Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Ani Stanulewicz z CD Projektu!

136 postów w tym temacie

W imieniu własnym oraz CD Projektu witamy wszystkich w wątku dedykowanym Konsulowi tej właśnie firmy - Ani Stanulewicz. To tutaj będzie ona odpowiadać na zadane przez Was pytania związane z wykonywaną przez nią pracą. Jeśli nie jesteście pewni czym zajmuje się nasz Gość, zachęcamy do lektury notatki znajdującej się pod tym adresem: http://www.gram.pl/konsule.asp#kon27
Tam również znajdziecie informacje o porach dyżuru Konsula, podczas którego będzie on udzielał odpowiedzi na Wasze zapytania.

Bądźcie jednak wyrozumiali, gdyż udzielenie wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania z czysto technicznego punktu widzenia (ograniczony czas) nie jest możliwe. Pamiętajcie również, aby pytania były artykułowane możliwie jasno i klarownie.

Życzymy Wam miłych i owocnych chwil spędzonych z Konsulami!

Z pozdrowieniami,

Ekipa gram.pl

Zanim zadacie pytanie, proszę zajrzyjcie do FAQ, są tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=34336&pid=21
[dop. b85]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanko:
Czy możesz ujawnić co będziemy mogli za niedługo zobaczyć w eXtra Klasyce, Topseller''ze i innych seriach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Gothic III będzie dostępny w Taniej Serii?Czy są jakieś plany dodania do TS produkcji,które uzyskały wysokie noty w tym oraz poprzednim roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie dla mnie akurat bardzo wazne...
Od dawna szukam gry Cywilizacja 2:Proba Czasu. Jest to gra z 1999r/2000r (jak dobrze pamietam). I pytanie brzmi: Czy mozna zakupic u Was ten produkt, ktorego dystrybucja zajmowaliscie sie wlasnie Wy-CD Project o ile sie nie myle... Gra ma dla mnie znaczenie sentymentalne poza tym uwazam iz byl to udany produkt. Jednak jest on juz od dawna niedostepny w sklepach, stad me pytanie. Za odpowiedz z gory dziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O temacik do męczenia akne... Już podpiąłem. :>

No to na dobry początek zadam moje dwa ulubione pytanie:
1. Doczekamy się kiedyś reedycji Silent Hilla w jakiejś serii? Jeśli tak to których części. (żeby nie było za ciężko na początek nie spytam się kiedy)
2. Kiedy do sklepów trafi Heroes Complete i jak będzie z jego dostępnością? Będzie jakaś ograniczona ilość egzemplarzy czy też spokojnie będzie można zakupić ten zestaw np. trzy miesiące po premierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie(wiem, że się powtarzam) kiedy można będzie nabyć Heroes Complete po polsku podaj chociaż miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 19:26, Zagul napisał:

Co jest Akne miała być w środę od 19-20 ale jest 19:30, a jej nie ma :/

Dyżury obowiązują od jutra - macie info na stronie konsulów o najbliższych spotkaniach, mój ostry wypada za tydzień, ale spox, spróbuję obrobić dziś to, co zeszło dziś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumuję może z wątku migema czego oczekiwaliśmy i co byśmy chcieli, jeżeli chodzi o Sagi (wszystkie sagi ze wszystkimi dodatkami do poszczególnych części):

-saga ZooTycoon 1 i 2 z dodatkami
-Saga Gothic 1-3 ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20007&pid=801)
-Heroes of M&M Complete ( http://www.h5.acidcave.net/Aimg/HVCE1.jpg)
-Sagi Infinity (BG1i2, IWD1i2, Torment)
-Saga Unreal
-Saga WH40000 (nowa złota edycja)
-Saga Silent Hill (wszystko; części konsolowe jako obrazy do emulatorów)
-Settlers (1÷4 +Dziedzictwo +II 10th anniversary)
-Saga Worms 3D + WormsParty
-Mega Eras Total War [Total War Eras (Shogun, Rome, Medieval - z dodatkami) + Medieval2(z dodatkiem)], (zwykłe TotalWarEra wyszło na zachodzie: http://www.totalwar.com/asset_library/TWE_box_discs.jpg) - migem obiecywał przed Bożym Narodzeniem, długo jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie kwestie...
1. Planescape: Torment
2. Czy po premierze Soulstorm można się spodziewać w bliższej lub dalszej przyszłości pakietu Dawn of War+3dodatki?
3. Kuku już o to męczy, ale ja od siebie muszę xD: co z Silent Hill? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanka:
1.Czy jest szansa że za jakieś kilka miesięcy Jade Empire ukaże się w TS lub EKN?
2. Kilka osób już to mówiło ale: czy Planescape Torment ukaże się w EKN?
3. Za jaki czas Gears of War i Unreal Tournament III ukażą się w Platynowej Kolekcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Czy CDProjekt ma w planach wydać MMO Warhammer : Age of Reckoning?

2. Jako iż wiem, że CDProjekt ma pewien układ z Microsoftem, to czy może wiadome jest wam cokolwiek, nawet mała wzmianka o usłudze Xbox Live w Polsce? Czy Polska ma chociaż zielone światło, aby wprowadzić tą usługę?

3. Czy są w planach tłumaczenia gier na Xboxa 360 przez CDProjekt?

To chyba tyle co moich pytań. Chciałem wam jeszcze podziękować z wydanie Extra Klasyki GOLD czyli sag Icewind Dale i Baldur''s Gate. To naprawdę świetne posunięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając terminy wydań czasopism, w których reklamujecie nowości do tanich serii, czemu dochodzi do sytuacji, że na oficjalnej stronie gram.pl pojawia się "news" o nowym produkcie, który jest znany od dłuższego czasu (vide zeszłoroczne Sagi - reklamy w Clicku! szybciej niż na gram.pl o blisko tydzień!) - nie powinno być odwrotnie? Tzn. news na stronie - a reklama swoją drogą, w swoim czasie (np. dla osób nie mających dostępu do Internetu, nie znających/odwiedzających za często gram.pl itp.).
Drugie pytanie odnośnie - a jakże! - wspomnianych Sag. Czemu od wydania zaledwie/aż dwóch nie ma od wakacji słowa o nowych tytułach w tej edycji? Czego i w jakim okresie czasu można się spodziewać?
Trzecie pytanie - Czemu czeska XKN ma tytuły, których nie uświadczymy w polskiej? Pomijam rzecz jasna te od innych dystrybutorów (jak choćby LEM czy Cenega w Polsce), ale wałkowany 100 razy Fable? Nie jestem chciwy i zazdrosny - niech Oni mają to co My i vice versa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 20:33, PioMrex napisał:

Podsumuję może z wątku migema czego oczekiwaliśmy i co byśmy chcieli, jeżeli chodzi
o Sagi (wszystkie sagi ze wszystkimi dodatkami do poszczególnych części):

Pojawił się tez pomysł Sag tematycznych starsze gierki, które można by grupować razem, coś jak akcje dodawania gierek do Wyborczej. Wiele starych fajnych starych gierek już nie można dostać, czasem pojawiały się w czasopismach (ale to wiadomo jeden numer i znikają). Takie pogrupowane po kilka gierek (np. płyta cooltowe RTSy, itp.) na jednej płycie były by ciekawą opcją.

Migem pisał, ze te stare gierki są tanie jak barszcz, ale pojedynczo nie opłaca się ich wydawać, stąd ten pomysł uznał za ciekawy, ale na tym się skończyło, potem temat już nie wrócił.

Do sag dodam jeszcze:
- Broken Sword (wszystkie części)
- Homeworld 1-2, szczególnie z dodatkiem do jedynki: HW:Cataclysm
====================================
Co do sag ogólnie:
Takie sagi to nie koniecznie wydania w Platynie, XKN, TS, ale szczególnie Złote Edycje z modami i fanowskimi materiałami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą jakieś nowe gry w EKG? Popieram Aragloina, jeśli chodzi o Worms''y, ale chodzi mi o te w 2d. I jeszcze chciałbym się dowiedzieć czy pojawi się jakaś nowa tania seria gier, marzą mi się gry ze Starej i Nowej Extra Klasyki (nie Next), np. za 10 lub 15 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, podeszłam metodycznie i przekleiłam te wasze pytania do edytora tekstu i mi wyszło 4,5 tys. znaków :-D
Znaczy się: albo dziś nie pójdę spać, albo zrobię streszczenie na szybko ;-)
Ale muszę szybko, bo trochę przeziębiona jestem i powinnam zbierać siły do pracy jutro, a nie przy kompie siedzieć ;-)

Bardzo proszę o przerwę w zadawaniu pytań :-)
Ok? Dopóki się z tym nie obrobię? Ok? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować