Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Game Developers Conference - podsumowanie

15 postów w tym temacie

Hehe, spodobało mi się to porównanie do Punku, którego zresztą też słucham xPPP. A więc niech będzie, od dziś głoszę gdzie popadnie "PC gaming not dead" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczne Game Developers Conference obyło się bez większych rewelacji, w zasadzie nic takiego rewolucyjnego nie ujawniono ;)

Nie mniej jednak, warto było rzucić okiem na informację dotyczącą powołania PC Gaming Alliance, które niby ma przywrócić życie gier PeCetowych do wyższego poziomu. No cóż, ciekaw jestem co oni wymyślą, ale wielu rzeczy zdziałać nie mogą. Heh, RRoD w X360 śmieszy - chwalili się na GDC zmniejszoną awaryjnością konsol, a tu bach - padł X360 na takim wydarzeniu - obciach na całej linii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najfajniejsze zdjecia;p
A co z tego, że GDC było, skoro o PSP niewiele ;/
A większość tych rzeczy była od dawna wiadomoa, tylko nowe trailerki były;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 22:53, Ecko09 napisał:

A za miesiąc relacje gier z GDC w CDA.


chce ci sie jeszcze na to wydawać pieniądze.. i czekać miesiąc :)) masz tutaj wszystko jak na talerzu.

na GDC wydarzyło sie sporo, najbardziej cieszy fakt wsparcia PC jako platformy do gier, widać że ludziom z branży na tym zależy, miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo ciekawostek - nie zeby cos przelomowego (np. obrazek z DNF wielkosci dwoch piskeli), ale zawsze sie warto dowiedziec co znowu Molyneux wymyslil na temat Fable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"David Jaffe nie pojawił się na GDC. Był zbyt zajęty czerpaniem przyjemności z choroby i pracy nad swoją nową grą."
Jakoś mi sie spodobał ten kawałek "zbyt zajety czeepaniem przyjemności z choroby"
Co do GDC, czekam na Portala 2 i na ciastko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pojawiły się także informacje na temat epizodów - studio Rockstar wypuści dodatkową zawartość dla GTA IV w wersji na Xboksa 360 w sierpniu, pozostawiając posiadaczy PlayStation 3 siedzących w kącie ciemnego pokoju z rozmazanym od łez makijażem."

Hehe, przypomniało mi się jak jeden gostek na forum xboxa360 napisał, że Playstation jest dla emo. :) Widać gram.pl też ma takie zdanie (nie obrażając nikogo, ot żarty). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować