Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

"opowieści z Narnii" - film!!!!!!!

41 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2007 o 21:15, Sith66 napisał:

Widzieliście nowy trailer na onecie?

Widziałem tyle że na Youtube.
http://pl.youtube.com/watch?v=WCLoRZDZxIQ - oto i on.
Co do filmu - książka oczywiście lepsza, film natomiast jest dobry, przyjemnie się go ogląda tyle że za pierwszym razem. Jak w domu na DVD go oglądałem drugi raz to w niektórych momentach przysypiałem, ale ogólne jest dobrze. Zresztą pierwsza i druga część to najnudniejsze(choć i tak wspaniałe) części w porównaniu z całą resztą. Poczekajcie do "Srebrnego krzesła" lub "Ostatniej bitwy", te ekranizacje będą duużo lepsze.
Co do Henrego Portiera - pierwsza część to nudna bajeczka; druga to istny babol... jedna z najgorszych ekranizacji w historii Hollywood; trzecia jest w porządku; czwarta również; piąta do obejrzenia. Problem jest tylko taki, że wszystkie ekranizacje tej "pięknej" książki są lepsze od jej samej, co się nieczęsto zdarza.
Ujrzałem również tu wypowiedź jakoby WP to była jakaś tandeta - hmmm... niby wolność słowa, ale jak się takie bluźnierstwa wypowiada to warto poprzeć je argumentami. W HP - język okropny, treść płaska, postać samego Harrego zamiast wzbudzać sympatię powoduje efekty wymiotne itd. itd., ale jako że temat ten jest o "Narnii" zaprzestanę już rozpisywania się tu o chorym poterze. Na następny raz proszę nie obrażać mi tu ojca gatunku literackiego fantasy oraz nie mieszać "Narnii" i Lewisa z grafomanką Rowling i jej "dziełem".
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować