Zaloguj się, aby obserwować  
White_Eagle

Tanie wina

37 postów w tym temacie

Wszystko o tych "szlachetnych" trunkach.
- Śmieszne nazwy
- Zabawne etykiety (obrazki mile widziane)
- Inne określenia na tanie wina
- Co sądzicie o tanich winach ?

Moim ulubionym jest "Disco Polo" cenie je za smak siarki :)

20080226205646

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat trochę dziwny, ale co tam.

Słyszałem, że produkcja tanich win niedługo wzorśnie! A to dlatego, że zacznie się je robić ze wszystkiego co nie ucieka ;)
źródło: nonsensopedia.wikia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja lubie jakieś ruskie wino za 4.99 bajkał coś tam. Nie potrafie nawet tego wymówićxD etykieta jest po rosyjsku;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 21:10, marcinshinoda napisał:

ja lubie jakieś ruskie wino za 4.99 bajkał coś tam. Nie potrafie nawet tego wymówićxD
etykieta jest po rosyjsku;]

"Szampanskoje Igristoje" xD Sam to z kumplami obalałem na Sylwestra jak wszystko inne się skończyło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kiedys często z kumplami piłem wino " Ekstra Mocne", fajne akcje po tym mieliśmy, albo takie "beczułki" (kartonowe opakowanie), ale nazwy nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 21:36, RRohen napisał:

Podobno istnieje winko "Sperma Szatana". Kumpel mówił że pił kiedyś, czy ono istnieje
?


też mi sie kiedyś o uszy o biło;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jesteśmy przy kasie, to kupujemy jakies Sofie za 6 zł. Jednak ostatnio wino coś mi nie podchodzi, więc przerzuciłem się na coś mocniejszego...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóź, najbardziej ''''szlachetne'''' są te w kartonach. Albo legandarny już ''''Komandos''''. O, a kiedyś spotkałem się z winem o pojemności 0,4 L o nazwie ''''Mały Harry Potter''''. Megalol. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hihi... Temat mi się podoba. ;>
Oczywiście nieśmiertelny "Komandos" to podstawa dobrej, niskobudżetowej imprezki. ;)
Ciekawe jest też wino "Dzban", którego opakowanie jest w kształcie prawdziwego dzbanuszka. Żeby się napić wystarczy odciąć/oderwać dzióbek. :)
Swego czasu z kumplami piliśmy właściwie tylko siarczyste. M. in. takie jak na obrazkach. ;] Rzeczywiście Odlot xD

20080226215254

20080226215258

20080226215302

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lałem z wina "Leśny Dzban" xD
A żule w moim mieście piją np. Komandosy, Sen Sołtysa, Rambo, Ryk Świni... i to chyba wszystko ;p W każdym razie czasami widzę jak walą te swoje winacze z gwinta, i popatrzyłem na etykietki na butelkach ;p Polewka jest niezła ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest Wino marki wino. Tanie a dobre. Komandos też niezły ale ja tam wolę Martini jak mam cash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepsze Leśny Dzban i Komandos :P niedobrze mi się robi na samą myśl o tym że na jednej imprezie kumpel przyniósł "to coś" ^^ , w każdym razie to smakuje ohydnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz wypiłem trochę wina Mazowieckie. W sumie nie smakowało źle, ale wątrobę to jeszcze przez 2 dni czułem. Nigdy więcej taniego wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio furorę robi nuta kokosowa (o smaku siary). Za moich czasów (jakieś 3-4 lata temu) piło się Mustaki, Platony, Byki, Granaty, Komandosy, Patykiem Pisane, Kici Kici, Czar Teściowej, Kelerisy i Tiery. Oczywiście istniały inne tanie wina, ale to sikacze były:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że najlepsze tanie wino jakie piłem kosztował 3,60 zł (2,90 za wino + 70 gr za butelkę) i jest ono dużo lepsze niż inne "bomby" za 5zł, słodki smak, nie wykrzywia, nie śmierdzi, rzekłbym ambrozja która wiedzie prym wśród tanich win. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować