Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Maćkowi Figlowi z CD Projektu!

234 postów w tym temacie

W imieniu własnym oraz CD Projektu witamy wszystkich w wątku dedykowanym Konsulowi tej właśnie firmy - Maćkowi Figlowi. To tutaj będzie on odpowiadał na zadane przez Was pytania związane z wykonywaną przez niego pracą. Jeśli nie jesteście pewni czym zajmuje się nasz Gość, zachęcamy do lektury notatki znajdującej się pod tym adresem: http://www.gram.pl/konsule.asp#kon17
Tam również znajdziecie informacje o porach dyżuru Konsula, podczas którego będzie on udzielał odpowiedzi na Wasze zapytania.

Bądźcie jednak wyrozumiali, gdyż udzielenie wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania z czysto technicznego punktu widzenia (ograniczony czas) nie jest możliwe. Pamiętajcie również, aby pytania były artykułowane możliwie jasno i klarownie.

Anim udziela odpowiedzi na pytania dotyczące gier premierowych z mocnym naciskiem na Red Studio, Vivendi Games, SEGA, Disney, KONAMI, Akela, Buka, KochMedia i kilku mniejszych. Nie udziela informacji o Seriach i grach dziecięcych. Więcej informacji tutaj: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=333895&n=77

Życzymy Wam miłych i owocnych chwil spędzonych z Konsulami!

Z pozdrowieniami,

Ekipa gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pytanko do Kolegi od THQ czy planowana jest edycja kolekcjonerska Frontlines: Fuel of War europejska (zdjecie nr 1) czy moze o wiele ciekawsza australijska (zdjecie nr 2) ?

20080227162933

20080227162957

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam pytanko. Devil may cry 4 na PC wychodzi w maju a są jakieś dokładniejsze informacje czyli np. Którego maja wyjdzie bo na jednej stronie czytałem, że 15 czy to prawda ? A i czy będzie się czymś różniła od wersji na konsole ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy planowana jest wydanie EK Football Managera? Temat już był nie raz poruszany, ale z tego, co mi wiadomo, CDP milczy. W zeszłym roku się nie udało, bo za późno była o tym mowa. Teraz nadchodzi właśnie okres, gzdie w zeszłym roku nic nie wyszło, więc warto by cos z tym zrobić, bo chętni na kupno takowej edycji na pewno się znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy macie zamiar wydać Edycję Kolekcjonerską Age of Conan: Hyborian Adventures ? Jeśli tak to czy będzie można ją kupić w wersji polskiej ?

Ali G - a czy na zdjęciu pierwszym nie jest przypadkiem Edycja Specjalna, a nie Kolekcjonerska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja chciałem sie dowiedzieć (nie jest w 100% pewny czy tu) kiedy można sie spodziewać w sklepach polskiej wersji Viva Pinata PC i czy CDP zajmuje sie jej lokalizacją? Światowa premiera odbyła się 9 listopada 2007 czyli ok 4 miesiące temu. I jeszcze jedno pytanko: Czy CDP będzie zajmować się dystrybucją w Polsce gry Spore?
Dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja gorszy nie będę :) Czy jest w planach Edycja Kolekcjonerska "LOST - ów" ? Strasznie wyczekuję na tą grę, a gdyby miała wyjść kolekcjonerka, to już w ogóle bym się nie zastanawiał. I jeszcze jedno... Kiedy do TS-a albo do EK, tudzież EK gold dojdą nowe klasyczne "erpegi?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podobno CDP ma w planach wydane Heroes Complete Edition

http://mightandmagic.fr.ubi.com/images/news/heroes_complete_edition_box.j pg
http://mightandmagic.fr.ubi.com/images/news/heroes_complete_edition_artbook.jpg
http://mightandmagic.fr.ubi.com/images/news/heroes_complete_edition.jpg

czy to prawda.. i jesli tak, to kiedy..

i najwazniejsze - czy polska edycja bedzie zawierala DRUKOWANE kompendium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie tyczy się głównie gier na konsole.

1. Czy planujecie wydawanie Edycji Kolekcjonerskich gier, które ukazują sie na konsole?

2. Czy zostanie wydana Edycja Kolekcjonerska Metal Gear Solid 4? Premiera już w czerwcu, a tak prezentuje się ta EK: http://www.gametrailers.com/player/usermovies/182192.html

3. Jest w planach kampania reklamowa taka jak z Gears of War? Chodzi mi o rozklejanie różnych naklejek, fajnie byłoby, gdyby i takiego czegoś doczekał się nadchodzący MGS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 08:18, W.S.A.D napisał:

No to ja gorszy nie będę :) Czy jest w planach Edycja Kolekcjonerska "LOST - ów" ? Strasznie
wyczekuję na tą grę, a gdyby miała wyjść kolekcjonerka, to już w ogóle bym się nie zastanawiał.
I jeszcze jedno... Kiedy do TS-a albo do EK, tudzież EK gold dojdą nowe klasyczne "erpegi?"


Lost - nie będzie edycji kolekcjonerskiej.

TS, EK - serie to Anian - jest konsulem cdp od serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 08:30, moonman napisał:

podobno CDP ma w planach wydane Heroes Complete Edition


To pytanie do Ani z serii - też jest konsulem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 18:52, paweldomar1 napisał:

Czy planowana jest wydanie EK Football Managera? Temat już był nie raz poruszany, ale
z tego, co mi wiadomo, CDP milczy. W zeszłym roku się nie udało, bo za późno była o tym
mowa. Teraz nadchodzi właśnie okres, gzdie w zeszłym roku nic nie wyszło, więc warto
by cos z tym zrobić, bo chętni na kupno takowej edycji na pewno się znajdą.


Planujemy Edycję Specjalną, czyli edycję limitowaną z rozszerzoną zawartością. W marcu jadę na spotkanie z wydawcą gry i będę między innymi o tym rozmawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Viva Pinata jest przez nas dystrybuowana ale nie planujemy jej wydawać.
2. Spore - Nie CDP nie będzie wydawcą tej gry. Zajęło mi 5 s z googlem ustalenie kto będzie - proszę nie zadawajcie pytań na które można znaleźć odpowiedź w googlu w czasie do 2 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ali G.

1. Europejska edycja specjalna.

Toxik007

Termin nie został oficjalnie potwierdzony, zaś o podobieństwach i różnicach będziemy informować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jednym z tematów o Mass Effect dałeś do zrozumienia, że EA Polska niekoniecznie wyda ten tytuł w Polsce. Doszukać się można w tym pewnej sugestii, że CDP walczy o prawa do wydania ME w Polsce. Tak jest w rzeczywistości czy raczej nie ma szans aby przypadła wam rola dystrybutora ME?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre rozwiązanie z pytaniami zadawanymi na forum. To tutaj pytanie w sprawie Blizzarda: Wiadomo już coś w sprawie konkursów, Paid Character Transfer dla Polaków? Wy, jako firma wydająca w Polsce World of Warcraft, mam nadzieję, już interweniujecie/coś przynajmniej wiecie o powodach ''''kochanego'''' Blizzarda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Czy CDProjekt ma w planach wydać MMO Warhammer : Age of Reckoning?

2. Jako iż wiem, że CDProjekt ma pewien układ z Microsoftem, to czy może wiadome jest wam cokolwiek, nawet mała wzmianka o usłudze Xbox Live w Polsce? Czy Polska ma chociaż zielone światło, aby wprowadzić tą usługę?

3.Czy są w planach tłumaczenia gier na Xboxa 360 przez CDProjekt?

Moje pytania przeniesione są z tematu Ani Stanulewicz, która przekierowała mnie do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz ale chce się dowiedziec bo wiem, że premiera DMC 4 nie została ustalona oficjalnie więc mam się obawiac, że premiera może byc później niż w maju ?? Czy to oznacza, że będzie ona wcześniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować