Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Maćkowi Figlowi z CD Projektu!

234 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2008 o 14:36, Emillo2 napisał:

Czy Lost Planet Colonies to "całkowicie" nowa gra, z której nie będzi można nowych elementów
np. w postaci łat zaktualizować do Extreme Condition?


nie ma w planach żadnych patchy do starej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 15:36, Pirlond napisał:

Witaj,

chciałem się dowiedzieć czy przydała się treść e-maila, którą umieściłem na Twoim gramsajcie?

Pozdrawiam.


Brakuje nam adresu wysyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj mi adres mailowy, bo nie będziemy raczej mówić o tym publicznie. Wyślę Ci wszystkie potrzebne informacje.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 15:50, Pirlond napisał:

Podaj mi adres mailowy, bo nie będziemy raczej mówić o tym publicznie. Wyślę Ci wszystkie
potrzebne informacje.


Napisz na kontakt[zakręcona_małpka]cdprojek.com i zaznacz, że jest to mail do Macieja Figla - dostanę go z pewnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy planujecie wydać na nowo grę: Planescape: Torment? Chciałbym sobie sprawić, a wolę od Was niż z Allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będą dostępne jakieś szersze informacje (skład, cena, data wydania) na temat EK Mass Effect?
Kupiłem u was już EK Wiedźmina i mimo pewnych opóźnień to wydanie było obłędne. Mam nadzieję w przypadku tej gry wymyślicie coś na tym samym poziomie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania o EK Mass Effecta. Poprzednio napisałeś że postarasz się dać znać do końca tygodnia ale chyba nie wyszło.
Może za to dzisiaj uda Ci się zorganizować jakiś przeciek?
Czekamy z niecierpliwością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie ma być sterowanie w grze Mass Effect , czy da sie ustawic chodzenie za pomoca prawego klawisza myszy i komendy na klawiaturze numerycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka będzie cena EK Mass Effect, co się w niej będzie znajdować i odkiedy będzie można ją zamawiać, kurcze kasa na koncie już odłożona :)

I co się dzieje ze Strangleholdem, premiera będzie w tym miesiącu??

Dlaczego polska premiera Devil May Cry 4 to dopiero wrzesień, nie można tego troche przyśpieszyć np. na lipiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do EK ME to jest w fazie akceptu składu z deweloperem - już niebawem dowiecie się o jej elementach i cenie :)

pobite Gray -> hymmmm nic nie mogę póki co powiedzieć, ale staram się dowiedzieć kiedy będę mógł :)

Co do serii - to przykro mi ale nie mam pojęcia, dopóki nie powróci konsul serii, te tematy trochę będą kulały w moich odpowiedziach.

Stranglehold będzie w czerwcu,

DMK4 - niestety tego nie da się uniknąć ale ponoć ma być lepszy niż na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"niebawem", czyli kiedy? W tym tygodniu, w przyszlym? Czy za miesiac?

Jak chociaż nie mozecie jeszcze zdradzic info o EK, to może orientacyjna data premiery? Czy bedzie to 6 czerwca czy tydzien pozniej czy moze dwa. Mniej wiecej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 15:24, Anim napisał:

Co do EK ME to jest w fazie akceptu składu z deweloperem - już niebawem dowiecie się
o jej elementach i cenie :)

pobite Gray -> hymmmm nic nie mogę póki co powiedzieć, ale staram się dowiedzieć kiedy
będę mógł :)

Co do serii - to przykro mi ale nie mam pojęcia, dopóki nie powróci konsul serii, te
tematy trochę będą kulały w moich odpowiedziach.

Stranglehold będzie w czerwcu,

DMK4 - niestety tego nie da się uniknąć ale ponoć ma być lepszy niż na konsole.


To co z tym trailerem po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 15:51, Jaro7788 napisał:

To co z tym trailerem po polsku?


Staramy się polonizować kinowo tego typu produkcje, by zachować oryginalne brzmienie dla fanów wersji angielskiej. Postaramy się przygotować także ten trailer dla Was w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 15:48, qjin23 napisał:

"niebawem", czyli kiedy? W tym tygodniu, w przyszlym? Czy za miesiac?

Jak chociaż nie mozecie jeszcze zdradzic info o EK, to może orientacyjna data premiery?
Czy bedzie to 6 czerwca czy tydzien pozniej czy moze dwa. Mniej wiecej. ;)


Niebawem oznacza kiedy będziemy mieli zgodę na każdy element tego zestawu - a że jest tego trochę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 16:05, Anim napisał:

Staramy się polonizować kinowo tego typu produkcje, by zachować oryginalne brzmienie
dla fanów wersji angielskiej. Postaramy się przygotować także ten trailer dla Was w krótkim
czasie.


Moim zdaniem możecie spokojnie go zdubbingować - gracze będą mieli okazje posłuchać jak będzie się prezentowała polska wersja, a ci, którzy chcieliby poznać też angielską, bez problemu znajdą go na YouTube w wersji oryginalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować