Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

"opowieści z Narnii" - film!!!!!!!

41 postów w tym temacie

Co sądzicie o tym filmie?Jak Wam się podobał? Ja byłem i mi się podobał.A czy kolejne części też doczekają się ekranizacji?Piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na OZN ide w piatek (13) z klasą. Na poczatku myslałem, ze to jakis szajs, ale teraz po przeczytaniu recenzji, obejrzeniu reklam i zapowiedzi jestem ciekawy tego filmu... Z chęciom go obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiadomo kolejne części zostaną zekranizowane, tak przynajmniej czytałem, ja mam zamiar wybrać się na film bądź kupic wersje dvd. Nie wiem jak to bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosyc fajny tylko ten lew taki jakis nie swój hehe. :) Byłem na napisach i jest lepiej, fajny filmy ale nie tak dobry jak HP4. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem na "opowieściach z Narni" wczoraj... No i musze powiedzieć, że film jest świetny! Naprawde warto na niego iść. Mam nadzieje, że kolejne części też będą nakręcone...

PS - Wiecie, że sceny zimowe były kręcone w Polsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 21:19, Igor FCBayern napisał:

PS - Wiecie, że sceny zimowe były kręcone w Polsce??


A dokładnie na jeziorze w Siemianówce[to wtedy kiedy przeprawiali się przez zamarznięte wielkie jezioro (tam mój wujek odławia ryby)}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja jeszcze z dzieciństwa (ale jak przez mgłę) pamiętam serial "Kroniki Narnii". Nie mogę sobie przypomnieć dokładnej fabuły, ale pamiętam, że byłem tym serialem zafascynowany :) A co do filmu "Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa" to:
-ogólnie film mi się bardzo podobał;
-zmarnowano jednak potencjał głównej sceny bitewnej, po trailerach spodziewałem się bitwy, która mnie zmiażdży i wgniecie w fotel, a tu taka lekka potyczka a na dodatek (z tego co zaobserwowałem na filmie) w armii Dobra nikt nie zginął :/ Najgorszymi "wojownikami" byli główni bohaterowie (córki Ewy i synowie Adama <- już samo określenie przyprawia mnie o mdłości); jedynie dobrym wojownikiem był centaur (ten głównodowodzący), który walczył dwoma mieczami a później jednym wielkim oburęcznym :D. Świetnie prezentowały się również gryfy :D Ja wiem, że to jest "bajka przede wszystkim dla dzieci", ale producenci filmu mogliby nakręcić rozszeżoną wersję bitwy dla tych starszych dzieci - bardziej krwawą, dłuższą i rozbudowaną :D;
-polski dubbing (jak z resztą prawie zawsze; wyjątek: Shrek) był z d***, strasznie wyszły przejścia między "oryginalnym" rykiem Aslana a jego dubbingowaną polską mową; świetnie za to wyszedł dubbing Bobrów;
-moja ocena: 7------------------- (minus za dubbing).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się ten film totalnie nie podoba. Scena bitwy jest rodem zerżnięta z "Władcy Pierścieni". Generalnie według mnie film ten jest wersją "Lord of the Rings" w wersji "okrojonej" i w dodatku uproszczonej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 22:19, Rohamos napisał:

Mnie się ten film totalnie nie podoba. Scena bitwy jest rodem zerżnięta z "Władcy Pierścieni".
Generalnie według mnie film ten jest wersją "Lord of the Rings" w wersji "okrojonej" i w dodatku
uproszczonej...


Też takie miałem wrażenie na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 21:44, ciaputek napisał:

> PS - Wiecie, że sceny zimowe były kręcone w Polsce??

A dokładnie na jeziorze w Siemianówce[to wtedy kiedy przeprawiali się przez zamarznięte wielkie
jezioro
(tam mój wujek odławia ryby)}

A gdzie to dokładnie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

książka super! przeczytałałem wszystkie tomy po pare razy. jeśli chodzi o film to nie oglądałem go ale niedługo idę z klasą. z reklam wygląda jak film zrobiony przez petera jacksona (władca pierścieni). dokładnie takie same efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem film i muszę powiedzieć jedno. Jest za-je-bi-sty! dawno nie widziałem takiego kawałka kinomatografii, na którym bym się nie nudził. No może King Kong no i Jarhead był niezły. CO do Pottera to każda następna część to rzenada, nudne i zawsze wiadomo o co chodzi, książka jest denna a film jeszcze bardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 17:00, General Sturnn napisał:

Oglądałem film i muszę powiedzieć jedno. Jest za-je-bi-sty! dawno nie widziałem takiego kawałka
kinomatografii, na którym bym się nie nudził. No może King Kong no i Jarhead był niezły. CO
do Pottera to każda następna część to rzenada, nudne i zawsze wiadomo o co chodzi, książka
jest denna a film jeszcze bardziej!


Zgadzam się z Tobą w zupełności.Byłem na Potterze i przespałem 3/4 filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować