Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Tomkowi Gawlikowskiemu i Maćkowi Żmudzie-Adamskiemu z Techlandu!

449 postów w tym temacie

Witaj!

Dnia 08.02.2009 o 23:58, cabrio91 napisał:

Junior17

Naucz się używać opcji odpowiedz.
>widze ze nie wiesz co mówisz jeśli chodzi ci o grywalnosc crisisa to sobie wejdz

Dnia 08.02.2009 o 23:58, cabrio91 napisał:

na multiplayera to zobaczysz co to jest grywalność

Tylko ca ma do tego grafika?

Dnia 08.02.2009 o 23:58, cabrio91 napisał:

nie wiem co masz za cel tak dziobać Techlandowi ale

Stwierdzam fakty.

Dnia 08.02.2009 o 23:58, cabrio91 napisał:

Najlepiej jeszcze wystaw pośladki oni na pewno to docenią

Wiesz to z własnego doświadczenia?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy macie w planach zrobienie nowego Xpand Rally? Pierwsza cześć, były jedną z lepszych ścigałek w jakie grałem^^. Fajnie by było zagrać w 2 czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 2 pytanie na temat gier
1.kiedy ukaże się w końcu They bo ostatnio nie ujawniacie żadnych informacji na temat tej gry i czy będzie na PC
2.co dalej z produkcją dead island

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 11:14, Marcus Fenix napisał:

1.kiedy ukaże się w końcu They bo ostatnio nie ujawniacie żadnych informacji na temat
tej gry i czy będzie na PC
2.co dalej z produkcją dead island


Odpowiem za Techland:
1. THEY to nie nasz projekt, tylko Metropolis, więc z tym pytaniem na forum CDPR, które jest jego właścicielem.
2. Prace ciągle trwają, niestety nie możemy jeszcze ujawnić żadnych szczegółów odnośnie premiery. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 18:20, junior17 napisał:

Tjaa. A od kiedy Chrome 2 ma konkurować z Crysisem? A tak w ogóle to po co panowie z
Techlandu, mają zrobić taką grafę aby konkurowała z "Kryzysem"? Crysis oprócz dobrej
grafiki nie miał nic, ani klimatu, ani grywalności. Więc nie trudno będzie pobić Cysisa.
W grach liczy się grywalność, a nie grafika, ale widzę, że niektórzy nigdy tego nie zrozumieją
bo wg. nich super grafa=duża grywalność.
PS. A tak na marginesie: To po screenach z Chrome 2 można zobaczyć, że gra będzie miała
świetną grafike


Mylisz się grafika ma dużo wspólnego z grywalnościa.Jeśli gra miała by super fabuło i "grywalność"ale grafika była by z przed 5 lat zagrał byś.Mnie w Crysisia np. podobało się skradanie po tych wszystkich chaszczach zabijania ich OD TYŁU,a przecież taktyka w grze też ma dużo wspólnego,jak chodziłem se po puszczy to nie chciało mi się z niej wychodzić.Owszem Crysis nie miał fabuły,ale sama grafika ciągła mnie do niego.Zgadzam się z cabrio91 jeśli chcą wydać Chrome 2 muszą jeszcze popracować nad chrome 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Dnia 12.02.2009 o 07:47, Mazur PL napisał:

Mylisz się grafika ma dużo wspólnego z grywalnościa.

Niestety to Ty się mylisz - można się o to kłócić bez końca. Wg. mnie grafika nie ma nic wspólnego z grywalnością. Ba! Zauważyłem, że im bardziej twórcy przejmują się grafiką tym grywalność jest coraz mniejsza.
>Jeśli gra miała by super fabuło i

Dnia 12.02.2009 o 07:47, Mazur PL napisał:

"grywalność"ale grafika była by z przed 5 lat zagrał byś.

Zagrałbym.
Wystarczy spojrzeć w jakie gry teraz gram i w jakie będę grał (są już zainstalowane) - Saga Baldur''s Gate, Saga Icewind Dale, Planescape: Torment, Might&Magic VII i Might&Magic VIII i Deus Ex - Antologia. Więc wg. mnie stwierdzenie że im gra ma lepszą grafikę tym lepsza jest grywalność produktu, jest...no... bzdurne.
>Mnie w Crysisia np. podobało

Dnia 12.02.2009 o 07:47, Mazur PL napisał:

się skradanie po tych wszystkich chaszczach zabijania ich OD TYŁU,a przecież taktyka
w grze też ma dużo wspólnego,jak chodziłem se po puszczy to nie chciało mi się z niej
wychodzić.Owszem Crysis nie miał fabuły,ale sama grafika ciągła mnie do niego.

Widzę, że czasy się zmieniają i ludzie wolą aby gra miała zaj***stą grafikę niż np. wspaniały klimat, zróżnicowanie, wspaniałą fabułę. Widzę, że ludzie myślą coś w stylu: "Ch.... z tym, że gra jest nudna i ma żałosną fabułę lub nie ma jej wcale, ważne by gra miała fajną grafikę."
Grafika tak na prawdę jest tylko zbędnym dodatkiem do gier. A przynajmniej była kiedyś. Dzisiaj gry nie oferują oprócz dobrej grafiki zupełnie nic.
>Zgadzam się z cabrio91 jeśli chcą wydać Chrome 2 muszą jeszcze popracować nad chrome 5.
A ja się nie zgadzam. Przecież gier nie ocenia się po grafice. Przynajmniej nie powinno się oceniać. Ale widzę, że powoli się to zmienia.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 16:38, junior17 napisał:

Grafika tak na prawdę jest tylko zbędnym dodatkiem do gier. A przynajmniej była kiedyś.
Dzisiaj gry nie oferują oprócz dobrej grafiki zupełnie nic.


No nie przesadzajmy w drugą stronę. Kiedy samiec szuka partnerki, nie bierze pod uwagę wyłącznie jej fascynującej osobowości. ;) Ale oczywiście zgadzam się, że dzisiaj wiele gier poza oprawą i drakońskim DRM-em nie oferuje za wiele. Ja osobiście lubię grać w ramotki i to ramotki duż, dużo starsze - np. z pierwszej połowy lat 90. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Na GOL''u pojawiła się informacja o dacie wydania Chrome 2 (Sierpień 2009). Czy planujecie wydać grę w tym miesiącu?
2. Kiedy pojawią się jakieś nowe informacje dotyczące gry Chrome 2 (screeny, trailery, itp.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vojtas:
Na chwilę obecną nie mamy w planach żadnych nowych gier przygodowych.

cabrio91 i junior 17:
Trochę dziwne są porównania zdolności naszego silnika, które opierają się na naszych starych produkcjach. W chwili obecnej bazujemy na Chrome Engine 4, którego możliwości nie zostały jeszcze powszechnie zaprezentowane. Niemniej jednak już wkrótce przedstawimy trailer Call of Juarez: Więzy Krwi, oparty wyłącznie o sam engine - będzie można sprawdzić, jak najnowsza wersja naszego silnika radzi sobie np. z ogromnymi przestrzeniami o złożonej architekturze i bogactwie detali. Poczekajcie więc z opiniami do tego czasu.

marcinshinoda:
Na razie nie mamy planów stworzenia nowego Xpand Rally, ale... mamy doświadczenie w tworzeniu gier wyścigowych, dobrze czujemy się w tym temacie i fani tego typu gier mogą na nas liczyć (i nie mówię tu tylko o Speedway''u)

mardridista2
1. 4x4 Hammer bazuje na starej wersji naszego silnika - to nawet nie jest Chrome Engine 3, ale CE 2.
2. Tak.
3. Nie, bo to inny charakter targów.
4. No, oprócz wacików to starczy jeszcze na szminkę i ładne buciki ;).

Jaro7788:
Dziękuję bardzo za tak wyczerpującą i trafną odpowiedź:)

aerko:
W najbliższym czasie nic nowego o Chrome 2 nie zostanie zaprezentowane. Nie podawaliśmy daty premiery, więc raczej nie sugerowałbym się takimi informacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 17:21, TURBO Techland napisał:

Vojtas:
Na chwilę obecną nie mamy w planach żadnych nowych gier przygodowych.


No szkoda. Ale może chociaż rozważcie to. Experience 112 wspominam bardzo miło, i moglibyście wydać inne gry Lexis Numerique np. In Memoriam (ma już kilka lat), ale graficznie jest to FMV. Nawiasem mówiąc czy mógłbyś powiedzieć, czy koszty polskiego wydania eXperience 112 zwróciły się Techlandowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc!
Do Call of Juarez: Bound in Blood:
1) Beda konie w MP?
2) Czy Ray bedzie mial ta sama umiejetnosc slow-motion jak w Call of Juarezie?
3) Prosze Was, zrobcie pozadny anticheat-system i automatyczne sciaganie brakujacych mapek z serwera (to bylaby wielka pomoc dla maperow)!
4) Ile godzin bedzie trzeba spedzic przed kompem zeby przejsc gre?

Do Dead Island:
5) Robicie z nas pajacow? Nitro kiedys powiedziel ze warto czekac do GC 2008, bo beda nowy wiadomosci o DI......czekalismy......nie bylo nowych wiadomosci
potem mowil ze do konca 2008 roku beda nowe info.......czekalismy.......nie bylo nowych wiadomosci
Kiedy beda nowe wiadomosci na temat DI czy trialery???
6) Znalazl sie juz Publisher? (Tak czy nie)

Do ChromEda:
7) Mody utrzymuja gry przy zyciu! Czemu Wy nic robicie cos w tym kierunku? W ogole moderzy i maperzy nie dostaja supportu. Moglibyscie zrobic np. taki konkurs: Wypuscicie demo Call of Juarez: Bound in Blood z ChromEdem! Maperzy dostana 3 tygodnie na zrobienie mapki, ktore Wam bedzie trzeba wyslac. 3 czy 4 najlepsze mapki beda w pelnej wersij Call of Juarez:BiB.
8) Da sie zrobic takie forum jak to tutaj przeznaczone na pytania o ChromEdzie? Byloby to mozliwe?

Pozdro,
Cromas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu gracze Call of Juarez mogą się cieszyć drugą częścią gry w tak krótkim czasie ,a gracze Chroma czekają kilka lat i nawet nic nie wskazuje na to kiedy będzie Chrome 2 (przeginacie moi drodzy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ cabrio91: Bo Ubisoft chcial widziec druga czesc Call of Juareza. O ile wiem to prawa nad marka " Call of Juarez" naleza do Ubisoftu. Jak by Techland nie chial zrealizowac tego projektu to Ubisoft wybralby inne studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko. Czy Techland pojawi się na tegorocznych targach E3? Widziałem listę firm, które będa miały swoje stoisk i tam was niestety nie było, ale może któraś z waszych gier będzie prezentowana na stoisku jakiegoś wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja ma pytanie: Czy są już jakieś wiadomości na temat następnej części Speedwaya? I drugie czy to prawda: Już w najbliższą sobotę oraz niedzielę odbędzie się "Wielki LAN" - zlot fanów FIM Speedway Grand Prix 3, obfitujący w różnorodne turnieje z całą masą nagród. Jeden z nich zostanie rozegrany pomiędzy zawodnikami żużlowymi, których zazwyczaj oglądamy w trakcie wyścigów na stadionach. Impreza odbędzie się w obiekcie KS Wanda w Krakowie, mieszczącym się na ulicy Odmogile 1 b. Start w sobotę o godzinie 10:00, a więcej informacji można znaleźć na www.lanparty.tnb.pl .

Możemy już uchylić rąbka tajemnicy w związku z jedną z niespodzianek, jakie czekają na uczestników rozgrywek oraz kibiców. Rzecz iście elektryzująca fanów gier żużlowych. Przy okazji turnieju odbędą się beta testy najnowszej gry żużlowej Techlandu - o której na razie wiadomo tylko, że nie jest czwartą częścią serii FIM Speedway Grand Prix, lecz zupełnie nowym tytułem.

Będzie to pierwszy publiczny pokaz gry, którą aktualnie tworzy Techland.
I 3 czego nie w Lublinie tylko w Krakowie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to i ja dorzuce cos od siebie :)

1. czy Warhound ujrzy swiatlo dzienne w tym roku ?? bo z tego co pamietam, to juz jakis czas temu mial wyjsc, a teraz wszystko przycichlo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 12:18, Zauri napisał:

to i ja dorzuce cos od siebie :)
1. czy Warhound ujrzy swiatlo dzienne w tym roku ?? bo z tego co pamietam, to juz jakis
czas temu mial wyjsc, a teraz wszystko przycichlo :(


Strona Warhounda i Daed Island under reconstruction. Again. ;)
Link do strony Chrome''a całkowicie zniknął z witryny firmowej, ale jest wciąż aktywna - ostatnia aktualizacja: 2004. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tralier z Coj bib wyśmienity,ale co z Dead Island ? Zapomnieliście już o tej produkcji,kiedy dostaniemy jakiś znak życie tej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z Dead Island i Warhound? Pytam po raz n-ty o to samo, ale niestety sz.p. konsul nie raczył odpowiedzieć do tej pory.Mam nadzieje, że tym razem się przełamie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy już coś wiadomo o wymaganiach kolejnej części CoJ??? Nie chodzi mi tu oczywiście o dokładne wymagania sprzętowe , tylko mniej więcej jaki komp trzeba będzie mieć żeby to cacko poszło. I czy są wogóle jakieś szanse żeby to poszło na mym drogim komputerku?? (1,6ghz, 512mb ram,geforce7300gt256mb) Pierwsza część ,ku mojemu ździwnieniu działa bez większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować