Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Maćkowi Figlowi z CD Projektu!

234 postów w tym temacie

Kiedy mniej więcej ma zostać wydana gra Puzzle Quest na PC? I w jakiej - orientacyjnie - ma być cenie?

Jakiś czas temu pojawiła się informacja o tym, że CDP będzie wydawcą tejże właśnie gry, a na pewno wielu zechciałoby ujrzeć ją jak najprędzej i w przyzwoitej cenie (po cichu liczę na TopSeller, bo w końcu po przeliczeniu na polskie złocisze wychodzi trochę ponad cenę tej serii wydawniczej). :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości - ja niestety konsoli nie posiadam i nie zanosi się, bym ją posiadł w najbliższym czasie - mam jedynie na uwadze dobro całego tego rynku, nawet jeżeli dla mnie nie ma to wielkiego znaczenia.

To co z tym Mass Effectem? Dacie coś a propos polskiej wersji w EK? Czy owe EK będzie jedynym takim na świecie? Kiedy będą próbki wersji PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 08:50, gostfejskila napisał:

Witam.Mam takie pytanie,kiedy i czy wogóle będzie można zakupić carpack w polskiej wersji
językowej do gry Test Drive Unlimited (PC)?

Został przygotowany tak że zadziała na każdej wersji językowej gry, Polskiej naturalnie również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 21:55, Jaro7788 napisał:

To co z tym Mass Effectem? Dacie coś a propos polskiej wersji w EK? Czy owe EK będzie
jedynym takim na świecie? Kiedy będą próbki wersji PL?


Cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 18:06, Inuki napisał:

Skoro CDP wyda "Metal Gear Solid 4", to czy istnieje szansa na sprowadzenie edycji kolekcjonerskiej?


EK nie jest jeszcze potwierdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 15:24, strajker napisał:

Kogo mam pytać, molestować, marudzic aby CDP wydał wtreszcie polską wersję patcha do
"Medieval II Total War - Królestwa" v. 1.05?:)


Jest na ukończeniu i będzie ogólnodostępny - mam nadzieję, że jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 15:25, Anim napisał:

> Kogo mam pytać, molestować, marudzic aby CDP wydał wtreszcie polską wersję patcha do
> "Medieval II Total War - Królestwa" v. 1.05?:)

Dnia 15.04.2008 o 15:25, Anim napisał:

Jest na ukończeniu i będzie ogólnodostępny - mam nadzieję, że jutro :)



Oczywiście dziękuję za PL patcha do "M II: Total War - Królestwa" a teraz... poproszę o patch do "Neverwinter Nights - Maska Zdrajcy" v.1.11.1153 bo mam wersję 1.10.1115:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy istnieje jakaś szansa na wznowienie takich gier jak Worms World Party oraz Roller Coaster Tycoon (jedynka z dodatkami)? Obojętnie czy to miałyby się ukazać jako osobne gry czy w ramach jakiegoś pakietu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 21:37, Maq2007 napisał:

Mam pytanie, czy istnieje jakaś szansa na wznowienie takich gier jak Worms World Party
oraz Roller Coaster Tycoon (jedynka z dodatkami)? Obojętnie czy to miałyby się ukazać
jako osobne gry czy w ramach jakiegoś pakietu.

Przykro mi ale nie ma konsula od serii a ja niestety nie orientuje się w seriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 19:00, fifomaniak napisał:

Powtarzam sie, ale tym razem sprawa jest powazniejsza:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21155&pid=3673

http://foru m.gram.pl/forum_post.asp?tid=21155&pid=3677

W zwiazku z tym chce zapytac: co dalej?

Kieruje to do właściwej osoby w CD Projekcie i postaram się uzyskać odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 14:50, Anim napisał:

EK nie jest jeszcze potwierdzona.


Z tym akurat się nie zgodzę :-) KONAMI nie potwierdziło jeszcze składu europejskiej EK, jednak jakiś czas temu zapowiedziało, że EK będzie dostępna zarówno w Japonii, USA, jak i w Europie.

Jeszcze jedno pytanko o MGS: czy byłaby możliwość sprowadzenia do naszego kraju płytki "Metal Gear Saga 2.0"? Nie musicie jej tłumaczyć, ważne żeby można ją było w Polsce dostać (ale nie z Allegro :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dołączam się do pytania przedmówcy:

oraz przy okazji jaka będzie Państwa "sugerowana" cena takiego pre-ordera z "bajerami" (jeśli w ogóle będzie), a czy cena zwykłego pre-ordera zostanie na tych 129zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować