Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szukanie haka na World of WarCraft – wstępniak redakcyjny na bieżący tydzień

54 postów w tym temacie

PlushowyMisio

Poprzedni weekend upłynął nam pod znakiem fenomenu World od WarCraft. Gra, która skupia wokół siebie ponad 10 milionów użytkowników faktycznie zasługuje na bliższe poznanie. Jednak WoW to nie jedyny tytuł MMORPG...

Przeczytaj cały tekst "Szukanie haka na World of WarCraft – wstępniak redakcyjny na bieżący tydzień" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czy ja wiem czy GW to "średnia namiastka MMORPG"? Jak dla mnie wszystkie najważniejsze cechy ma, a że jest instancing - cóż, taki urok gry i akurat mnie to odpowiada... No ale ciekaw jestem, co też napiszecie o GW2 jako o "rasowym MMO"... :] A, i z WoW się zapoznałem (trial) i nie wiem, co w tej grze jest takiego, że warto za nią płacić... Mi zwyczajnie nie pasuje... No ale - de gustibus... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lineage 2 to chyba to, co najbardziej z tego całego wstępniaka mnie zainteresowało.To gra, w którą grałem (bo już nie gram) i dłuuuuuugo o niej nie zapomnę!
Z chęcią poczytam też o Guild Wars 2 i może o Mafii 2... reszta jakoś obleci. A więc - do roboty gram.pl! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, co w tej grze jest takiego, że warto za nią płacić...

Dla mnie też to jest nielogiczne, że za gre, za którą się już ZAPŁACIŁO w sklepie, trzeba jeszcze za nią płacić raz na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym autografem to żeś już Plushak pieprznął jak nieprzymierzając dzik w sosnę ;P Normalnie się czuję jakbym czytal jakieś oficjalne rozporządzenie ;-)
PS - mam taki sam na Wiedźmiński padzie ;P

Alan Wake - to będzie coś. Czekamy, czekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny podpis;p
A MMO??
Czekam na dwa
Warhammer AoR
oraz niedawno opisywane Lego Universe
Wybiorę tego,który nie będzie miał abonamentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:07, Mystix napisał:

Dla mnie też to jest nielogiczne, że za gre, za którą się już ZAPŁACIŁO w sklepie, trzeba
jeszcze za nią płacić raz na miesiąc.


Kwestia podejścia... Dla niektórych np. nielogiczne jest kupowanie oryginalnych gier, skoro na wstępie musiało się wyłożyć tyle pieniędzy na dobry komputer. Jak się nad tym zbytnio nie zastanawiasz, to jest to tylko kolejny rachunek za usługę (jak internet, czy komórka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dużo tego MMO... ;)

Mafia2, A Vampyre Story - te dwa tytuły mnie zainteresowały w tym wstępniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem dlaczego ludzie się tak ekscytują WoW''em . Lineage nie jest złe . IMO najlepsze jest wspomniane przez Plushowego LOTRO. (oczywiście Plushak szpanuje że gra w LOTRO :D ) . Zapowiada się ciekawie ten tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"kolejna odsłona Guild Wars ma być rasowym MMORPG, a nie średnią jego namiastką"

Nie pisz lepiej w newsach o tym, na czym sie po prostu nie znasz. Normanie żal mi się zrobiło...
Przypomniały mi się czasy, jak nikt nie miał pojęcia o GW w Polsce, a my zakładaliśmy portal (podczas bety to było). Ile to trzeba było tłumaczyć ze Guild Wars to CORPG, a nie MMORPG...
Dokładniej GW jest to CORPG z drobnymi elementami MMO...

Wiki: http://pl.wikipedia.org/wiki/CORPG
Wiki GW.com: http://wiki.guildwars.com/wiki/CORPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 18:13, SimekPL napisał:

"kolejna odsłona Guild Wars ma być rasowym MMORPG, a nie średnią jego namiastką"

Nie pisz lepiej w newsach o tym, na czym sie po prostu nie znasz. Normanie żal mi się
zrobiło...
Przypomniały mi się czasy, jak nikt nie miał pojęcia o GW w Polsce, a my zakładaliśmy
portal (podczas bety to było). Ile to trzeba było tłumaczyć ze Guild Wars to CORPG, a
nie MMORPG...
Dokładniej GW jest to CORPG z drobnymi elementami MMO...


Zacytowany przez Ciebie tekst nie wyklucza przecież, że GW to CORPG :> Nie rozumiem w czym żale do Plushowego ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować