Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Tomkowi Gawlikowskiemu i Maćkowi Żmudzie-Adamskiemu z Techlandu!

449 postów w tym temacie

Wiem, że darowanego się nie ocenia, ale czy nie ma szansy na przygotowanie dwóch czarnych edycji Legend dla ''zwycięzców"? :P Bo Magwiś się nie chce dogadać a poza różnego rodzaju arcade''ówkami lub RPG to w ogóle nie idzie mi wygrać w nic :P

I pytanie bardziej oficjalne - jak studia Polskie (np. Wasze) są oceniane podczas rozmów z zagranicznymi developerami? Odrobinę bardziej "niepewnie" czy też wierzą w nasz profesjonalizm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachowałem się jak prostak :P

Oczywiście niesamowicie dziekuję za wybranie akurat mojego pytania. Przyznam, że totalny zaskok (miałem inne typy gdy śledziłem wywiad) :) Acz o ile sami dobrze pamiętacie pytałem się o rozwój rynku casuali, do którego skromnych konsumentów mam zaszczyt przynależeć ;)

Wybaczcie double''a, uprzejmość ponad regulaminy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem bardzo długo na ten czat, miałem sporo pytań, niesttey administratorzy mojej sieci nie wiedzieli o tym i od 17.20 do 18 nie miałme neta. Uroki sieci lokalnej. Nie udało mi się więc zada kilku pytań, ale moze teraz będzie okazja. Oto moje pytanie do ludzi z Techlandu (mniej oficjalne:)):
Niedawno kamera jednego z programów o grach gościła u was i wspominaliście wtedy, że planujecie przeprowadzkę. Dobiegła ona już końca, parapetówka już była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 16:15, NITRO Techland napisał:

gogowitczak:
Oficjalny statement odnośnie Pazura już został jakiś czas temu opublikowany:
"Techland informuje, że w związku z wygaśnięciem licencji na wykorzystywanie postaci
Kapitana Pazura, nie wyda drugiej części gry. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że znajdująca
się w ostatniej fazie produkcji, inspirowana przygodami walecznego Kapitana Pazura, gra
platformowa wchodzi w lutym w końcową fazę testów. Ostateczna data wydania nie jest jeszcze
znana. Prawdopodobnie gra ujrzy światło dzienne w połowie kwietnia 2008.

Żałujemy, że Kapitan Pazur ostatecznie nie mógł zostać głównym bohaterem od dawna zapowiadanego
tytułu. Mimo to jesteśmy przekonani, że nowa postać zyska równie dużą sympatię graczy.
Szczególnie, że jest to bardzo dzielna i atrakcyjna…bohaterka. Natomiast
piracki klimat oraz tak lubiany przez graczy świat pozostały równie wciągające i atrakcyjne,
jak w Kapitanie Pazurze"


Na dziś mogę zdradzić, że owa bohaterka nazywa się NIKITA i jest...lisicą.
Ale jaką ... :D


a moze jakiegos screena? :) Do połowy kwietnia jeszcze 2 miesiace, wiec juz można ostrzyć pazurki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,drogi panie (jak się zrymowało :) ).Jak idą prace nad Waszą nową grą o Zombie na wyspie? Chyba Dead Island,tak? Bo bardzo mnie ciekawi ona... Może jakieś screeny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 21:40, dominik713 napisał:

Mam pytanie,drogi panie (jak się zrymowało :) ).Jak idą prace nad Waszą nową grą o Zombie
na wyspie? Chyba Dead Island,tak? Bo bardzo mnie ciekawi ona... Może jakieś screeny?


Hm ... ciekawe. Interesujesz się grą, a nie jesteś pewien co do tytułu ... Scrennów ci się nie chce poszukać ? Zakasaj rękawy i googluj panie kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Chodziło mi o jakieś screeny których w necie nie ma,choć nie liczyłem na zbyt wiele... Wiadomo,niby czemu mają nam pokazać ale jeszcze nie opublikowali w necie. ;)
Co do tytułu,o grze czytałem w CDA i nie do końca zapamiętałem tytuł,a nie chciało mi się szukać tego numeru.Po co się mnie czepiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sephirath:
Jetseśmy tak samo traktowani jako studio developerskie jak nasi konkurenci z zachodu i... ze wschodu :)
Przypomnijmy chociażby STALKERA. Na prawdę to, że pochodzimy z Polski nie ma dużego znaczenia. MA natomiast dorobek firmy oraz jej wizja na daną grę :)
madridista2:
Jak na razie jesteśmy wciąż w starej siedzibie :)
gogowitczak:
Już niedługo, już niedługo :). Powiem tylko, że Nikita jest... a zresztą już niedługo sami zobaczycie :)
dominik713:
Wszystkie najświeższe informacje można zawsze znaleźć na naszej stronie domowej lub na stronie gry. Za jakiś czas uruchomimy też polską wersję tej strony na razie http://www.deadislandgame.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy posiadając już gotowy silnik "destrukcji" ludzkich obiektów zamierzacie go wstawić do hipotetycznych przyszlych FPSów? Taki dzisiejszy kontrowersywny bajer pokroju swego czasu pierwszego Soldier of Fortune :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sephirath:

Sprawa jest bardziej skomplikowana niż mogłoby się wydawać :)

Po pierwsze taki system zniszczeń idealnie pasuje do zombiaków z racji ich ... "fizyczności"
Dla przykładu - jeśli pomyślimy o Chrome 2 i pancerzach przeciwników to już gładkie cięcia nie będą takie oczywiste, jak w przypadku zombii w szortach :)

Jednak wszystko da się zaadaptować

Ale tak na prawdę to tylko i wyłącznie zależy od Was czy ten system się przyjmie i czy się spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aragloin:
Ehh ... może dajcie nam trochę więcej czasu ;-)
Aktualnie kończymy Nikitę i Speedway''a 3
Do tego dochodzą nasze flagowe produkty takie jak:
1. xxx - jeszcze nie ujawniamy ;)
2. Dead Island
3. Warhound
4. Chrome 2

Byłoby trudno wsadzić gdzieś tutaj jeszcze RPG''a - ale kto wie, ambitni jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Myślę tak skromie, że wszyskie polskie studia powinny się "skupić" na jednej podjętej grze.Na miarę BG III albo Planescape.Wiem są to marzenia, ale wkońcu marzenia są po to aby je spełniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aragloin:
Ale, że jak. CDP Red, Metropolis, PCF i Techland miałyby robić jedną grę ?? :) Bo nie jestem pewien czy dobrze rozumiem...
cabrio91:
Ale czytamy poprzednie posty , taaak ? :P
Termin Chrome 2 nie jest jeszcze ustalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark Fianna:
Nie sądzę, aby prawa autorskie do zombiaków były problemem :) (tak samo jak do Krasnoludów czy Elfów - ale już mroczne elfy to inna sprawa ... ;-))
Poza tym Dead Rising to zupełnie inna gra. Już nie dbając o gatunek (TPP FPM) i technologię (otwarte przestrzenie, system questów i realna fizyka).
Chodzi o klimat. Zaszczucia, niepewności - walki o przeżycie.

O postawienie przeciętnego człowieka w nieprzeciętnej sytuacji.

To tak jakby porównywać np. F.E.A.R.''a do Serious Sama :)
Każda gra jest dobra i przynosi fun graczowi, ale w swojej kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w EK Legend Hand of God nie znalazl sie artbook (z niemieckiej EK) ?
Przeciez mozna bylo go np. poszerzyc o sesje zdjeciowa z Jablczynska ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować