Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Maćkowi Figlowi z CD Projektu!

234 postów w tym temacie

jeśli chodzi ci o dożywotnią gwarancję, to obawiam się że jej nie dostaniesz. Mam parę gier już z rejestrację elektroniczną a bez gwarancji(jest zwyczajnie "młodsza").
ps o ile mnie pamięć nie myli to 1 grą z dożywotnią gwarancją był Dungeon Siege II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, w związku ze zbliżającą się premierą drugiego dodatku do World of Warcraft chciałbym zadać pytanie następującej treści: Czy planujecie wypuścić także wersję kolekcjonerską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy CDP ma lub ma zamiar mieć w planach wydanie gry Strategy First: Disciples III: Renaissance ? Gra ma się ukazać w 3 kwartale tego roku, niedawno zostały podjęte rozmowy o ewentualnym beta teście(jeszcze nie wiadomo czy się zdecydują w ogóle na beta testy), więc CDP powinien już się chyba zastanawiać nad tą grą? Szczególnie że w Polsce jest wiele fanów tej gry, w tym ja :P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już akne :( więc z CDP zostałeś Ty. Pytanie dotyczy nowej taniej serii CDP. Podano przed chwilą komunikat o zakończeniu XKN, więc siłą rzeczy musi powstać coś nowego aby załatać tą dziurę - ma to być prawdopodobnie XK HIT. Czy wiadomo Ci coś o terminie jej premiery, tytułach i cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie pytanie - wiem, że CD Projekt nie jest dystrybutorem serii battlefield, jednak jest sprzedawana w sklepie Gram.pl, a i często coś tam wynegocjujecie od EA i trafi do waszej serii. Tak więc moje pytanie: Czy są prowadzone jakieś rozmowy na temat battlefield 2 + dodatku? Normalnie kosztuje to 49zł, u was była promocja za 35zł, ale na Play''u cały czas jest za 29zł (razem z oddziałami specjalnymi) - tak więc, czy planujecie go w którejś z waszych nowych serii XK (np tej za 26zł)? Osobiście nie wierzę by tak mogło być, ale kolega, chciał bym zadał tu to pytanie, gdyż on nie m konta na Gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje szansa aby do waszej oferty trafiła gra "Sins of a Solar Empire"? Bo o ile się orientuję to nie ma ona polskiego wydawcy a stardock nie wydaje gier w polsce (nie musicie od razu polonizować chodzi mi tylko o to aby była dostępna) nie możecie podpisać umowy ze stardockiem czy coś, bo nie uśmiecha mi się płacenie 50$ za możliwość pobrania pełnej wersji, a demo jest na tyle dobre, że chciał bym ją jednak mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, tak. Też chciałem o to zapytać. Z tym że ja akurat jestem jednak za polonizacją.
Drogie CDP postulat jest taki ;) :
Wydajcie "Sins of a Solar Empire". Czekamy.
Może być w podwójnej wersji językowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie Homeworld 3 wychodził, to do np. wydania specjalnego wrzućcie jedynkę a szczególnie dodatek samodzielny Cataclysm oraz część drugą (obecnie brak mi dodatku, nigdzie w Польше tego dostać nie mogę (nie lubię zamawiać poza granicami najjaśniejszej RP)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

mam dość ciekawe pytanie. Mianowicie czy Wy, jako CD Projekt, gotowi bylibyście pomóc w zorganizowaniu zawodów e-sportu w małej miejscowości? Głównie chodzi mi tu o to by móc rozpowszechniać e-sport w Polsce. Powiedzmy sobie szczerze, że mało jest miejsc w naszym kraju w których takie zawody by się odbywały, a wyjazd na drugi koniec kraju jest dla niektórych dość sporym kłopotem. Czy gotowi bylibyście, więc wspomóc takie zawody?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 16:07, Anim napisał:

> Co robiicie, gdy macie wydać kaszankę?Jakąś dyskusję?

Nie wydajemy kaszanek, przynajmniej w moim mniemaniu, sięgamy czasem po niszowe gry jak
Virtua Tenis - ale nazwanie go kaszanką byłoby grzechem śmiertelnym, to rewelacyjna gra,
tyle, że nie każdemu przypada do gustu. Kaszanki nie przechodzą naszego filtra i są wydawane
przez konkurencje, gdzie dostają akcept wydania w niskiej, atrakcyjnej cenie - jak to
z kaszanką. My wydajemy w pełni wypasione kiełbaski.


właśnie jedna się Wam trafiła, według redaktorów najnowszego CD Action (15.04.2008) Hour of Victory tam trafił(Kaszanka Zone) a cena jeszcze bardziej dobija ten tytuł, nie za dużo trochę (100zł) ktoś wycenił ten tytuł, nie lepiej od razu wydać za dwie dychy, to bym się skusił ;)
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 17:39, Emillo2 napisał:

> Masz jeszcze jakieś niewydane gry naszych i nie naszych wydawców?

to ma być złośliwe pytanie? :)
ale potraktuję je poważnie (podawałem część z nichteż parę tygodni temu Akne w związku
z XKX)

Halo: Combat Evolved (to spokojnie załatwicie z MGS)- możecie nawet dać napisy PL - będzie
schodzić jak pączki w tłusty czwatrek ;-)
Aliens vs Predator Antologię (nie wiem kto przejął prawa po Play It ale wy wiecie)
The Suffering: Ties That Bind PL (Midway)- to pewnie już szykujecie reedycję zwłaszcza,
że niedługo wydajecie Blacksite, Stranglehold czy Hour of Victory
Crime Life: Gang Wars (Konami) brak w Polsce wydawcy
Deadly Dozen Antologia (Atari) może to nie klasyk ale brak w Polsce a mało wydajecie
FPSów
Gene Troopers - brak wydawcy w Polsce a Cenega się nie kwapiła
The Regiment PL (Konami) brak wydawcy w Polsce a licencja pewnie już tania ;)
Men of Valor: Vietnam + bonus DMZ: North Korea (Vivendi Games) - brak wydawcy w Polsce
obu gier
Star Trek: Elite Force II (Activision, trochę dziwne ale brak wydawcy w Polsce) a najlepiej
antologię - pewny HIT, to już jest klasyk
The History Channel: Civil War + pewnie za nowy ale premiera była już 20.11.2007 ;-)
- The History Channel: Battle for the Pacific
Marc Ecko''s Getting Up: Contents Under Pressure (Atari / Infogrames) brak w Polsce wydawcy
Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude - brak polskiego wydawcy
Hannibal (Arxel Tribe/Strategy First) - brak polskiego wydawcy
Chaser - brak polskiego wydawcy

aktualizacja
Gene Troopers - brak wydawcy w Polsce a Cenega się nie kwapiła - właśnie wydało City Interactive za 9,99zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 18:08, Emillo2 napisał:

jak za mało to jeszcze:

Land of the Dead: Road to Fiddler''s Green
Airborne Troops
Alpha Black Zero: Intrepid Protocol
AquaNox 2: Revelation
Kreed & Kreed: Battle for Savitar
Mob Enforcer
Miami Vice
Obscure: Learn about Fear & Obscure II
Patriots: A Nation Under Fire
Shadowrun (ograniczona sprzedaż only Vista)
Soldier of Fortune: Payback
Turok: Evolution
FireStarter

aktualizacja
Airborne Troops 9,99zł wyda pod koniec kwietnia CI
Alpha Black Zero: Intrepid Protocol PL 7,99zł wydane przez CI 03/2008
Obscure II PL 49,90zł pod koniec kwietnia wyda CI
jak CDP mnie nie chce słuchać to CI zarobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 09.04.2008 o 13:26, Emillo2 napisał:

jak CDP mnie nie chce słuchać to CI zarobi ;)

Też ostatnio się łapię, że CI wydaje wznowienia fajnych starych gierek i coraz bardziej to ich oferta jest dla mnie ciekawsza.
Jeżeli tylko tworzyliby antologie np. LEGACY OF KAIN (częściowo u Cenegi) to hit murowanypoluję na pełną antologię (w tym z Blood Omen 1 i 2). Widać mają potencjał. A nisza sentymentalistów do starych gierek czeka na wypełnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 20:04, PioMrex napisał:

...
> jak CDP mnie nie chce słuchać to CI zarobi ;)
Też ostatnio się łapię, że CI wydaje wznowienia fajnych starych gierek i coraz bardziej
to ich oferta jest dla mnie ciekawsza.
Jeżeli tylko tworzyliby antologie np. LEGACY OF KAIN (częściowo u Cenegi) to hit murowanypoluję
na pełną antologię (w tym z Blood Omen 1 i 2). Widać mają potencjał. A nisza sentymentalistów
do starych gierek czeka na wypełnienie.

CI bardzo dobrze orientuje się na rynku growym, ma dużo kasy, są na giełdzie, wchodzą na duże światowe rynki, wydają starsze gry, których licencja już tak dużo nie kosztuje co wpływa na niską cenę gier a to ważne dla graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zyski ze sprzedaży gier w Polsce na konsole z roku na rok wzrastają. Czy więc nie czas, by CDP zaczęło nieco odważniej podchodzić do wydawania ich na naszym rynku w polskiej wersji językowej? Taki Mass Effect to wyjątek potwierdzający regułę, większość znaczków PL na grach na konsole jest tam za sprawą EA. Nie mówię, że macie od razu mierzyć we wszystkie, ale chyba warto by było zastanowić się nad X360 i PS3.

Po drugie, kiedy możemy się spodziewać pierwszych próbek dźwiękowych z Mass Effecta?

Po trzecie, może w edycji kolekcjonerskiej w/w gry dodacie np. materiały na temat polonizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jest jakaś gra o samurajach? O tych wojownikach znalazłem (na PC) tylko Jade Empire
Do tego tematu można dodać elementy fantasty i wymyślać wiele fabuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj wyszedl na rynek U.S pack do Test Drive Unlimited zawierający 45 samochodów.Jest wiadomość kiedy on powinien byc w Polsce i czy jego dystrybutorem bedzie CD Projekt.Jesli tak jaka moze byc orientacyjna cena (W US 19.99$).Oraz czy bedzie mozna zakupic w sklepie gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za przerwę – choroba i szpital ukradły mi 2 tygodnie.

Kaeltas -> Jeszcze nie wiadomo, mam nadzieję, ze będziemy mieli limitowaną liczbę EK, ale Blizzard jest w tym temacie bardzo tajemniczy.
Qumi -> O tej ciekawej grze nie mogę jeszcze powiedzieć niczego „na pewno”. Niemniej jednak to co widziałem zapowiada się smakowicie.
Uspatente -> Nasze newsy wszystko wyjaśniły. Przykro mi – ale nie będę informował o seriach, nie zajmuję się tym tematem. Nie będzie to łatwe, ale ktoś będzie musiał stanąć na warcie i podjąć wyzwanie Akne.
Europlayer -> Tak zostanie wydane w oryginalnej wersji językowej na PS3
Gadula4 -> Chwilowo nic nie wiem w tym temacie
Janol, Opal P -> Muszę się zorientować – z jakiegoś powodu nie ma tego nikt na rynku, trzeba popatrzeć jaki to powód :)
PioMrex -> Nie umiem stwierdzić w tej chwili – dajcie nam dograć szczegóły z wydawcą, a potem coś przemycę :)
Pirlond -> Jasne, prześlij na kontaktowego maila plan imprezy, planowany udział, konkurencje i patronaty medialne z sugerowanymi świadczeniami, oraz jakiej formy pomocy byście potrzebowali.
Emillo2 -> Dzięki, co wydane w marcu – kwietniu, to było dogadane duuuużo wcześniej, Twój post nie idzie na marne, :>
Jaro778 -> Myślę, że będziemy coraz odważniej podchodzić do graczy konsolowych – jest Was coraz więcej i kupujecie coraz więcej oryginałów co wam się bardzo chwali.
Mowis123 -> a Shogun TW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować