Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Ani Stanulewicz z CD Projektu!

136 postów w tym temacie

1. Czy możesz ujawnić co będziemy mogli za niedługo zobaczyć w eXtra Klasyce, Topseller''ze i innych seriach?
Tytuły ujawniamy w informacjach prasowych. Są publikowane m.in. na gram.pl
Mogę co najwyżej ogólnikowo coś powiedzieć w formie zagadek ;-) Zdarzają mi się zawoalowane przecieki na gramsajcie ;-)
2. Kiedy Gothic III będzie dostępny w Taniej Serii?
Gothic 3 jest dopiero od lata 2007 w serii Platynowa Kolekcja, ale właśnie jakaś promocja jest w sklepie gram.pl, bo widzę banerek :-) – bo pewnie ci o cenę chodzi.
3. Czy są jakieś plany dodania do TS produkcji,które uzyskały wysokie noty w tym oraz poprzednim roku?
Do Topsellera trafiają relatywnie niedawne premiery (np. dodatki niesamodzielne dość szybko trafiają), gry, które się nie ukazały do tej pory na rynku polskim (a trafiają np. po paru miesiącach albo dłużej po premierze światowej).
Do Platynowej Kolekcji trafiają pozycje „must have”, przełomowe, o bardzo wysokich notach.
Wystarczy przenalizować nasz plan wydawniczy wstecz ;-)
4. Będzie extra konkurs3?
Wiemy, że lubicie te konkursy związane z eXtra Klasyką, to nasza tradycja poniekąd (3 nie znaczy 3, wcześniej było kilka innych dużych), więc są spore szanse ;-)
5. Od dawna szukam gry Cywilizacja 2:Proba Czasu. Jest to gra z 1999r/2000r (jak dobrze pamietam). I pytanie brzmi: Czy mozna zakupic u Was ten produkt, ktorego dystrybucja zajmowaliscie sie wlasnie Wy-CD Project o ile sie nie myle...
Wątpię, czy cokolwiek zostało w magazynie, bo kupa lat minęła. Popytaj w społecznościach graczy, poszukaj w serwisach aukcyjnych (można sobie ustawić powiadomienie, jeśli ktoś wystawi aukcję z daną nazwą przedmiotu w treści).
6. hmm..EKG dawno nie miała zrzutu..Planescape nie pójdzie...Może więć Wormsy?Czy taki pomysł można by było zrealizować?
O eXtra Klasyce Gold nie zapomnieliśmy. Ale naprawdę trudno zgromadzić tytuły na miarę Sagi Baldur’s Gate i Sagi Icewind Dale ("stare, ale jare ;-) komplety od 1 do n").
Ale spoko, się szykujcie ;-)
7. Doczekamy się kiedyś reedycji Silent Hilla w jakiejś serii? Jeśli tak to których części. (żeby nie było za ciężko na początek nie spytam się kiedy)
Patrz odp. na pyt. 1.
8. Kiedy do sklepów trafi Heroes Complete i jak będzie z jego dostępnością? Będzie jakaś ograniczona ilość egzemplarzy czy też spokojnie będzie można zakupić ten zestaw np. trzy miesiące po premierze?
Nie mogę powiedzieć, kiedy dokładnie – vide pytanie nr 1. To duża rzecz, a jeśli będzie obsuwa jakaś, to nam tego nie wybaczycie ;-)
9. Czy planowana jest nowa seria "tanich" gier w której będzie można nabyć specialną edycję gry?
Rozwiń, co znaczy dla ciebie „specjalna edycja” i „tania” w tym kontekście.
10. Podsumuję może z wątku migema czego oczekiwaliśmy i co byśmy chcieli, jeżeli chodzi o Sagi (wszystkie sagi ze wszystkimi dodatkami do poszczególnych części):
10.1 saga ZooTycoon 1 i 2 z dodatkami

Się zajmuję "dorosłymi" seriami, ale podpytam koleżanek od gier dziecięcych.
10.2. Saga Gothic 1-3
Na razie masz osobno Sagę Gothic w Platynowej Kolekcji (I, II z Nocą Kruka) i osobno Gothic 3 – więcej info w odp. na pyt. 2
10.3. Heroes of M&M Complete
Patrz odp. na pyt. 8 i pytanie nr 1.
10.4. Sagi Infinity (BG1i2, IWD1i2, Torment)
Staramy się o Tormenta. Staramy się = są trudności od nas niezależne. Bez Tormenta nie ma sagi.
10.5 Saga Unreal
W marcu 2008 w Platynowej Kolekcji będzie Unreal Antologia (Unreal z Return to Na Pali, Unreal II, Unreal Tournament, Unreal 2004). Nie ma UT2003, ale Unreal Anthology taki ma właśnie skład.
10.5 Saga WH40000 (nowa złota edycja)
Skoro SS niebawem, to pewnie tak, tako rzecze logika i analiza planu wydawniczego CDP wstecz ;-)
Póki co w styczniu 2008 wydaliśmy Warhammer Antologia w Platynowej Kolekcji, w skład której wchodzi DoW podstawka, Winter Assault i Dark Crusade.
10.6 Saga Silent Hill (wszystko; części konsolowe jako obrazy do emulatorów)
Patrz odp. na pyt. 7.
10.7. Settlers (1÷4 +Dziedzictwo +II 10th anniversary)
Są szanse na nieco inny zestaw.
10.8 Saga Worms 3D + WormsParty
Wiemy, że chcecie, staramy się.
10.9 Mega Eras Total War
Staramy się.
11. Planescape: Torment
Patrz odp. na pyt. 1 i 10.4.
12. Czy po premierze Soulstorm można się spodziewać w bliższej lub dalszej przyszłości pakietu Dawn of War+3dodatki?
Patrz odp. na pyt. 1 i 10.5.
13. Czy jest szansa że za jakieś kilka miesięcy Jade Empire ukaże się w TS lub EKN?
JE jest w Platynowej Kolekcji od lata 2007, czyli względnie od niedawna. Póki co poszukaj promocji.
14. Za jaki czas Gears of War i Unreal Tournament III ukażą się w Platynowej Kolekcji?
Patrz odp. na pyt. 3.
15. Czy CDProjekt ma w planach wydać MMO Warhammer : Age of Reckoning?
Przeklej pytanie do mojego kolegi od wydań premierowych - Anima:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=34335&u=6
16. Jako iż wiem, że CDProjekt ma pewien układ z Microsoftem, to czy może wiadome jest wam cokolwiek, nawet mała wzmianka o usłudze Xbox Live w Polsce? Czy Polska ma chociaż zielone światło, aby wprowadzić tą usługę?
Patrz odp. na pyt. 15 + od konsolowych gierek postaram się załatwić Konsula.
17. Czy są w planach tłumaczenia gier na Xboxa 360 przez CDProjekt?
Patrz odp. na pyt. nr 16.
18. Znając terminy wydań czasopism, w których reklamujecie nowości do tanich serii, czemu dochodzi do sytuacji, że na oficjalnej stronie gram.pl pojawia się "news" o nowym produkcie, który jest znany od dłuższego czasu (vide zeszłoroczne Sagi - reklamy w Clicku! szybciej niż na gram.pl o blisko tydzień!) - nie powinno być odwrotnie? Tzn. news na stronie - a reklama swoją drogą, w swoim czasie (np. dla osób nie mających dostępu do Internetu, nie znających/odwiedzających za często gram.pl itp.).
Sam napisałeś, że „zeszłoroczne Sagi” czyli lipiec 2007 – od jakiegoś czasu takie sytuacje się nie zdarzają już. Weź pod uwagę, że czerwiec i lipiec to okresy urlopowe.
19. Drugie pytanie odnośnie - a jakże! - wspomnianych Sag. Czemu od wydania zaledwie/aż dwóch nie ma od wakacji słowa o nowych tytułach w tej edycji? Czego i w jakim okresie czasu można się spodziewać?
Patrz odp. na pyt. 6.
20. Trzecie pytanie - Czemu czeska XKN ma tytuły, których nie uświadczymy w polskiej? Pomijam rzecz jasna te od innych dystrybutorów (jak choćby LEM czy Cenega w Polsce), ale wałkowany 100 razy Fable? Nie jestem chciwy i zazdrosny - niech Oni mają to co My i vice versa :D
Ojej, a wy ciągle z tym Fable, Diablo II, Antologią Blizzard ;-P jak ja was nie lubię ;-P
Jesteś chciwy i zazdrosny ;-) ;-) ;-)
Bo Fable [autocenzura, wpis o charaktrze promocyjnym]. Fable od marca 2007 jest w Platynowej Kolekcji, niektóre tytuły dłużej tam goszczą. CD Projekt Sp. z o.o. i CD Projekt Czech, s.r.o. to odrębne spółki, a Czechy to inny kraj vel rynek.
21. Pojawił się tez pomysł Sag tematycznych starsze gierki, które można by grupować razem, coś jak akcje dodawania gierek do Wyborczej. Wiele starych fajnych starych gierek już nie można dostać, czasem pojawiały się w czasopismach (ale to wiadomo jeden numer i znikają). Takie pogrupowane po kilka gierek (np. płyta cooltowe RTSy, itp.) na jednej płycie były by ciekawą opcją.
Akcja z Gazetą Wyborczą to jedna sprawa (zwróć uwagę na "sposób dystrybucji tych produktów"), a wydawanie kompilacji (nasuwa mi się skojarzenie ze składankami muzycznymi lub filmowymi – kupujesz dla jednego kawałka, nakręcił cię marketing, bo to twoje ulubione radio to wydaje, albo dostajesz w prezencie ;-); no nie lubię składanek ;-) na własną rękę to inna.
Płyty z grami można przechowywać bez pudełek, albo mieć właściwe miejsce do magazynowania, i wtedy nie trzeba bazować na kompilacjach ;-)
22. I jeszcze chciałbym się dowiedzieć czy pojawi się jakaś nowa tania seria gier, marzą mi się gry ze Starej i Nowej Extra Klasyki (nie Next), np. za 10 lub 15 zł.
Póki co masz wyprzedaż eXtra Klasyki neXt w marcu: -50%.

Uff, ale mi FAQ wyszedł ;-)

Disclaimer:
1. Ja mam specyficzny styl komunikacji, skaza netowa (użytkownik netu od 1995), jestem starym forumowiczem, eksusenetowcem, starym bloggerem i coś tam ;-) No tak się komunikuję z ludźmi z netu. Próbki mojego stylu na gramsjacie. No i się nie mogę powstrzymać, nawet jeśli wypowiadam się jako pracownik CD Projekt.
Ale wy to zrozumiecie, I hope :-)
2. Nikogo nie chcę urazić odpowiedziami, ani zbyć, tylko -> patrz. pkt. 1 disclaimera.
3. Odpowiadam poważnie na pytania, ale jeśli gdzieś wstawiam ";-)" albo ":-)" to dlatego, że -> patrz. pkt. 1 disclaimera.

C.d. next środa, 5 marca 2008, godziny późnowieczorne.

I wielka prośba do was, jeśli coś już jest w/w cz.1 FAQ, to nie pytajcie po raz drugi, ok? Bo ot tego są FAQ


Z serdecznymi pozdrowieniami dla wszystkich fanów cGIER

Akne

:-)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 23:40, akne napisał:

7. Doczekamy się kiedyś reedycji Silent Hilla w jakiejś serii? Jeśli tak to których
części. (żeby nie było za ciężko na początek nie spytam się kiedy)

Patrz odp. na pyt. 1.

To może inaczej, czy możemy sie w rozsądnym czasie spodziewać informacji prasowej, zagadki, czy przecieku w którym padnie nazwa Silent Hill? Bo informacje i zefirki nt. reedycji już były podawane od 8 lub więcej miesięcy, ale nic oficjalnego nie ma... w międzyczasie mozna było kupić np SH2 z Playa za 36zł, a mi została już do skompletowania tylko 1 część, rozumiem że nie możecie pewnie zdradzać jakichś konkretów, ale jak nie mam absolutnie żadnych inf. to prościej, szybciej i pewniej będzie mi kupić SH na PS2 i pożyczyć od kogoś konsolę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może zadam pytania:
- czy mogę mieć nadzieje na Test Drive Unlimited w Extra Klasyce Next jeszcze w tym roku?
- kiedy będzie jakieś SENSOWNE info czy i kiedy Fable będzie w Extra Klasyce Next?
- czy mogę liczyć na HoMM 5 (podstawka) w TopSellerze w tym półroczu?
- cytując Ciebie jeśli chodzi o EKG - ("(...)komplety od 1 do n") - czy to oznacza że są szansę na Sagę Neverwinter Nights 1 ?

No, to by było narazie tyle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Dlaczego Condemned: Criminal Origins w TS nie został spolonizowany a Unreal Anthology w PK będzie miał polskie napisy?
2. Czy wydania w cenie 79,90zł, np. BlackSite: Area 51 PL czy Stranglehold PL to będzie nowa seria czy poprostu wasze premiery(polska edycja CDP) ustalone w tym przedziale cenowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spławiłaś mnie wyprzedażą EKN. A mi chodzi o stare gry, z których kupnem są problemy. Sądzę, że sporo osób chętnie by kupiło jakieś starsze pozycje. Z NEK i EK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 6. hmm..EKG dawno nie miała zrzutu..Planescape nie pójdzie...Może więć Wormsy?Czy
> taki pomysł można by było zrealizować?

> Ale spoko, się szykujcie ;-)

WOW!

> 8. Kiedy do sklepów trafi Heroes Complete i jak będzie z jego dostępnością? Będzie
> jakaś ograniczona ilość egzemplarzy czy też spokojnie będzie można zakupić ten zestaw
> np. trzy miesiące po premierze?

> Nie mogę powiedzieć, kiedy dokładnie – vide pytanie nr 1. To duża rzecz, a jeśli
> będzie obsuwa jakaś, to nam tego nie wybaczycie ;-)

Nie musisz mówić, że zrobicie, tylko na kiedy się staracie, migem tego typu informacje dawał, jak to, że planowaliście TotalWarEras na Boże Narodzenia a jakoś nikt głowy nie urywa a nam pomaga zaplanować wydatki. Nawet myślę, że stwierdzenia typu chcielibyśmy w drugim kwartale już by zaspokajały nasze potrzeby informacyjne, a wcale nie są zobowiązujące.
Powtarzam migem nas o takich przypuszczalnych planach informował i nic wielkiego się nie działo jak się nie udało, po prostu chodzi o regularny kontakt, a plany jak plany zawsze mogą ulec zmianie.

> 10. Podsumuję może z wątku migema czego oczekiwaliśmy i co byśmy chcieli, jeżeli chodzi
> o Sagi (wszystkie sagi ze wszystkimi dodatkami do poszczególnych części):
> 10.1 saga ZooTycoon 1 i 2 z dodatkami

> Się zajmuję "dorosłymi" seriami, ale podpytam koleżanek od gier dziecięcych.

Z góry dziękuję.

> 10.2. Saga Gothic 1-3
> Na razie masz osobno Sagę Gothic w Platynowej Kolekcji (I, II z Nocą Kruka) i osobno
> Gothic 3 – więcej info w odp. na pyt. 2

To nie jest odpowiedź na moje pytanie, chyba, że sugerujesz, że G3 nie ma tam, bo cena w przedziale 99-129 (Złota Kolekcja =ZK) jest za niska na taką sagę...
I bynajmniej mi o cenę i baranki nie chodzi, tylko lubię kupować antologie/sagi - wiem, że to pełne wydanie, z dodatkami (nic więcej sie nie ukarze, co najwyżej nowa PEŁNA część), patchami i jeszcze mody (które mi się nie chce ściągać, ktoś mi ściągnie, bo chętnie za to zapłacę, bylem nie musiał się przeklikiwać po stronach fanowskich, często o limicie transferu w górę - co nomen omen dotyczy także ściągania patchy z gram.pl, idzie strasznie wolno).

> 10.4. Sagi Infinity (BG1i2, IWD1i2, Torment)
> Staramy się o Tormenta. Staramy się = są trudności od nas niezależne. Bez Tormenta nie
> ma sagi.

Rozumiem, więc czekam, obyście się nie poddawali, odpowiedź zadowalająca- dobrze wiedzieć, że nad tym pracujecie (i nie ważne, że migem miał nadzieję, że na BN się uda- jak mówię nie zawsze wychodzi, my chcemy tylko wiedzieć, czy coś się dzieje w temacie).

> 10.5 Saga Unreal
> W marcu 2008 w Platynowej Kolekcji będzie Unreal Antologia (Unreal z Return to Na Pali,
> Unreal II, Unreal Tournament, Unreal 2004). Nie ma UT2003, ale Unreal Anthology taki
> ma właśnie skład.

Dziękuję za odpowiedź. Szkoda, że nie wywalczyliście rozszerzonej Unreal Antologii, ale nie zawsze można mieć wszystko.

> 10.5 Saga WH40000 (nowa złota edycja)
> Skoro SS niebawem, to pewnie tak, tako rzecze logika i analiza planu wydawniczego CDP
> wstecz ;-)
> Póki co w styczniu 2008 wydaliśmy Warhammer Antologia w Platynowej Kolekcji, w skład
> której wchodzi DoW podstawka, Winter Assault i Dark Crusade.

Rozumiem, również taki rodzaj odpowiedzi mnie zadowala i zaspokaja ciekawość.

> 10.6 Saga Silent Hill (wszystko; części konsolowe jako obrazy do emulatorów)
> Patrz odp. na pyt. 7.

Hehehe, ta odpowiedź mnie nie zadowala, migem by tak nas nie zbył (tak wygląda klasyka zbywania klientów - unikaj tego a będziesz tak czczona jak migem ;) ), ale pracujecie?
Od siebie dorzucę tylko abyście, jak tylko się da, starali się o części konsolowe do kompletu PCtowego (można sobie na emulatorach odpalić na PC), aby była pełna SAGA.

> 10.7. Settlers (1÷4 +Dziedzictwo +II 10th anniversary)
> Są szanse na nieco inny zestaw.

Odpowiedź w zadowalająca, nawet z nutką tajemnicy....
No tylko ja chcę S2 także w tej starej wersji!
SAGI, SAGI, SAGI... pełniaste!!!! ;P

> 10.8 Saga Worms 3D + WormsParty
> Wiemy, że chcecie, staramy się.

Super jestem w skowronkach, dopinguję z całego serca waszym staraniom. odpowiedź jak najbardziej zadowalająca.

> 10.9 Mega Eras Total War
> Staramy się.

WOW! Pamiętajcie Mega Total War Eras (czyli oprócz TotalWarEras dodatkowo Medieval II z dodatkiem) w końcu za takie opóźnienie w stosunku do reszty świata należy sie inny skład i niech to nie wychodzi jako jakaś seria ZK, tylko po prostu jakby nowe wydanie kolekcjonerskie, nie oszczędzać, ma być pełniasto poradników, drzewek itp. w druku, o i mody ściągnijcie (jakie się da), ponieważ mi się nie chce - zapłacę :D

> 20. Trzecie pytanie - Czemu czeska XKN ma tytuły, których nie uświadczymy w polskiej?
> Pomijam rzecz jasna te od innych dystrybutorów (jak choćby LEM czy Cenega w Polsce),
> ale wałkowany 100 razy Fable? Nie jestem chciwy i zazdrosny - niech Oni mają to co My
> i vice versa :D

> Ojej, a wy ciągle z tym Fable, Diablo II, Antologią Blizzard ;-P jak ja was nie lubię
> ;-P
> Jesteś chciwy i zazdrosny ;-) ;-) ;-)
> Bo Fable [autocenzura, wpis o charaktrze promocyjnym]. Fable od marca 2007 jest w Platynowej
> Kolekcji, niektóre tytuły dłużej tam goszczą. CD Projekt Sp. z o.o. i CD Projekt Czech,
> s.r.o. to odrębne spółki, a Czechy to inny kraj vel rynek.

Tak Fable chcemy jak Czesi, to wykluczenie nas na tle nacjonalistycznym :P. :D

> 21. Pojawił się tez pomysł Sag tematycznych starsze gierki, które można by grupować
> razem, coś jak akcje dodawania gierek do Wyborczej. Wiele starych fajnych starych gierek
> już nie można dostać, czasem pojawiały się w czasopismach (ale to wiadomo jeden numer
> i znikają). Takie pogrupowane po kilka gierek (np. płyta cooltowe RTSy, itp.) na jednej
> płycie były by ciekawą opcją.

> Akcja z Gazetą Wyborczą to jedna sprawa (zwróć uwagę na "sposób dystrybucji tych produktów"),
> a wydawanie kompilacji (nasuwa mi się skojarzenie ze składankami muzycznymi lub filmowymi
> – kupujesz dla jednego kawałka, nakręcił cię marketing, bo to twoje ulubione radio
> to wydaje, albo dostajesz w prezencie ;-); no nie lubię składanek ;-) na własną rękę
> to inna.
> Płyty z grami można przechowywać bez pudełek, albo mieć właściwe miejsce do magazynowania,
> i wtedy nie trzeba bazować na kompilacjach ;-)

Zła odpowiedź i analiza pytania, dodatkowo nie argumenty merytoryczne tylko Twoje własne uprzedzenie do składanek :P
Tu nie chodzi o to, aby mieć coś na jednej płycie. Tylko migem mówił, że wiele wartościowych i znaczących starszych gier nie opłaca się wydawać pojedynczo (poza wyjątkami BG i tym podobne), ale już takie gierki, które jak sam pisał są tanie w licencjonowaniu, opłacalne by były w postaci pakietów gier.

> 22. I jeszcze chciałbym się dowiedzieć czy pojawi się jakaś nowa tania seria gier,
> marzą mi się gry ze Starej i Nowej Extra Klasyki (nie Next), np. za 10 lub 15 zł.

> Póki co masz wyprzedaż eXtra Klasyki neXt w marcu: -50%.

A jak ktoś już ma wszystko z oferty XKN...?
-Myślę, że osoba zadająca to pytanie miała na mysli to co ja napisałem w 21.
-Są gry fajne, które jako wydawca jesteście w stanie wylicencjonować praktycznie za bezcen, a których już nigdzie (w pierwszym obiegu (bo co to za sztuka kupić porysowaną płytę na allegro)) nie można dostać. Myślę, że można zrobić coś w rodzaju głosowania, jakie stare gierki w pakieciku wydać, myślę, ze by sie przyjęło
-Zobacz z resztą na punkt 5. (Cywilizacja 2) stare gierki to sentyment, wielu ludzi po latach z chęcią by kupiła gierki, w które zagrywali się kilkanaście lat temu... Sam chętnie bym kupił sagę X-COM/UFO... czy czasem Atari nie ma praw...?

> Disclaimer:

Mam nadzieję, że kontakt Twój z nami graczami/klientami, będzie tak zadowalający jak z migemem, którego informacji nam okropnie brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łaj, edit jest za krótki: powinno być: "nie ukaże" m.in w 10.2 ;)
Niestety sprawdzacze pisowni nie rozpoznają kontekstów... dopiero jak się całość finalnie wyświetli i przeczyta to widać, przydałby się przycisk PODGLĄD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest choćby cień szansy na ukazanie się w którejś z tańszych serii Metal Gear Solid 2: Substance, albo jeszcze lepiej zestawu zawierającego pierwszą i drugą część, czy może jest to już seria zapomniana przez CDP i reedycji na pewno już nigdy nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W reklamie informującej o wyprzedaży Extra Klasyki jest napisane "Zdobądź ostatnie sztuki serii". Czy to znaczy, że możemy się spodziewać wycofania całej serii/starszych tytułów, albo zastąpienia jej nową? :)
Jeszcze jedno pytanie, a mianowicie - czy jest szansa na "pozyskanie" przez CDP praw do wydania reedycji gier, które w momencie premiery były wydane przez inną firmę (np. LEM). Pytam o to, ponieważ np. dystrybucją Medieval: Total War zajmował się początkowo LEM, a potem tytuł ten wylądował w EKN. A skoro CDP pozyskał Mass Effect mimo wykupienia Bioware przez EA, to może i na KotOR-a jest szansa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 13:18, Mistic napisał:

W FAQ są odpowiedzi na twoje pytania. Naucz się czytać.


Czytać umie może nie uwarzyłem każdemu się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to nie jest pytanie, nie wiem. Jak już ponarzekałem kiedy wyjdzie gra FSW Ten Hammers, wyszła, nabyłem a teraz gram. Znalazłem takiego babola w instrukcji a dokładniej w poradniku do gry. Jest tam opis przejścia 6 misji ja zaś przechodzę 8 :D Czy taki brak był zamierzony ?? Aha i drugie pytanie. Kiedy zestawów gier (SupCom z dodatkiem, CoH z dodatkiem) ze złotej edycji można się spodziewać w platynce ? Chcę w końcu nabyć swą pierwszą platynę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łomatko, ale żeście naspamowali ;-)

Jutro mam dyżur, postaram się to obrobić, postaram się urwać chwilkę moim bossom pierwszego i drugiego poziomu, żebyście dostali jeszcze lepsze i pełniejsze info. Postaram się = nie obiecuję, ale dołożę starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Czy w Kolekcji wszech czasów się pojawi jakiś nowy tytuł, oprócz Heroes Complete??
2. Czy będzie kokurs z extraklasyki, a jak tak to kiedy??
3.Czy jest planowana jakaś nowa seria??
4.Kiedy będzie zrzut do EKG??
5.Wiadomo coś nowego o dacie wydania tytułu wymienionego w pierwszym punkcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować