Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Tomkowi Gawlikowskiemu i Maćkowi Żmudzie-Adamskiemu z Techlandu!

449 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2008 o 17:04, madridista2 napisał:

Konsul chyna n aurlopie, bo zapomniał odpowiadac na pytania, a ich już się trochę nazbierało.

masz racje coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale mieliście rację - urlop choć się już skończył był extra :)
A teraz odpowiedzi...
Marmo:
1. :)
2. Na razie nie planujemy tego koncentrując się na SP, ale niczego nie wykluczamy
madridista2
Cóż nie zawsze mamy wpływ na to, jak wygląda zaopatzrenie EMPiKów. W innych miastach jest ok. Zawsze można kupować na naszym wewnętrznym sklepie www.msw.pl
Firexive
Jak tylko będziemy mieć trochę czasu...
Mistic
Cóż szczerze mówiąc DrakenSang jest aktualnie naszą najważniejszą "obcą" produkcją, którą będziemy wydawać. Data premiery oraz cena nie jest jeszcze znana, ale mogę zapewnić, że DS pojawi się najpóźniej na święta tego roku. A nota bene w Niemczech w ciągu 2 dni sprzedało się 1/3 nakładu i od razu TOP 3 miejsca wszystkie edycje a oceny nie schodzą poniżej 80% (średnia około 90%)
sznurowadlo
Jak wyżej :)
cromas
1. Już kiedyś o tym pisaliśmy :) - tak
2. Łojej - serio, nie wiem :)
maclaurin
Tak na prawdę wersja angielska DS wyjdzie dopiero w styczniu/lutym 2009. Jako, że wciąż się staramy ;-) my tłumaczymy DS z niemieckiego i dlatego powinniśmy zdążyć jeszcze w grudniu 2008 :)

Jeszcze raz przepraszam za opóźnienia :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jest szansa na symulatora żużlowego gdzie by się sterowało jednym zawodnikiem przez jego kariere? I kiedy możemy się spodziewać speedway grand prix 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kilka moich nowych pytań:)
1.Dlaczego nie pokazywaliście swoich gier na GC i jakie są efekty waszego promowania Chrome Engyne 4 w Lipsku?
2.Jak tam poszukiwania wydawcy dla waszych gier, macie już kogoś?
3.Czy wasze najnowsze gry (Speedway 3i Nikita trafiły już do innych państw? Wiem, że żużel jest w Grecji i krajach beneluksu (pisałeś o tym),a le czy to się od tego czasu zmieniło?
4.Za rok studia zaczynam i może będę to robił we Wrocławi. Będę więc szukał tam pracy. Czy dobra znajomośc rynku gier, doświadczenie w grach (czytaj zaliczenie sporej ilości gier przez kilka lat gry) oraz ogromna (serio) sympatia do Techlandu wystarczą na dostanie posady testera gier u was (praca dlka studenta, czyli w godzinach troszkę późniejszych). Znajomośc agielskiego średnia (troszkę umiem, ale nadal mam sporo do nauki),a jeśli chodzi o znajomośc komputera to włączyc, zainstalowa grę i wyłączyc umiem, podstawy więc są w małym palcu. Mam też Xbox''a 360 i umiem z niego korzystac bez problemów. Jeste więc szansa na jakąś posadkę za dobre (dla studenta) pieniądze?
I na koniec małe gratulacje i podziękowania dla konsula za dobrą lokalizację Legend: Hand of God (gra również bardzo dobra). Jedna z niewielu bardzo dobrych lokalizacji na polskim rynku.
Więcej pytań nie pamiętam, ale jak sobie przypomnę to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale na przyszłość pamiętajcie uprzedzać o takich urlopach, okej?

1. Macie jakieś nowe dane odnośnie swoich trzech wielkich tytułów (Dead Island, Warhound, Chrome 2)?
2. Możecie podać przybliżoną datę ich premiery?
3. Kto będzie ich dystrybutorem światowym?
4. Jaki jest budżet każdego z tych tytułów (jeśli nie możecie powiedzieć, zdradźcie chociaż, który z nich jest najdroższy)?
5. Czy Techland ma w planach jeszcze jakąś większą produkcję?
6. Czy Techland widzi siebie w przemyśle przygodowym? Bo ten w Polsce niestety leży i niesławny Art of Murder tego nie zmieni.
7. Dlaczego, wbrew zapowiedziom, nie było Was na Game Convention w Lipsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 15:19, madridista2 napisał:

Więcej pytań nie pamiętam, ale jak sobie przypomnę to napiszę.


Więcej pytań nie pamiętam, za wszystkie pytania bardzo żałuję. Postanawiam poprawę i proszę o naukę, pokutę i rozgrzeszenie. ;D

Aha, dołączam się do lokalizacyjnych gratulacji - ale za eXperience112.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młody miro
W sprawie Zużla na Polskiej scenie już niedługo, ale jeszcze nie teraz będzie się działo - oj będzie. Jak na razie TOP SECRET ;-)
madridista2
1. Pokazywaliśmy swoje produkcje ale tylko w Biznes Center, prezentacje dla wydawców
2. Progress bar się zwiększa :)
3. Tak, obie gry będą już niedługo dostępne w innych krajach :)
4. Jeśli chodzi o pracę to przez ostatni rok cały czas kogoś zatrudnialiśmy więc szanse są całkiem całkiem. Tylko nie wiem czy na testera gier bo to na prawdę ciężka robota.
Co do polonizacji L:HoG to bardzo dziękuję. Tak się składa, że L:HoG był akurat moim produktem i sam jechałem do W-wy na sesję zdjęciową z Asią Jabłczyńską i na nagranie. Było sporo pracy przy tym i nie raz tzreba było naprowadzać aktorów o co chodzi w danej scenie ("nie nie, tutaj jesteś bardziej zazdrosna, taka żywiołowa" itp.) Jak widać trochę wysiłku się opłaciło - bardzo dziękuję !
Jaro7788
Postaram się dawać znam kiedy jetseś ma urlopach, chrzcinach, weselach itp. ;-)
1-4 :X
5. Tak, te 3 tytuły to nie jedyne produkowane przez nas gry, jednak jak na razie ciii :)
6. Hmm pomysł nader ciekawy - szczególnie, że w kategorii technologicznej przygodówki są nader proste do realizacji
7. Byliśmy, ale tak samo jak w tamtym roku tylko w biznes center
Gratki za Ex112 należą się z koeli MAćkowi Żmudzie, mojemu koledze też brał udział w nagraniach i sprawował pieczę nad należytym klimatem :)
macned
Na razie KfF jest na II miejscu w EMPiKu i jest jednym z najlepiej sprzedających się programów w Polsce - ale i tak nie spoczywamy na laurach. Jeszcze w tym roku wypuścimy kolejne tytuły z tej serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest!!! HURA!!!! dziękuje za odpowiedz!!! a jakby już nie było klauzuli tajności mógłby pan to tutaj napisać?
Znaczy się coś więcej o tejże grze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedzi!

1. ale na te pytania nie odpowiedziales xD ?

Dnia 14.08.2008 o 15:45, cromas napisał:

kurde, nie moge sie powszczymac z tym pytaniem ^^ bedzie mozliwosc robienia modow do
dead island? (np wlasne questy lub powstawiac na mapce dead islanda nowe domki, albo
nawet zrobic wlasna wysepke?)

aha i dlaczego w coju nie ma czegos takiego, ze jak sie wchodzi na serwa na ktorym akurat
leci mapka (np jakas custommap), ktore sie nie ma, to ze coj sciaga ta mapka (tak jak
na przyklad w CSie albe w COD4)?
robienie mapek do coj nie ma sensu, bo nikt nie gra w custommaps! a niektore sa naprawde
zaje****!
tu masz link do wszystkich mapek!-> http://paragua-splash.de.tl/Other-MP-Maps.htm


2. czemu nie wychodza nowe patche do coja?

3.
>jak sie w chromedzie robi dynamiczna trawe? ja teraz probuje zrobic taka mala sp-modyfikatcie, tak to >wszystko wiem jak dziala, ale do dzis nie wiem, jak dokladnie sie robi trawe! przez ten plant window (daje new >grass typ -> ustawiam parametry -> i potem add plant) potrafie zrobic trawe. trawe mam ale wyglada >ochydnie! jak moge zmienic teksture tej trawy?
czy trzeba uzyc tych plikow: Dynamgrass i Tinyobjects ?
naprawde sorry ze tym pytaniem tak nudze, ale to jest bardzo wazne! nie moglbys tam kogos spytac! prosze! jak cos to tu jest moj adres e-mail: marek.lol@interia.pl!

narka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olewacie graczy i tyle wam powiem. Najpierw obiecanki cacanki, że mamy czekać na GC a teraz wyjeżdża mi z jakimś biznes center.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Ile będę musiał jeszcze czekac na Dead Island (na xbox''a 360)? Rok, półtora, może dwa ?
2.Prezentacje Chrome Engine 4 na GC dało coś wam? Jakieś nowe umowy? Jak tak to kiedy można się spodziewac jakiś info na ten temat (tak smao jak wyżej, chodzi mi o przybliżony termin)
3. I ten wydawca. Czy jeszcze w tym oku powiecie coś na ten temat, czy może czekac będziemy musieli o wiele dłużej?
4. Będąc przy tym wydawcy, czy jakaś z waszych gier ma takowego? Spodziewam się odpowiedzi typu "tak, jedna ma" lub "każda ma, ale z oficjalną informacją się na razie wstrzymujemy" albo "rozmowy są na etapie bardzo zaawansowanym, ale jeszcze nie mamy ani jednej umowy"
5. Macie w planah wydanie w tym roku jakieś gry na Xbox''a 360? Miło by było zobaczy jakąś grę na tą konsolę po polsku i w przyznoitej cenie.
6. Kiedy można się spodziewac jakiś nowe materiały o waszych grach (Warhounds, DI, Ch2)
7. I jeszcze odnośnie mojego postu nr. 227. Czy osoba z takimie umiejętnościami jak ja ma szanse dostac pracę testera gier u was, czy może nie ma co nawet składac CV, takich osób nie chcecie miec u siebie? (moja kwalifikacje opisałem w pytaniu nr. 4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cromas:
1. :)
2.Na razie nie ma takiej potrzeby
3. Tak :)
Marmo:
Co Gramowicz to opinia :)
mowis123:
Staramy się aby gra ukazała się jeszcze przed świętami tego roku (czytaj grudzień 2008)
Mazur PL:
Cały czas trwają pracę nad grami - jednak wszystkie materiały promo mają swoją datę wydania, uzgadnianą z wydawcą
madridista2:
1. Tak :)
2. Tak :))
3. Tak :)))
4. TAK :]
5. Dla odmiany ... nie :)
6. Wkrótce ... (tak)
7. Ślij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 14:09, NITRO Techland napisał:

madridista2:
1. Tak :)
2. Tak :))
3. Tak :)))
4. TAK :]
5. Dla odmiany ... nie :)
6. Wkrótce ... (tak)
7. Ślij


Troszkę rozbawiły mnie te odpowiedzi:). Następnym razem zadam takie pytanie, na któe nie można odpowiedziec tak lub nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I takie pytanie nie dotyczące Techlandu, a jednej z wydanych przez tą firmę gier, czyli Legend: Hand of God. Jako, że konsul pracował przy polskiej wersji językowej może będzie mógł mi pomóc (bo pewnie przy grze spędził trochę czasu). Muszę teraz w tej grze pokonac smoka, ale jakoś nie mogę tego zrobic. Ognista kula jedynie lekko go połaskocze, a jak zaczynam atakowac go włotem (lub topoem) albo nie mogę go trafic, albo on mnie zabija. Nie ma na niego jakiegoś sposobu? Może należy zchodzic z tej górki, na której on się znajduje i w jakimś miejscu on się zablokuje i będzie można go ognistymi kulami pokonac (choc zajmie to zapewne sporo czasu). Może ten wątek nie jest od takich pytań, ale zadanie pytania nic nie kosztuje, a może dostanę jakąś poradę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować