Zaloguj się, aby obserwować  
MiroLbn

Najwieksze porazki 2007 (gry)

20 postów w tym temacie

Hmm jeśli się zastanowić, to najbardziej rozczarował mnie KotOR 3, a właściwie brak oficjalnych zapowiedzi na jego temat.
Rozczarował mnie fakt, iż The Force Unleashed ma trafić tylko na konsole. I że Knights of the Force (mod do Jedi Academy) nie wyszedł (i pewno nie wyjdzie już...). Rozczarowało mnie anulowanie prac nad White Council.
I rozczarował mnie abonament w LOTRO, ale to było do przewidzenia.
Jeśli chodzi o same gry, to albo obyło się bez rozczarowań, albo były na tyle niewielkie, że już o nich zapomniałem, bo żadnych sobie w tej chwili przypomnieć nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis jest ok ale CoD 4 to porażka, ciągle sprzedają to samo a ludzie to kupują, i nawet sami twórcy przyznali że nie zamierzają zmieniać kierunku jaki obrała gra(czytaj króciutki singiel i same skrypty). Mi się to bardzo nie podoba, takie coś było dobre parę lat temu przed HL 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD 4 nie jest porażką. Nie wiem czemu tak sądzisz, ale w dzisiejszych FPS''ach single jest tylko takim wprowadzeniem do multiplayera, i właśnie twórcy teraz tylko na to stawiają.

A według mnie porażką był Crysis. Mimo oszałamiającej grafiki niczym mnie nie powalił na kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 15:14, trombocylek napisał:

Nie wiem czemu tak sądzisz

To przeczytaj sobie uważniej mojego pierwszego posta -.-

Dnia 26.02.2008 o 15:14, trombocylek napisał:

A według mnie porażką był Crysis. Mimo oszałamiającej grafiki niczym mnie nie powalił
na kolana.

Powalił grafiką która w FPS się liczy. Reszta była ok. Ktoś może powiedzieć dlaczego tylko ok? Powinno być fantastycznie ale trudno gierka i tak było spoko. Niezły był kombinezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin - jak dla mnie to zwykły RPG i nie ma się czym podniecać. Chwalicie po prostu polską produkcję. Gdyby było to dzieło Francuzów, czy Amerykanów, to byście chyba tego nie tknęli i nie byłoby nawet tu tematu o tej grze. Tylko nie bijcie -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 15:19, bojanzaw napisał:

Wiedźmin - jak dla mnie to zwykły RPG i nie ma się czym podniecać. Chwalicie po prostu
polską produkcję. Gdyby było to dzieło Francuzów, czy Amerykanów, to byście chyba tego
nie tknęli i nie byłoby nawet tu tematu o tej grze. Tylko nie bijcie -_-''


Ja się w sumie z tobą zgadzam gra zdobyła sławę po przez reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie trwa wojna między Crisisem i CoD4 o miano Największej porażki 2007 roku :P Powiem wam jedno: Obie gry są słabe. Do tego dodaję Fife (żeby nie było jej smutno) i starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 15:14, trombocylek napisał:

CoD 4 nie jest porażką. Nie wiem czemu tak sądzisz, ale w dzisiejszych FPS''ach single
jest tylko takim wprowadzeniem do multiplayera, i właśnie twórcy teraz tylko na to stawiają.

A według mnie porażką był Crysis. Mimo oszałamiającej grafiki niczym mnie nie powalił
na kolana.

Jeżeli cię na kolana powalił, to z tego mogę zrozumieć, że gra jest po prostu normalna, i to dla ciebie jest porażka? Co ma "powiedzieć" NFS pro street, jest gorszy od poprzednika. A Crysis nie ma nic wspólnego z porażką bo jak dla mnie jest lepszy od wszystkich F.E.A.R.-ów i do tego dochodzi świetna grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do rozczarowań (porażek) 2007 można wg mnie zaliczyć Enemy Terrority Quake Wars oraz TimeShifta. Obie miały być takie super-wypasione, a jakoś ciągle rozmawia się o innych tego typu gierkach. Nie mówię, ze te gry są złe, ale na tle np. Bioshock''a lub CoD 4 wypadają jak dla mnie słabo ;P

Co do Wiedźmina, to jest to najlepsza polska gra jak dotąd i dlatego w Polsce jest taki szum o nim. kiedy tylko ktoś powie: "najlepsze RPG" od razu można usłyszeć: "Wiedźmin". Ale gdyby ta gra nie była NAPRAWDĘ świetna nie byłoby takiego szumu. Fakt, reklam było sporo, ale to dobra produkcja, więc nawet bez reklam byłaby sławna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować