Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Tomkowi Gawlikowskiemu i Maćkowi Żmudzie-Adamskiemu z Techlandu!

449 postów w tym temacie

I jeszcze raz ja, ponownie w sprawie Legend. Pytanie o smoka nieaktualne, bestia pokonana. Pojawił się jednak kolejny, jeszcze cięższy problem. Aby dalej grac udaję się w stronę podziemi czy czegoś tam 9droga na pustynię), ale gdy zaczyna się walka gra wywala mnie do windowsa. Na samym początku dwa krasnoludy walczą z trzema orkami (jeden to mag). Ja pokonuje maga i kolejnego wojownika, a gdy i on padnie na ziemię gra się wyłancza. Postanowiłem, że rozwale tylko maga i pójdę dalej. Było dobrze, ale po pokonaniu kilku kolejnych orków ponownie musiałem uruchamiac grę od początku. Za trzecim razem już z nikim nie walczyłem i szedłem przed siebię, ale po minięciu kilku walczących grupek ponownie grę wywaliło do pulpitu. Na stronie (polskiej) gry nei ma ani jednej łatki. Znalazlem tylko niemeickie, ale one zapewne nie będą działac. Co mam zrobic z tym? Serwis pomocy technicznej coś poradzi na ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 14:09, NITRO Techland napisał:

cromas:
1. :)
2.Na razie nie ma takiej potrzeby
3. Tak :)
Marmo:
Co Gramowicz to opinia :)
mowis123:
Staramy się aby gra ukazała się jeszcze przed świętami tego roku (czytaj grudzień 2008)
Mazur PL:
Cały czas trwają pracę nad grami - jednak wszystkie materiały promo mają swoją datę wydania,
uzgadnianą z wydawcą
madridista2:
1. Tak :)
2. Tak :))
3. Tak :)))
4. TAK :]
5. Dla odmiany ... nie :)
6. Wkrótce ... (tak)
7. Ślij


Jeśli chodzi o filmy ,czy mógłbyś podać przybliżoną datę filmów wszyscy byli by szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 17:05, NITRO Techland napisał:

Filmów ... ?? :]

No trochę źle to ująłem ale na pewno zrozumiałeś o co mi chodzi.
Trailery i gameplaye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ;). Chciałbym się zapytać o wasze najnowsze produkcje ;). Jak wiadomo Call of Juarez okazał się hitem na świecie ;). Czy chcielibyście, by wasze kolejne gry, np. Chrome 2 zyskały takie poparcie wśród graczy jak CoJ? I jeśli tak to co chcecie zrobić by tego dokonać :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> cromas:
> 1. :)
> 2.Na razie nie ma takiej potrzeby
> 3. Tak :)

na razie nie ma takiej potrzeby......?? co? panie techland ^^ ty chyba nie wiesz ile cheaterow w mp coja jest!
poza tym:
-sa lagi
-banny trwaja tylko na 4 minut, pff
-w "oryginalnych" mapkach coja sa bugi, mozna outmappowac!
-czasami jest tak ze nie mozna grac w mp (coja). zawsze jak tak jest to tez wasze strony (techland.pl, deadislandgame.com) nie dzialaja!

> 1. :) znow nie odpowiedziales na te pytania xD !!

ale mam nowe pytania: czy w nastepnych grach bedzie jakas pomoc z strony techland dla modder i mapper?
czemu coj nie mam punkbustera (czy cos podobnego, bo ten AuthorizationCRC jest do dup...dupci) ??????
tu sa wszystkie hacki do coja (!gracze coja skarza sie ze ostatnio przybylo cheaterow! to pewnie przez to ze coj byl w clicku :/ ale spoko) : Wallhacking
Aimbot
Buildinghacking

aha i ci z forum dead island tez sie wkurzaja (i maja racie), bo tutaj odpowiadacie na pytania a w oficjalnym sie nie odzywacie?! troche dziwne
hehe.......a co powiesz na to gamesonly.at/XQ/ASP.index/artikel_id.11/QX/Dead_Island_uncut_Edition_Xbox360.html (co moge juz zamawiac czy jeszcze poczekac??...hehe, UNCUT ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GOLu pojawiła się informacja, że firma TopWare dostarczyła 10 tyś. egzemplarzy Chrome: SpecForce amerykańskiej armii, aby się chłopaki szkolili. W związku z tym ma dwa pytania (info na GOLu było krótkie, a więc nie wyjaśniono nic):
1.Zarobiliście troszkę na tym?
2.Dlaczego TopWare? Co oni mają wspólnego z Chromem. Z tego co wiem ani oni wydawcą nie byli, ani przy grze nie pracowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować