Zaloguj się, aby obserwować  
Winmenia

Co sądziecie o WOŚP?

404 postów w tym temacie

Dziesiaj jes 8, 14 finał Wielkiej Orkiestry Swiąteczniej Pomocy co uważacie na temat tego przedsięwzięcia czy to jest dobre na co idą pieniądze z tej akcji. Ja uważam że to jest dobre, ludzie pomagają ludzią a konktetnie małym dziecią tak powinno być dalej a pieniądze są przeznaczane na sprzęt do ratowania życia i leczenia tylko nie rozumiem z kąd biorą się środki na Przystanek Woodstok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Pan Jerzy Owsiak robi dobrze, w ogóle piersze to to dobrze zrobił, że zorganizował to wszystko.
Podobno nic nie bierze z tej sumy dla siebie, ale nawet jakby brał jakąś ilość to i tak zawsze dużo dobrego uczyni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 11:39, Vaxinar napisał:

Wg mnie Pan Jerzy Owsiak robi dobrze, w ogóle piersze to to dobrze zrobił, że zorganizował
to wszystko.
Podobno nic nie bierze z tej sumy dla siebie, ale nawet jakby brał jakąś ilość to i tak zawsze
dużo dobrego uczyni. ;)


Niom ogólnie tak ale nie rozumiem z kąd fundusze na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PW ma od sponsorów. WOŚP to naprawde dobra akcja za którą można tylko Go pochwalić. Wczoraj byłęm na koncercie już z którego dochód poszedł na WOŚP i było super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 11:46, WoWmen napisał:

Na PW ma od sponsorów. WOŚP to naprawde dobra akcja za którą można tylko Go pochwalić. Wczoraj
byłęm na koncercie już z którego dochód poszedł na WOŚP i było super :)


Moze i tak a jeśli tak jest to good. Mam nadzieje ze ta akcja bezie trwała jeszcze bardzo długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna akcja oby rozwijała się z każdym rokiem. Pomaganie dziecia to szczytny cel, a trzeba przynzać, że niewiele osób ma jaja, żeby zorganizować taka akcję. Jerzy Owsiak rlz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 11:46, WoWmen napisał:

Na PW ma od sponsorów. WOŚP to naprawde dobra akcja za którą można tylko Go pochwalić. Wczoraj
byłęm na koncercie już z którego dochód poszedł na WOŚP i było super :)

Niewielki procent każdej akcji charytatywnej może iść na konto jej właściciela. Zapewne ten procent idzie na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choćby nawet jakiś % szedł na PW to i tak nieważne. Bo czym jest kilkanaście złotych przy uratowanych dzieciach od pewniej śmierci? chyba wszyscy* to rozumieją
*O. Rydźyk nie należy do wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 12:26, Mumin napisał:

Przepraszam, ale chyba nie jestem w temacie - jakie PW i co ma do WOŚP o. Rydzyk?


Niby środki z WOŚP są przekazywane też na PW ale ogólnie w to wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja do WOŚP nic nie mam, ale Owsiak, na pewno procent dla siebie beirze, skoro organizuje zarowno woodstock i bieda to on nie przymiera, a swoja firme robiaca witraze juz dawno zamknal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 12:47, XMANIA napisał:

Słyszałem że (..)

Kolejne ploteczki nie mające żadnego poparcia w faktach. Owsiak co roku pokazuje na co przeznaczył pieniądźe w fakturach przecierz to po co te spekulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 13:24, Snake_GMC napisał:

W życiu grosza na to nie dałem i nie dam.



Jak możesz być człowiekiem bez serca.A jak Ty zachorujesz, nikt nie będzie chciał dać na Twoje leczenie pieniędzy i z powodu braku pieniędzy nie będzie odpowiedniego sprzętu na Twoje leczenie, to co?Będziesz death i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować