Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Tomkowi Gawlikowskiemu i Maćkowi Żmudzie-Adamskiemu z Techlandu!

449 postów w tym temacie

Przemienienie Kapitana Pazura II na jakas Nikite to fatalny pomysł
Pazur byla swietna platformowka, naprawde jedna z najlepszych w jakie gralem a ta nowa "zabawa i nauka" to jakas lipa skierowana do dzieci :/ czy starsi gracze nie moga juz liczyc na dobra platformowke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o więcej informacji na temat Drakensang: The Dark Eye

1) Czy wersja najnowszego builda, którą testują nasi niemieccy sąsiedzi również testują w Techlandzie, czy też po całkowitym ukończeniu gry przed producenta dopiero się za to zabieracie ?

2) Czy gra wyjdzie u nas po premierze na zachodzie, czy równocześnie ?

3) Kiedy można spodziewać się oficjalnej strony gry i czy forum gry bedzie osobne (do tej pory quasi forum dla Loki/L:HoG mieści się na nieciekawym mieściegier..)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy "pomarańczowa rewolucja" to tylko te tytuły co w zapowiedziach na Waszej stronie (trochę mało ich), czy jeszcze coś dojdzie? I czy będą dostępne w sklepie gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zrobiliście jakąś promocje na Chrome SpecForce bo pojawiło się bardzo dużo nowych graczy
Wszystko by było fajnie gdyby nie te jedyne dwa serwery jeden na 16 osób a drugi na 10 osób ,
A przy 8 graczach serwer nie wyrabia i to jest bez sensu czasami trzeba czekać ze 30 min zanim się gracz połączy a jak już się połączy to serwer nie wyrabia i gra staje się w……ca ):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 16:57, xippon napisał:

Prosiłbym o więcej informacji na temat Drakensang: The Dark Eye


Dołączam się do tej prośby. Skoro Techland jest dystrybutorem Drakensang to może otworzy w niedalekiej przyszłości polską stronę internetową? Niestety w sieci jest bardzo mało informacji na temat tej gry, a nawet jeśli się już pojawiają to w języku niemieckim. Jeżeli jest to tak ważny tytuł dla Techlandu to czekamy na jakąś reakcję w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xippon:
1) Staramy się testować produkt jeszcze w czasie jego produkcji. Do jego zamknięcia jeszcze trochę zostało, ale już się za to powoli zabieramy.
2) Najprawdopodobniej gra wyjdzie unas równocześnie z premierą zachodnią
3) Strona już niebawem powinna się pojawić. Odnośnie forum - jeszcze się zastanowimy jak je zorganizować
Zebius:
"Pomarańczowa rewolucja" dopiero się zaczyna. stopniowo będą się w niej ukazywac inne tytuły warte uwagi. Co do sklepu gram.pl - zależy to oczywiście od obu stron
macned:
Reakcja nastąpi już niebawem. Mamy wszystko zaplanowane wiec spokojnie - już niedługo wystartujemy z polską stroną DS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nic nie słychać na temat Warhounda. Co sie w ogóle z tą grą dzieje? Kiedy zostanie wydana i na jakim etapie tworzenia gra się znajduje. Czy ten projekt nie został tymczasowo porzucony na rzecz Dead Island?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pawłek:
Nie porzucamy projektów na rzecz innych gier - jedynie przesuwamy priorytety :) Po prostu Dead Island wyjdzie na pewno przed Warhoundem, dlatego też aktualnie bardziej kładziemy nacisk na tą grę. Wszystko w swoim czasie.
Amadeusz1:
Jak już zapewne wiesz 9 Kompania wyjdzie w dwóch edycjach. Standard oraz Premium.
Odnośnie cen.
Nie wiem czy zauważyliście, ale jesteśmy zdania, że można premierowe gry wydawać w przystępnych cenach. Dodatkowo dodając do gry fajne dodatki (LOKI - książka "Kłamca", SGS - dwustronny plakat a cena była 29,90!, Legend BLACK EDITION, eXperience 112 do każdej gry solucja oraz duży artbook).

W przypadku 9 Kompanii też postaramy się, aby nie tylko cena była odpowiednia, ale i kontent zadowalający :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety wiele dobrego nie mogę powiedzieć o waszej firmie po za tym że robicie fajne gierki .
Olewacie totalnie swoich klientów najważniejsze tylko dla was żeby gra się sprzedała ale nic nie robicie żeby gracze mieli frajdę z jej używania, jak już tytuł jest starszy to wasze serwery są chyba tylko po to żeby sobie były bo granie przez nie to totalne nieporozumienie radziłbym nauczyć się od zagranicznych firm jak oni dbają o swoich klientów którzy grają przez sieć , tam nie ma dwóch serwerów tak jak to ma miejsce w „Chrome” i „ Chrome SpecForce” , o przepraszam w SpecForce dołożyliście jeden a w zasadzie podzieliliście jeden na dwa bo mają to samo IP hehe no i niby są trzy brawo!!! no fajno by było gdyby to chodziło jak się należy ale niestety jedna wielka kicha !!!
Żeby zagrać choć jedną plansze trzeba być za***cie cierpliwym żeby wejść na serwer trzeba przeznaczyć ze czterdzieści minut i to tez nie jest pewne (przy tym trzeba jeszcze cały czas odświeżać liste serwerów ) i to nie jest tylko moje zdanie przez te parę latek grania w Speca nawiązało się trochę kontaktów z graczami z innych krajów , oni też maja takie problemy z rodzinką „Chrome”Osobiście namówiłem sporo osób na kupno SpecForce i teraz żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, skoro jest okazja to chętnie powiem coś od siebie ;-).
Kiedyś kupiłem nieopatrznie sygnowaną waszym logiem grę cRPG "Siege of Avalon" i chciałbym bardzo podziękować waszej pomocy technicznej za to, że nawet nie raczyła słowem odpowiedzieć na pytanie, dlaczego zamiast tekstur (czy bitmap?) lokacji gra wyświetlała mi różowe tło. Oczywiście po dłuższym czasie bezowocnego oczekiwania, powędrowała do śmietnika, a gry z waszym logo omijam szerokim łukiem.
Niestety zwiedziony recenzjami min. w CDA, kupiłem ostatnio kolejny crap - "Legend - hand of god". pomijając, że gra jest denna i chyba część recenzentów grała w coś innego niż to, co ja otrzymałem w pudełku, to na dodatek mam genialny slide-show, co jak na sprzęt klasy Core2Duo E6600@3,2 GHz i GF8800 GTS w SLI powaliło mnie na łopatki. W porównaniu z tym, takiego Gothica 3 można uznać za superzoptymalizowaną grę, bo chodził u mnie na stareńkim GF7800GS i PIV. I nie, wyłaczenie wszelkich wodotrysków nic nie pomogło. Brawo dla betatesterów (bo ten problem zgłasza sporo właścicieli nowych komputerów).

Więcej nabrać się raczej nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, które zadałem już w czasie czata (możecie to powtórzyć?). A więc wiele waszych gier (Chrome, czy Xpand Rally) nie miało dużego wydawcy (EA, czy UbiSoft). Moje pytanie to, czy wasze nadchodzące hity (oby:)) posiadają takowego? Wiadomo tajemnica handlowa, ale powiedzcie chociaż, czy któraś z gier ma wydawcę.
No i jeszcze jedno. Robicie Call of Juarez 2. Mówili o tym (oczywiście nie dosłownie) w Clicku i w tym wątku też nie zaprzeczaliście tego. Wydawcą pierwszej części był Ubi, czy kontynuacja będzie robiona za ich pieniądze, czy raczej wy macie licencję, sami płacicie za nią i szukacie nowego wydawcy.
Pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy FIM Speedway Grand Prix 3 zostanie wydany za granicą, kto sie tym zajmie i czy dotrze także bardziej odległe rejony, czy tylko do naszych sąsiadów? No i czy będzie tam jakoś konkretnie reklamowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aurelinus I:
Trudno dyskutować z gustem graczy - każdy ma swój, całkiem jak ... komputer.
Legend dostał całkiem podobne oceny około 8/10 (WP, GOL, MG, CDA, CLICK, KŚG, PLAY). Więc możliwe, że Ci wszyscy dziennikarze się po prostu mylili. Odnośnie samej konfiguracji - cóż PC to nie konsola. Niekiedy trzeba w nim trochę pogrzebać - wyłączyć anty vira, skonfigurować małe co nieco :) Napisz maila do pomocy technicznej - na pewno odpowiedzą !
madridista2:
Pyatnie 1: TAK
Pytanie 2: Zapytaj Clicka :)
Ali G:
No szykujemy sporą niespodziankę - ale to EK Rosyjska. Ale z drugiej strony sami widzicie jak twórcy i wydawcy na tamtym rynku podchodzą do tego tytułu. My gorsi nie będziemy.
Pawłek:
FIM Speedway 3 na pewno będzie wydawany za granicą, ale aktualnie tylko tyle mogą powiedzieć :)
Kiciok8:
Ojej... Eee, nie wiem. Może do pomocy technicznej ? :) info@techland.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Czy wszystkie wasze trzy najnowsze hity (Dead Island, Chrome 2, Warhound) będą dysponowały pełnym polskim dubbingiem?

2. Czy ukażą się jednocześnie na wszystkie zapowiadane platformy?

3. Czy wersje konsolowe również będą spolszczone?

4. Czy planujecie promocję tych gier na naprawdę niezłą skalę w krajach Zachodu (w Polsce raczej nie jest ona szczególnie potrzebna...)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 16:28, NITRO Techland napisał:

Ali G:
No szykujemy sporą niespodziankę - ale to EK Rosyjska. Ale z drugiej strony sami widzicie
jak twórcy i wydawcy na tamtym rynku podchodzą do tego tytułu. My gorsi nie będziemy.


zobaczymy czy nie Bedziecie gorsi zobaczymy ;]
a tu taki maly bonusik jakie gadzety Mozecie upchac do pudelka ;], tez z gry o 9 Kompanii tylko ze jakiegos FPP od 1C

20080421181702

20080421181713

20080421181721

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować