Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Tomkowi Gawlikowskiemu i Maćkowi Żmudzie-Adamskiemu z Techlandu!

449 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2008 o 18:35, Jaro7788 napisał:

Stary, to był tylko żart! Chodzi o to, że Techland spośród polskich wydawców wydaje całkiem
sporo gier - poza City Interactive, ale w przeciwieństwie do nich, gry Techlandu są coś
warte.


Pisze co było w CDA. Dosłownie 3 zdania napisali o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 19:05, macned napisał:

> Stary, to był tylko żart! Chodzi o to, że Techland spośród polskich wydawców wydaje
całkiem
> sporo gier - poza City Interactive, ale w przeciwieństwie do nich, gry Techlandu
są coś
> warte.

A ja nie dziwiłbym się, gdyby to była prawda. Ubisoft tworzy ambitne gry, Techland również.
Bliższa współpraca - czemu nie? Np. People Can Fly dołączyło do Epic Games.

Oto wypowiedź Tomka Gawlikowskiego[Techland]:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=34329&pid=187
&g t; Jaro7788:
> Nas jako Techlandu na E3 na pewno nie będzie... :)

Czy tylko ja doszukuję się jakiejś ukrytej wiadomości? :P


Może i macie rację... cóż, jest tylko jeden sposób, aby się przekonać: czekać cierpliwie na oficjalne info.

Wiecie co... ja nie wiem, czy bym się tak cieszył, jakby Techland zamienił się w Ubisoft Polska. Wiadomo, że to docenienie polskich twórców i tak dalej... ale mimo wszystko w każdej ich kolejnej grze czułbym, że nie jest ona w stu procentach polska, że prawdopodobnie nie powstałaby, gdyby nie zagraniczny kapitał, itd. Chyba fajniej by było, jakby to Techland wyrósł na międzynarodowego dewelopera, który tworzy swoje oddziały w innych krajach. Ale cóż... może to ja nie mam racji? Może to tylko pierwszy krok w nowy, wspaniały świat polskich gier? Zobaczymy... zresztą może się okazać, że to tylko plotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 20:28, Jaro7788 napisał:

> A ja nie dziwiłbym się, gdyby to była prawda. Ubisoft tworzy ambitne gry, Techland
również.
> Bliższa współpraca - czemu nie? Np. People Can Fly dołączyło do Epic Games.

Przemiana Techlandu w Ubi Polska? Nie! Zresztą dlavczego niby Ubi nie miało by zrobic nowej firmy w Polsce. co ich łączy z Techlandem? Tylko Call of Juarez, nic więcej. Raczej wątpie w takie połączenie.

Dnia 10.07.2008 o 20:28, Jaro7788 napisał:

> Oto wypowiedź Tomka Gawlikowskiego[Techland]:
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=34329&pid=187
> &g t; Jaro7788:
> > Nas jako Techlandu na E3 na pewno nie będzie... :)
>
> Czy tylko ja doszukuję się jakiejś ukrytej wiadomości? :P

Nie tylko ty, mi tu też coś "śmierdzi".

Dnia 10.07.2008 o 20:28, Jaro7788 napisał:


Wiecie co... ja nie wiem, czy bym się tak cieszył, jakby Techland zamienił się w Ubisoft
Polska. Wiadomo, że to docenienie polskich twórców i tak dalej... ale mimo wszystko w
każdej ich kolejnej grze czułbym, że nie jest ona w stu procentach polska, że prawdopodobnie
nie powstałaby, gdyby nie zagraniczny kapitał, itd. Chyba fajniej by było, jakby to Techland
wyrósł na międzynarodowego dewelopera, który tworzy swoje oddziały w innych krajach.
Ale cóż... może to ja nie mam racji? Może to tylko pierwszy krok w nowy, wspaniały świat
polskich gier? Zobaczymy... zresztą może się okazać, że to tylko plotki.


Moim zdaniem plotki o Call of Juarez 2 są prawdziwe. Już jakiś czas temu Click o tym pisał, Techland zresztą robi jeszcze jedną, nieujawnioną do tej pory grę. Ale przemiana Techlandu w Ubi Polska to moim zdaniem zwykła plotka. Od dawna mówi się, żę Ubi ma wejśc na polski rynek, ale jeszcze nikt nie mówił, że ma przejąc dodatkowo Techland. Lepiej by było, gdyby Ubi czasami dało troszkę kasy Techlandowi na grę, którą potem sami wydadzą na świecie. Takiie rozwiązanie było by chyba najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie, Panowie
Techland był, jest i będzie samodzielną firmą i nie wiem , na prawdę nie wiem, skąd pomysł, że moglibyśmy się stać UbiSoft Polska ? Bardzo cenimy sobie naszą niezależność jako developera oraz jako wydawcy gier. Odnośnie innych rzeczy, o których mówiono - plotki mili Państwo, jedynie plotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 10:45, NITRO Techland napisał:

Panie, Panowie
Techland był, jest i będzie samodzielną firmą i nie wiem , na prawdę nie wiem, skąd pomysł,
że moglibyśmy się stać UbiSoft Polska ? Bardzo cenimy sobie naszą niezależność jako developera
oraz jako wydawcy gier. Odnośnie innych rzeczy, o których mówiono - plotki mili Państwo,
jedynie plotki...


No to fajnie... ale w takim razie kim, jak nie Techlandem, będziecie na E3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 10:45, NITRO Techland napisał:

Panie, Panowie
Techland był, jest i będzie samodzielną firmą i nie wiem , na prawdę nie wiem, skąd pomysł,
że moglibyśmy się stać UbiSoft Polska ? Bardzo cenimy sobie naszą niezależność jako developera
oraz jako wydawcy gier. Odnośnie innych rzeczy, o których mówiono - plotki mili Państwo,
jedynie plotki...


No, ale plotki wprost z CDA ;) Więc może Ubisoft Wrocław?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Pytanie odnośnie sterowania. Gram aktualnie w Alone in the dark i tam system walki za pomocą kontrolera został ciekawie rozwiązany. Bohater wymachuje przedmiotami w momencie gdy wyginamy gałkę analogową na boki. Chciałbym się dowiedzieć czy w Dead Island znajdzie się podobne rozwiązanie i czy w pecetowej wersji będzie wsparcie dla obsługi kontrolera - xbox 360 for windows.
2. Czy w grze będzie tryb kooperacji podobny do tego jaki jest prezentowany na trailerach z Left4Dead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 12:00, Marmo napisał:

1.Pytanie odnośnie sterowania. Gram aktualnie w Alone in the dark i tam system walki
za pomocą kontrolera został ciekawie rozwiązany. Bohater wymachuje przedmiotami w momencie
gdy wyginamy gałkę analogową na boki. Chciałbym się dowiedzieć czy w Dead Island znajdzie
się podobne rozwiązanie i czy w pecetowej wersji będzie wsparcie dla obsługi kontrolera
- xbox 360 for windows.


Pytałem już o to samo. Cytuję:

>Na razie mogę powiedzieć, że będzie bardzo atrakcyjnie - wciąż pracujemy nad tym systemem, ale pierwsze >wrażenie są oszałamiające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio w dwóch zielonogósrkich Empikach i w obu nie było gry Nikita 9 Kompani zresztą też), której szukałem, bo mam w planach ją kupic. Wiem, że wcześniej była ta gra w sztukach kilku i moje pytanie, czy cały nakład zszedł już, czy może sklepu nie chcą zaopatrywac się już w tą grę? Może jednak wy macie jakies problemy i za jakiś czas gry znajdą się w sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy teraz, kiedy wasze gry są bardziej znane, macie zamiar wydać jakieś inne narzędzia do tworzenia modów po za edytorem map (ostatnio odpalałem program do robienia map z Chrome, masakra, jestem pełen podziwu że robiliście na tym mapy do Chrome :D)? W ogóle, jaki jest wasz stosunek do ludzi modujących wasze gry?

Warhound, wymagania nie większe od Crysisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy polska data premiery gry Drakensang (24.08) jest aktualna? :-)

Czy podane wkrótce zostaną szczegóły dotyczące wydania tej produkcji, cena itd.?

Gra zapowiada się interesująco, ale niestety ostatnio wiele się o nien nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania powyżej. Drakensang wygląda naprawdę ciekawie i informacje dotyczące zakresu tłumaczenia, terminu wydania, ceny oraz zawartości edycji były by wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc jestem to nowy i mam pytanie do techlanda (w sumie dwa) !

1. bede w dead island zombie ktore beda mogly w skoczyc na samochod, ktorym jedzie gracz?

2. jak sie w chromedzie robi dynamiczna trawe? ja teraz probuje zrobic taka mala sp-modyfikatcie, tak to wszystko wiem jak dziala, ale do dzis nie wiem, jak dokladnie sie robi trawe! przez ten plant window (daje new grass typ -> ustawiam parametry -> i potem add plant) potrafie zrobic trawe. trawe mam ale wyglada ochydnie! jak moge zmienic teksture tej trawy?

to wszystko, jak na pierwszy pytanie nie odpowiesz to rozumiem, ale prosze odpowiedz na drugie!

narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego konsul nie odpowiada na pytania? Dośc dawno był tu ostanio, a przez ten czas uzbierało się trochę pytań (sam mam kilka nowych, ale nie chcę ich zadawac teraz, zrobię to jak dostanę odpowiedź na moje aktualne pytania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy polska data premiery gry Drakensang (24.08) jest aktualna? :-)

Dnia 01.08.2008 o 16:18, Mistic napisał:


Czy podane wkrótce zostaną szczegóły dotyczące wydania tej produkcji, cena itd.?

Gra zapowiada się interesująco, ale niestety ostatnio wiele się o nien nie mówi.


Nigdy przecież nie było takiej daty. Nie widziałem, żeby Techland pisał kiedy ma zamiar wypuścić Drakensanga na nasz, polski rynek.

A data premiery to, niestety, grudzień tego roku, odpowiedź prosto z Techlandu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zostanie wydana gra Drakensang? Czy prawdziwa jest informacja z serwisu gry on line że to dopiero grudzień 2008? A co z wersją angielską? Jeżeli tak, to skąd to opuźnienie, i czy będzie można kupić angielską wersję gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde, nie moge sie powszczymac z tym pytaniem ^^ bedzie mozliwosc robienia modow do dead island? (np wlasne questy lub powstawiac na mapce dead islanda nowe domki, albo nawet zrobic wlasna wysepke?)

aha i dlaczego w coju nie ma czegos takiego, ze jak sie wchodzi na serwa na ktorym akurat leci mapka (np jakas custommap), ktore sie nie ma, to ze coj sciaga ta mapka (tak jak na przyklad w CSie albe w COD4)?
robienie mapek do coj nie ma sensu, bo nikt nie gra w custommaps! a niektore sa naprawde zaje****!
tu masz link do wszystkich mapek!-> http://paragua-splash.de.tl/Other-MP-Maps.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować