.

A imperiall assasin?A inkwizycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inkwizycja i assasins są już dodani :)(częściowo np. grey night u space marines a tyrani by sie przydali swoją drogą mogli by zmniejszyć liczbę wojsk a jednocześnie zwiększyć ich potencjał i zabójczość np space marine walczy niczym komandos, którego nie tak łatwo zabić jak w dawn of war :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 22:26, arek5 napisał:

Inkwizycja i assasins są już dodani :)(częściowo np. grey night u space marines a tyrani
by sie przydali swoją drogą mogli by zmniejszyć liczbę wojsk a jednocześnie zwiększyć
ich potencjał i zabójczość np space marine walczy niczym komandos, którego nie tak łatwo
zabić jak w dawn of war :)

Ale to tylko pojedyńcze jednostki.Wyobraź sobie że imperial assasin obstawiasz jakieś ciasne wyjście.Jednostki wroga wpadają w panikę.Cud był by jeszcze jak z jednej i drugiej strony sojusznik wlazł i nie mieli by wyjścia:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 19:27, arek5 napisał:

tak ale ostatni post w tamtym temacie jest jeszcze z ubiegłego roku

To w niczym nie przeszkadza, żeby wypowiadać się tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować