Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Tomkowi Gawlikowskiemu i Maćkowi Żmudzie-Adamskiemu z Techlandu!

449 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2008 o 15:55, NITRO Techland napisał:

Nikt nic nie mówił o FSGP4... :]

Nie FSGP4 czyli będzie inny projekt o temacie żużlowym? Czyżby w końcu liga?! Jeśli tak bogu niech będą dzięki. Choć na pewno nie będzie to wasz flagowy tytuł :( Ale liczę że się dobrze sprzeda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie moje pytanie pominięto, a sytuacja robi się ciekawsza. W informacji prasowej ktoś walnął tekst, że zamawiając z jakiegoś tam sklepu i empik.com gra będzie wysłana 2 dni przed premierą. A tu zonk! Dostaję dzisiaj maila, że grę prześlą 5 dni PO premierze. Zamówienie opłaciłem bo uwierzyłem w tą ściemę, którą zamieszczono na tym portaliku.
Można prosić o wyjaśnienie czemu wprowadzono klientów w bład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam pytanie a propos Drakensanga. Na niemieckej stronie pojawił się niedawno patch dodający wiele tekstur w wysokiej rozdzielczści. Czy wersja polska bedzie opublikowana od razu z tym patchem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Kiedy Dead Island premiera, lub informacje na temat tej gry. To samo odnośnie Warhound i Chrome 2.
2. Dlaczego Tension na witrynie Baza recenzji ma 100% i czy to jest obiektywna ocena.
3. Dlaczego na bazarecenzji.pl jest tylko ocena z jednego źródła a nie z kilkunastu jak np. na gamerankings
4. Czy pecetowe wersje fpsów które robicie będą miały obsługę kontrolera Xbox360 for Windows
5. Czy w waszych przyszłych grach będzie dostępna usługa Windows Live?
6. Czy na witrynie Warhound i Dead Island po rekonstrukcji zostaną zachowane starsze posty.
7. O czym jest fabuła Dead Island i Warhound
8. Czy w chrome 2 będzie Bolt Logan?
9. Jakie bronie w Dead Island?
10. Jakie filmy były dla was inspiracją przy stworzeniu scenariusza do Call of Juarez. Mnie się trochę kojarzy z "Bez Przebaczenia". Co jeszcze ?
11.W jakim programie robicie takie ładne modele postaci. Czy to jest 3ds max?
12. Jak się spzedaje 9 kompania. Jak się sprzedaje LOKI.
13. Jakie gry wydacie w najbliższym czasie. ?
14. Czy w Dead Island będą białe zombie. Bo jak czarne to rasizm.
15. Czy Kolejorz wyjdzie z grupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 02:20, Marmo napisał:

9. Jakie bronie w Dead Island?

wycinek z wywiadu (z gram.pl oczywiscie :D ):
"Nie na darmo w zagranicznych zapowiedziach gry pojawiało się określenie "FPM" czyli First Person Melee. Realistyczna i satysfakcjonująca walka wręcz za pomocą niemal każdego przedmiotu, jaki możemy znaleźć w świecie Dead Island, to dobry przykład czegoś, co funkcjonuje dzięki doskonałemu modelowi fizycznemu. Broń zachowuje się odpowiednio do swojej długości, wyważenia i ciężaru, zadaje też adekwatne dla swojego typu obrażenia. Kawał blachy falistej tnie ostrą krawędzią, noga od fortepianu ogłusza i łamie kości, a rzucony z okna telewizor... cóż, to chyba oczywiste :)."

Dnia 05.12.2008 o 02:20, Marmo napisał:

11.W jakim programie robicie takie ładne modele postaci. Czy to jest 3ds max?

Kiedys sie juz o to spytalem.
Odpowiedz: TOP SECRET

Dnia 05.12.2008 o 02:20, Marmo napisał:

14. Czy w Dead Island będą białe zombie. Bo jak czarne to rasizm.

Czemu rasizm? Rasizm bedzie jak ich w DI nie bedzie czarnoskorych zombiakow. Ja sam jestem przeciw rasistom i antywny w antifie, ale tu nie widze problemow.

do konsula...prosze odpowiedz na moje pytania! sa na poprzedniej stronie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:52, slepowron napisał:

Witam,
Mam pytanie a propos Drakensanga. Na niemieckej stronie pojawił się niedawno patch dodający
wiele tekstur w wysokiej rozdzielczści. Czy wersja polska bedzie opublikowana od razu
z tym patchem?


Na stronie drakensang.pl (strona 2 w newsach) była o tym informacja:

Polska wersja Drakensang: The Dark Eye będzie na starcie prezentowała się jeszcze lepiej graficznie, niż oryginalna wersja niemiecka! Wszystko dzięki temu, że wyjściowo będzie zawierała już w sobie patch 1.02 oraz „High Texture Pack”. Patch powstał jako odpowiedź na prośby miłośników gry, dzięki czemu jest ona lepiej zbalansowana, ma poprawki w systemie i logice gry, a także ulepszone sterowanie.

Największa niespodzianka skierowana jest jednak do osób, które nad wyraz cenią sobie wrażenia wizualne. Ważący blisko 2 GB pakiet „High Texture Pack” dodaje ponad 4500 tekstur w jeszcze wyżej rozdzielczości, którymi obłożone są postacie, zbroje, bronie i różne elementy otoczenia. Do tego dokłada jeszcze możliwość ustawienia anti-aliasingu, czy też nowe efekty – jak np. kałuże wody w porcie. (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2008 o 15:05, macned napisał:

Na stronie drakensang.pl (strona 2 w newsach) była o tym informacja:

Polska wersja Drakensang: The Dark Eye będzie na starcie prezentowała się jeszcze
lepiej graficznie, niż oryginalna wersja niemiecka! Wszystko dzięki temu, że wyjściowo
będzie zawierała już w sobie patch 1.02 oraz „High Texture Pack”.
Patch
powstał jako odpowiedź na prośby miłośników gry, dzięki czemu jest ona lepiej zbalansowana,
ma poprawki w systemie i logice gry, a także ulepszone sterowanie.

Największa niespodzianka skierowana jest jednak do osób, które nad wyraz cenią sobie
wrażenia wizualne. Ważący blisko 2 GB pakiet „High Texture Pack” dodaje ponad
4500 tekstur w jeszcze wyżej rozdzielczości, którymi obłożone są postacie, zbroje, bronie
i różne elementy otoczenia. Do tego dokłada jeszcze możliwość ustawienia anti-aliasingu,
czy też nowe efekty – jak np. kałuże wody w porcie. (...)


Dzięki wielkie, przeoczyłem jakoś tego news''a. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś na temat wymagań gry odnośnie procesora, a dokładniej czy jest wymagany procesor obsługujący instrukcje SSE2, czy gra pójdzie np. na Athlonie XP? Ostatnio pojawiło się kilka tytułów, które z tego powodu nie chcą się uruchomić (pomijając wydajność i szybkość działania). Pozostałe wymagania spełniam (GF7600GT, 1.5GB RAM).Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile będziemy czekać na tą stronę dead island,już pół rok pisze site under reconstruction.I przez 1.5 roku nie ma żadnej info o tych grach tak mnie to wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto odpowiedzialny jest za edycję poradnika do gry Drakensang, który można znaleźć w Edycji Kolekcjonerskiej? Powtarzają się strony, czasem fragmenty z przykładowo rodziału 5 powtarzają się na początku rozdziału 6, tylko po to aby na następnej kartce już były poprawnie ułożone. Nie po to płace 159,90, żeby dostać taki bubel wraz z grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Odkąd Pan Tomek napisał, że Techland jest lepszy od CD Projektu, jakoś tak...przestał się wypowiadać na tym forum,- które należy do CDP (tak,tak wiem gram.pl już nie należy do CDP-jaaasne...). Podejrzane....
I żeby nie było: NIC nie sugeruję.
Pytania:
Czemu nigdzie nie można znaleźć na stronie Techlandu żadnych informacji o Dead Island? Nawet screeny ze strony głównej przepadły
Kiedy ruszy stronka o Dead Island?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 00:48, rafekx 12 napisał:

CZy da sie kupić nie łamiąc prawa poradnik do Drakensanga?Bo bardzo go potrzebuje...?:)


Na GOLu możesz sobie kupić świetny poradnik za 6 zł + VAT. Oczywiście w wersji elektroniczej, w PDF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 22:02, madridista2 napisał:

> CZy da sie kupić nie łamiąc prawa poradnik do Drakensanga?Bo bardzo go potrzebuje...?:)


Na GOLu możesz sobie kupić świetny poradnik za 6 zł + VAT. Oczywiście w wersji elektroniczej,
w PDF.


Tak już to zrobiłem:) A poradnik rzeczywiscie jest świetny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Pytanie dotyczy tym razem akcji wplnomania. Z jakiego powodu cała akcja nie jest kontynuowana i od trzech tygodni nie ma aktualizacji towarów mimo, iż regulamin akcji mówi co innego. Ponadto dlaczego żaden z organizatorów nie wyjaśnił tego rządnym wiedzy forumowiczom i nie tylko? Chowanie głowy w piasek to nie jest wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś pan Tomasz się nie udziela ostatnio: Strona Techlandu stoi odłogiem ( brak aktualizacji) strona Dead Island ponad miesiąc aktualizowana, czy w tym studiu jeszcze ktoś pracuje w ogóle? Cisza w eterze to nie sposób na traktowanie fanów i klientów, przydało by się przynajmniej jakieś info: Co się dzieje? panie Tomku, jakiś znak życia?
Co z Techlandem?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest prawda że porzuciliście pracę nad Warhoundem?!
Pozwolę sobie zacytować notkę o Dead Island z nowego CDA:

" Ambitny projekt z zombi na rajskich plażach stał się głośny jakieś dwa lata temu, po czym słuch o nim zaginął. Widzieliśmy już działającą grę, więc dużo pracy było za producentem (warszawskim studiem Techland). Czyżby po cichu wycofał się z projekt? Ponoć nie, choć podobny los spotkał inną zapowiadaną produkcję - Warhound, który naprawdę był już nie mal ukończony..."

Czy możecie mi to wyjaśnić?
Tak samo ucichła sprawa Chrom''a 2, Dead Island a nagle wylatujecie z informacją o Call of Juarez: Więzi Krwi.
Jeżeli to prawda z Warhound to jestem bardzo zszokowany waszym podejściem, szykowała się kolejna Polska gra która mogła zawojować na zachodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować