Zaloguj się, aby obserwować  
Winmenia

Co sądziecie o WOŚP?

404 postów w tym temacie

To co zwykle :) Zastanwiam się czy i w tym roku pracować we wrocławskim sztabie miejskim. Trochę to męczące, ale satysfakcja gwarantowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 12:01, gaax napisał:

To co zwykle :) Zastanwiam się czy i w tym roku pracować we wrocławskim sztabie miejskim.
Trochę to męczące, ale satysfakcja gwarantowana ;)


Jako kto pracowałeś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 12:23, Winmenia napisał:

Jako kto pracowałeś ??


Jako wszystko ;p W sztabie pracowało ponad 20 osób, ale tylko kilka miało ściśle określone funkce (szef, zastępca, marketingowiec, sekretariat) Reszta czyli m.in. ja była od wszystkiego :) Selekcja i obsługa wolontariuszy, petentów w przeróżnych sprawach, zaopatrzenie sklepików, wydawanie identyfikatorów, wywieszanie banerów sponsorów, no poprostu wszystko ;] A w dzień finału wydawanie przyjmowanie puszke, kontrola wolontariuszy. Po fianle Wielkie Sprzątanie, a na liczenie pieniędzy się nie załapałem bo był komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 15:28, Winmenia napisał:

OoooOOoO super :D a gdzie ??


ewnie w krakowie, zainteresowanych zapraszam na www.darkhamsters.pl jesli bedziemy grac to tam wlasnie beda niusy kiedy i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak może WOŚP jest dobre ale co to za dobroć skoro Owsiak bierze z tego wszystkiego 6-8%??Przeciez to sa tysiace zlotych!!Ani nie pracuje raz do roku cos zrobi a reszte roku spedza na jakies egzotycznej wyspie!Teraz wciaga w biznes córke i żone co to za charytatywnośc??!!Jak by robil to z dobrego serca by bylo inaczej a nie bierze tyle forsy ze troche pogada do ludzi,a ludzie oddaja wszystko co maja(tak jak w radiu Maryja).Ogólnie impreza ma szczytny cel ale to co on robi to jest nie uczciwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:21, boduczek napisał:

Tak może WOŚP jest dobre ale co to za dobroć skoro Owsiak bierze z tego wszystkiego 6-8%??/.../

Powiedz mi skąd masz takie dane? Z Faktu? Raz do roku coś zrobi... Fundacja WOŚP pracuje pełną parą okrąglutki rok, a że to jego praca dostaje za to pieniądze. Pracowałem w sztabie podczas ubiegłorocznego finału, znam pełno ludzi z fundacjin i wiem cos o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:26, gaax napisał:

> Tak może WOŚP jest dobre ale co to za dobroć skoro Owsiak bierze z tego wszystkiego 6-8%??/.../
Powiedz mi skąd masz takie dane? Z Faktu? Raz do roku coś zrobi... Fundacja WOŚP pracuje pełną
parą okrąglutki rok, a że to jego praca dostaje za to pieniądze. Pracowałem w sztabie podczas
ubiegłorocznego finału, znam pełno ludzi z fundacjin i wiem cos o tym.

Nie, nie z Faktu:/Tak znasz pełno ludzi...na pokaz kazdy może udawać kogos kim nie jest, tak jak Owsiak jemu nie chodzi o dobro innych tylko o to ile weźmie forsy za nastepną akcje.Wierz czy nie wierz ale ja swoje czytalem i nie tylko w gazetach ale tak że w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:30, boduczek napisał:

Nie, nie z Faktu:/Tak znasz pełno ludzi...na pokaz kazdy może udawać kogos kim nie jest, tak
jak Owsiak jemu nie chodzi o dobro innych tylko o to ile weźmie forsy za nastepną akcje.Wierz
czy nie wierz ale ja swoje czytalem i nie tylko w gazetach ale tak że w necie.

Pytam Cię o jakieś wiarygodne źródło informacji, a Ty mi tu wyskakujesz, że czytałeś coś na ten temat w internecie. No to faktycznie - na stos ze złodziejem. To może znasz osobiście Owsiaka? Znasz jego dochody? Nie wiem czy wiesz, ale właśnie z uwagi na tego typu komentarze WOŚP jest najbardziej prześwietlaną fundacją charytatywną w kraju. I jak do tej pory nikt nie dopatrzył się tam żadnych nieprawidłowości, ale pewnie jęzorem klepać nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, ze gosc ma z calej akcji kase? Niech ma, wazne, ze organizuje akcje, ktora jako najpopularniejsza w Polsce tego typu rzecz zgarnia ogromne ilosci pieniedzy, ktore jednak w tych 92-94% pomagaja potrzebujacym. Gdyby nie to, ci ktorzy potrzebuja tych pieniedzy nie mogliby liczyc na to, ze je dostana. A Owsiak tez musi z czegos zyc, eh gringo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sama zbierałam juz 4 razy i mysle że jest to potrzebne nawet jesli bierze jakis mały procnet dla siebie to i tak wiekszość idzie na dzieciaki którym ta kasa bardzo pomaga niezaleznie czy owsiak dał na ten cel 100% zebranej kasy czy 955 i tak ratuje zycie dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:56, Prażyna napisał:

ja sama zbierałam juz 4 razy i mysle że jest to potrzebne nawet jesli bierze jakis mały procnet
dla siebie to i tak wiekszość idzie na dzieciaki którym ta kasa bardzo pomaga niezaleznie czy
owsiak dał na ten cel 100% zebranej kasy czy 955 i tak ratuje zycie dzieciom.


Otoz to wlasnie. Masz racje, mimo, ze jestes fanka TH ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd się bierze podejście, że Owsiak bierze pieniądze z puszki do kieszeni. On nie ma pensji zależnej od pieniędzy zebranych przez fundację. Fundacja jest przez cały czas prześwietlana przez najróżniejsze służby, pamiętajcie że gdyby doszło tam do nieprawidłowości byłoby to przestęsptwo i zajęłaby się tym prokuratura. Konto fundacji nie jest prywatnym kontem Jurka Owsiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować