Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Maćkowi Figlowi z CD Projektu!

234 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2008 o 21:30, KONRAD09 napisał:

Witam. Mam problem z grą z Extra Klasyki:Settlers II: Dziesięciolecie .
Otóż gram sobie z 7 min i nagle wyłącza mi się komputer. Nawet nie wiem w czym tkwi problem.


Po pierwsze - Maciek raczej skieruje cię do pomocy technicznej. Po drugie - mógłbyś chociaż podać dane dot. twojego komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Po pierwsze chciałem się z wami pożegnać – to ostatni mój dyżur jako konsula na gram.pl. Za tydzień zniknie zielony kolor i będę już tylko zwykłym białym userem.
solid-rock -> Był problem z polską wersją pod akceptację Microsoft. Nie chcieliśmy dawać wersji, która nie będzie spełniać norm jakości i naszych i MS. Wybraliśmy w pełni kompatybilną wersję Angielską. To rozsunęło pewne terminy – i jak z samolotem na lotnisku – wylądowaliśmy trochę dalej w kolejce.,
Jaro7788 ->Kompilacja 4 wersji językowej na gold master zajmuje więcej czasu niż tylko tekstowej.
DarthGhost-> Realnie jutro! Ale od razu z pre-orderem
Reszta - > serie i pomoc techniczna to nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związku z ME:
Otóż jak wiemy ME będzie trylogią(a już na milion procent powstanie druga część), więc czy całą trylogię w wersji pudełkowej, że się tak wyraże, będzie wydawał CDP?(I tak wiem, że mi nie odpowiesz, ale warto się spytać)

P.S. Nie będziesz już konsulem???? Czemu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 14:07, Anim napisał:

Po pierwsze chciałem się z wami pożegnać – to ostatni mój dyżur jako konsula na
gram.pl. Za tydzień zniknie zielony kolor i będę już tylko zwykłym białym userem.


W sensie że już nie będziesz reprezentował tu CDP czy też że w ogóle odchodzisz?
Tak czy siak szkoda... A jeśli chodzi o to drugie to pozostaje życzyć powodzenia w nowym zawodzie.

Dnia 02.06.2008 o 14:07, Anim napisał:

DarthGhost-> Realnie jutro! Ale od razu z pre-orderem


Hmm. Kolejna drobna obsuwa. Ale chyba nie ma innego wyjścia jak wybaczyć, zwłaszcza zważywszy na Twoją rezygnację...
Choć mam nadzieję że jedno z drugim nie ma związku. Tu nie Japonia - nie musisz się poświęcać dla ratowania twarzy firm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 14:07, Anim napisał:

Hej,

Po pierwsze chciałem się z wami pożegnać...


Bez urazy, ale bardzo dobrze. Może następny konsul będzie bardziej zorientowany w sytuacji. Większość Pana wypowiedzi to: nie wiem, zobaczę, być może, póki, co itd.

A tu parę konkretów, jakie mogliśmy się dowiedzieć w tym bądź, co bądź krótkim temacie:

Jeśli tylko będzie taka możliwość, to będziemy chcieli przygotować taką edycję.
I tu ponownie, nie sposób się jeszcze wypowiedzieć
Jeszcze nie wiadomo, mam nadzieję, ze będziemy mieli limitowaną liczbę EK
O tej ciekawej grze nie mogę jeszcze powiedzieć niczego „na pewno”
Chwilowo nic nie wiem w tym temacie
Nie umiem stwierdzić w tej chwili
Cierpliwości
mam nadzieję, że jutro :)
nic mi nie wiadomo na tą chwilę.
Obiecuję dać znać jak się coś wydarzy w tej kwestii.
EK do Clear Sky jest wielce prawdopodobna :PPPP
To pytanie pozostaje bez odpowiedzi
hymmmm nic nie mogę póki co powiedzieć, ale staram się dowiedzieć kiedy będę mógł
Póki co nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, mamy nadzieję, że tak.
Umówmy się, że jutro dam Ci znać na tym wątku czy będzie czy nie.


Perełka:

W piątek albo w poniedziałek podamy: skład, cenę i pokażemy wizualizację. Robimy wszystko by było to w piątek.

Tymczasem w poniedziałek...

Realnie jutro! Ale od razu z pre-orderem

Zero jakichkolwiek konkretów ciągle tylko "ja nie wiem". Odpowiada Pan za wersje kolekcjonerskie a nie dość, że nawet nie wie, jakie gry doczekają się kolekcjonerskiej edycji to jeszcze na miesiąc przed premiera nie można ustalić nic o EK ME. Jeśli jutro (oczywiście nie liczę na to) macie pokazać tą wersje to raczej niewiele się zmieni i niektóre pewniaki już można było by powiedzieć. Zapewne zasłoni się Pan regulaminem, że CDP pokazuje produkt, kiedy już wszystko jest pewne, ale w takim razie, po co są Konsulowie skoro nie mogą odpowiadać na pytania aż do takiego stopnia, że szybciej w kinie dowiem się, kiedy jest polska data premiery niż od osoby, która za to odpowiada...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 14:07, Anim napisał:

Po pierwsze chciałem się z wami pożegnać – to ostatni mój dyżur jako konsula na
gram.pl. Za tydzień zniknie zielony kolor i będę już tylko zwykłym białym userem.


Dlaczego odchodzisz z konsulatu? Trochę szkoda :(

Coś nam się zmniejszył konsulat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, nie wytrzymałeś z nami czy po prostu rzucasz robotę?
Mam nadzieję, że ktoś na to stanowisko wróci, ale ta rotacja jest dosyć irytująca już ;-)

A o EK ME i tak nie zapomnimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema
eeemm... nie wiem gdzie miałem to napisać bo kupiłem sobie gre eXtra Klasyka Hit pt"The Guild 2" złota edycja.
Po zainstalowaniu chciałem sobie pograć ale czekała mnie nie miła niespodzianka mianowicie po dwukrotnym klikniecu na ikonke gry pojawia sie ladny obrazek a poźniej sie robi cały ekran czarny i sie zawiesza kompi trzeba dać resa.Nie wiem co mam zrobić...:/ Pomoże mi ktoś ? byłbym bardzo wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej by było gdybyś zadał to pytanie do pomocy technicznej. Anim wielokrotnie zaznaczał też że nie zajmuje się seriami - eXtra Klasyka to działka PanicZIUT którego można przesłuchiwać (:D) w tym temacie:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37386&u=59
Najlepiej jednak przeczytaj tego posta:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33282&u=1
i zamieść swoje pytanie na podforum pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maciek "Anim" Figiel zakończył swoje dyżury na forum gram.pl jak Konsul CD Projekt, w związku z tym nie będzie odpowiadał już na pytania. Zamykam więc ten wątek, dziękując Animowi za trzy miesiące spędzone na Konsulacie i udzielania odpowiedzi na (często niecierpliwe;) pytania Gramowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować