Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Ani Stanulewicz z CD Projektu!

136 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2008 o 19:09, akne napisał:

Chora, w domu, ale jestem. Poodpowiadam wam jakoś sumarycznie, ale weźcie pod uwagę,
że koncentracja u mnie low, very low.

Więc jak dziś masz kolejny dyżur odpowiesz na nasz pytania??
A te ode mnie:
1.Czy będzie kokurs extra klasyki(jak tak to jak możesz to podaj miesiąc)??
2.Czy zdradzisz coś nowego na temat wydania heroes Complete?
3.Czy sa przewidywane jakieś gry w Kolekcji wszech czasów??
4.Kiedy zrzut do exg??
5.Czy jest planowana jakaś nowa seria gier??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 00:10, kordzio1 napisał:

To może inaczej, czy możemy sie w rozsądnym czasie spodziewać informacji prasowej, zagadki,
czy przecieku w którym padnie nazwa Silent Hill?

Szanse ---> 0,01%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 02:29, kapistar1 napisał:

- czy mogę mieć nadzieje na Test Drive Unlimited w Extra Klasyce Next jeszcze w tym roku?

Szanse < 20%

Dnia 28.02.2008 o 02:29, kapistar1 napisał:

- kiedy będzie jakieś SENSOWNE info czy i kiedy Fable będzie w Extra Klasyce Next?

"SENSOWNE info" to dla mnie o oficjalna informacja prasowa o planowanym wydaniu gry, kiedy wiadomo, że będzie wydana.
Może przed wakacjami.

Dnia 28.02.2008 o 02:29, kapistar1 napisał:

- czy mogę liczyć na HoMM 5 (podstawka) w TopSellerze w tym półroczu?


Nie sądzę, HoMM 5 (podstawka) jest w serii Platynowa Kolekcja od niedawna, a to jedna z gier idealnych do serii Platynowa Kolekcja.

Dnia 28.02.2008 o 02:29, kapistar1 napisał:

- cytując Ciebie jeśli chodzi o EKG - ("(...)komplety od 1 do n") - czy to oznacza
że są szansę na Sagę Neverwinter Nights 1 ?


Saga to w nomenklaturze CDP wydanie kilku części gry z dodatkami.
NWN 1 z dodatkami masz w Platynowej Kolekcji - nazywa się to "Neverwinter Nights Diamentowa Edycja" i zawiera podstawkę, HoU, SoU i mody znane pod nazwa Kingmaker.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 09:38, Emillo2 napisał:

1. Dlaczego Condemned: Criminal Origins w TS nie został spolonizowany a Unreal Anthology
w PK będzie miał polskie napisy?

Bo takie są ustalenia z licencjodawcą.

Dnia 28.02.2008 o 09:38, Emillo2 napisał:

2. Czy wydania w cenie 79,90zł, np. BlackSite: Area 51 PL czy Stranglehold PL to będzie
nowa seria czy poprostu wasze premiery(polska edycja CDP) ustalone w tym przedziale cenowym?

To nie będzie wydane w ramach serii (tak jak np. Painkiller Overdose w Topsellerze ostatnio), to jest po prostu wydanie premierowe w cenie 79,90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 11:42, kitek0101 napisał:

Spławiłaś mnie wyprzedażą EKN. A mi chodzi o stare gry, z których kupnem są problemy.
Sądzę, że sporo osób chętnie by kupiło jakieś starsze pozycje. Z NEK i EK...

Ze starymi grami są np. takie problemy jak zagmatwane kwestie praw licencyjnych, wygaśnięte prawa itp.
Starszych pozycji radzę poszukać na serwisach aukcyjnych albo popytać w społecznościach graczy - bratnia dusza bratniej duszy (np. z tego samego miasta) odsprzeda IMHO.
"Chcieć znaczy móc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 12:03, Dominik000 napisał:

> > Czy szykuje się koniec EK NEXT skoro jest taka wyprzedaż? Przecież w reklamie
jest
> mniej
> > więcej taki tekst: "Kupcie ostatnie gry ekstra klasyki Next" tak zapamiętałem,
no
> ale
> > może się mylę???
>
>
> Prawdopodobnie to chwyt reklamowy. Przecież sam CDP chwali się że sprzedano ileś
tam
> (zapomniałem, bardzo dużo) pudełek z grami. XKN to raczej bardzo dochodowy interes,
nie
> amputuje się przecież zdrowej ręki ;)
No ale w rekalamie jest napisane mniej więcej: "kup ostatnie gry EKN" więc może niedługo
ekstra klasyka będzie w czwartej generacji. Konsul, proszę napisz coś na ten temat.


Sherlock Holmes opierał się na dedukcji i miał niezłe wyniki ;-)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 14:02, kpiska napisał:

Jest szansa na pojawienie sie Majesty + dodatek w EKN?

Szansa < 0,1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 22:40, PioMrex napisał:

> Mam dyżur w środę, ale może podejdźmy niestandardowo i na jakiś IRC się umówmy wszyscy?

> IRC jest doskonały do floodowania ;-)


a nie mam czasu na IRC, chora jestem i koncentracja mi siada, wole sie 10 sek zastanowic ;-)

Dnia 10.03.2008 o 22:40, PioMrex napisał:

Oj, ja nie mogę w tygodniu najlepiej w weekendy i też nie każdy, i najlepiej po 20:00,


... i pod warunkiem, że to będzie przy pełni księżyca i w roku nieprzestępnym?
;-)

Dnia 10.03.2008 o 22:40, PioMrex napisał:

teraz Linux gentoo muszę skompilować do mojej nowej maszynki (z masochistycznym
zapałem z niewspieranego stage1) , która zużywa tylko 15-20W (jak żarówka)
- na VIA C7 (zgodny z i686) jest genialnym rozwiązaniem, niestety na VIA Isaiah już
czekać nie mogłem (zgodny z procesorami 64bit- x86-64AMD), czy takiego Shertona Intela
(zgodnego z Core2Duo)-który wyjdzie w maju/czerwcu), tzn. grać w Crysis to się nie nadaje
:D, ale nie to się tu liczy, lecz owo małe zużycie prądu przy pracy ciągłej. Domowy serwerek
24h/7d musi być... ;-)


coś o jakimś kompie piszesz, tak?
;-)
a ilu ty masz użytkowników sieci "na kwadracie"?
;-)

pozdro 600, 1200, czy jak to tam ;-)
tylko mi dodaj do znajomych, lubię mieć na liście inteligentnych i ambitnych :-) ;-)

Dnia 10.03.2008 o 22:40, PioMrex napisał:

Forum jest najlepsze bo można wrócić i poczytać, napisać jak ma się czas. Mi nie płacą
za pisanie o grach na gram.pl :P


A ja se siedze chora w domu i lubie fora. Moge se pisac za darmo nawet :-P
Jeśli zaczynasz zdanie, to stosuj formę "Mnie" :-P

Dnia 10.03.2008 o 22:40, PioMrex napisał:

> (...)Ale ja ostatnio rzadko na forach siaduję, wystarcza mi google ;-) Może się
te zasady
> zmieniły?
> To się nazywało "netykieta", o ile pamiętam ;-)
To raczej się nie zmieniło... no może więcej osób ma neta i wiadomo różne ewenementy
w większej grupie spotkać można, jak w życiu...


A ja tam dziś łamię wszystkie zasady, bo nie lubię być chora i się nudzić sama w domu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 09:16, Jacek Pyda napisał:

dlaczego żadna gra z serii PES nie trafiła do tańszych serii?

Do tej pory nie, ale wkrótce może tak.
No nie będę zdradzać tajemnic różnych, bo Konkurencja też moje posty czyta ;-)
Pozdro dla Konkurencji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 19:18, C-BOOL2 napisał:

Kiedy następny rzut EKN mówiłaś ze będzie w lutym albo w marcu?

Nic nie mówiłaś :-)
Jest takie przysłowie produktowców ;-) i brzmi ono: "Będzie kiedy będzie" ;-)

"Stare przysłowie pszczół mówi, że ..." - pamiętasz to? ;-)

No będzie rzut, będzie soon, jacy Wy niecierpliwi jezdeście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> WOW!

WOWem sie nie zajmuje ;-)

> > 8. Kiedy do sklepów trafi Heroes Complete i jak będzie z jego dostępnością?
> Będzie
> > jakaś ograniczona ilość egzemplarzy czy też spokojnie będzie można zakupić ten zestaw
>
> > np. trzy miesiące po premierze?

> > Nie mogę powiedzieć, kiedy dokładnie – vide pytanie nr 1. To duża rzecz, a
> jeśli
> > będzie obsuwa jakaś, to nam tego nie wybaczycie ;-)
>
> Nie musisz mówić, że zrobicie, tylko na kiedy się staracie, migem tego
> typu informacje dawał, jak to, że planowaliście TotalWarEras na Boże Narodzenia a jakoś
> nikt głowy nie urywa a nam pomaga zaplanować wydatki. Nawet myślę, że stwierdzenia typu
> chcielibyśmy w drugim kwartale już by zaspokajały nasze potrzeby informacyjne,
> a wcale nie są zobowiązujące.
> Powtarzam migem nas o takich przypuszczalnych planach informował i nic wielkiego
> się nie działo jak się nie udało, po prostu chodzi o regularny kontakt, a plany jak plany
> zawsze mogą ulec zmianie.

No będzie ten HOMM Kompletny przed wakacjami, o ile armageddon jakiś nie nastąpi, a zwróć uwagę, jak pogoda w marcu szaleje, niechybnie się zbliża ;-)


> > 10. Podsumuję może z wątku migema czego oczekiwaliśmy i co byśmy chcieli, jeżeli
> chodzi
> > o Sagi (wszystkie sagi ze wszystkimi dodatkami do poszczególnych części):
> > 10.1 saga ZooTycoon 1 i 2 z dodatkami

> > Się zajmuję "dorosłymi" seriami, ale podpytam koleżanek od gier dziecięcych.
>
> Z góry dziękuję.

Z dołu już, zgłosiłam koleżankom, słowa dotrzymuję :-)

>
> > 10.2. Saga Gothic 1-3
> > Na razie masz osobno Sagę Gothic w Platynowej Kolekcji (I, II z Nocą Kruka) i osobno
>
> > Gothic 3 – więcej info w odp. na pyt. 2
>
> To nie jest odpowiedź na moje pytanie, chyba, że sugerujesz, że G3 nie ma tam, bo cena
> w przedziale 99-129 (Złota Kolekcja =ZK) jest za niska na taką sagę...
> I bynajmniej mi o cenę i baranki nie chodzi, tylko lubię kupować antologie/sagi - wiem,
> że to pełne wydanie, z dodatkami (nic więcej sie nie ukarze, co najwyżej nowa PEŁNA część),
> patchami i jeszcze mody (które mi się nie chce ściągać, ktoś mi ściągnie, bo chętnie
> za to zapłacę, bylem nie musiał się przeklikiwać po stronach fanowskich, często o limicie
> transferu w górę - co nomen omen dotyczy także ściągania patchy z gram.pl, idzie strasznie
> wolno).

ale ty komplikujesz pewne sprawy, nudzisz się czy co? ;-)


> > 10.4. Sagi Infinity (BG1i2, IWD1i2, Torment)
> > Staramy się o Tormenta. Staramy się = są trudności od nas niezależne. Bez Tormenta
> nie
> > ma sagi.
>
> Rozumiem, więc czekam, obyście się nie poddawali, odpowiedź zadowalająca- dobrze wiedzieć,
> że nad tym pracujecie (i nie ważne, że migem miał nadzieję, że na BN się uda- jak
> mówię nie zawsze wychodzi, my chcemy tylko wiedzieć, czy coś się dzieje w temacie
).

j.w. ;-)
+
Gry komputerowe to nie ciastka, nie wystarczy znać przepis, żeby je wyprodukować.
Żeby mieć ciastka zgodne z oryginalną recepturą trzeba się napracować ;-)


> > 10.5 Saga Unreal
> > W marcu 2008 w Platynowej Kolekcji będzie Unreal Antologia (Unreal z Return to Na
> Pali,
> > Unreal II, Unreal Tournament, Unreal 2004). Nie ma UT2003, ale Unreal Anthology
> taki
> > ma właśnie skład.
>
> Dziękuję za odpowiedź. Szkoda, że nie wywalczyliście rozszerzonej Unreal Antologii, ale
> nie zawsze można mieć wszystko.

PioMrex, druhu mój i ulubiony zadawaczu pytań ;-)
:
Przecież Ci napisałam, że Unreal Anthology w oryginalnym ang. wydaniu nie miało 2003, a zresztą bez UT2003 to jest i tak świetny produkt - zapytaj fanów, co sądzą o UT2003.

>
> > 10.5 Saga WH40000 (nowa złota edycja)
> > Skoro SS niebawem, to pewnie tak, tako rzecze logika i analiza planu wydawniczego
> CDP
> > wstecz ;-)
> > Póki co w styczniu 2008 wydaliśmy Warhammer Antologia w Platynowej Kolekcji, w skład
>
> > której wchodzi DoW podstawka, Winter Assault i Dark Crusade.
>
> Rozumiem, również taki rodzaj odpowiedzi mnie zadowala i zaspokaja ciekawość.

No to jeśli Cię zaspokoiłam, to po co o tym piszesz i marnujesz znaki? ;-)

(qrcze, musimy się kiedyś na kawę umówić, tyle czasu Ci już poświęciłam ;-)

>
> > 10.6 Saga Silent Hill (wszystko; części konsolowe jako obrazy do emulatorów)
>
> > Patrz odp. na pyt. 7.
>
> Hehehe, ta odpowiedź mnie nie zadowala, migem by tak nas nie zbył (tak wygląda
> klasyka zbywania klientów - unikaj tego a będziesz tak czczona jak migem ;) ),
> ale pracujecie?

wolisz kawę z migemem? ;-)
ja tam nie muszę być czczona, drzwiamy i oknamy do mnie się wielbiciele dobijają ;-)


>
> > 10.7. Settlers (1÷4 +Dziedzictwo +II 10th anniversary)
> > Są szanse na nieco inny zestaw.
>
> Odpowiedź w zadowalająca, nawet z nutką tajemnicy....
> No tylko ja chcę S2 także w tej starej wersji!
> SAGI, SAGI, SAGI... pełniaste!!!! ;P

Ja też bym chciała wiele rzeczy, ale mi się nie chce ;-)
Dziś olałam pana, co zadzwonił z propo udziału w "Milionerach", nie mam czasu na gupia telewizje, raz byłam i mi styka ;-)


> > 10.8 Saga Worms 3D + WormsParty
> > Wiemy, że chcecie, staramy się.
>
> Super jestem w skowronkach, dopinguję z całego serca waszym staraniom. odpowiedź jak
> najbardziej zadowalająca.

To super, że się cieszysz, cieszę się z Twojego Szczęścia - jak Amelia z filmu "Amelia" ;-)


> > 10.9 Mega Eras Total War
> > Staramy się.
>
> WOW! Pamiętajcie Mega Total War Eras (czyli oprócz TotalWarEras dodatkowo Medieval
> II z dodatkiem) w końcu za takie opóźnienie w stosunku do reszty świata należy sie inny
> skład i niech to nie wychodzi jako jakaś seria ZK, tylko po prostu jakby nowe wydanie
> kolekcjonerskie, nie oszczędzać, ma być pełniasto poradników, drzewek itp. w druku,
> o i mody ściągnijcie (jakie się da), ponieważ mi się nie chce - zapłacę :D

Spox, PioMrex, dla Ciebie zrobię wszystko ;-)

Do modów do BG i IWD mam okropnie emocjalny stosunek, dzięki nim poznałam fajną osobę, co się w nich specjalizuje: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=378724&n=20&k=3#km

A drzewko se posadź - bo pamiętaj, że każdy prawdziwy mężczyzna musi: 1) mieć syna 2) zbudować dom 3) posadzić drzewko ;-)

> Zła odpowiedź i analiza pytania, dodatkowo nie argumenty merytoryczne tylko Twoje własne
> uprzedzenie do składanek :P

Nie ma złych odpowiedzi, są tylko:
1) źle sformułowane pytania
2) złe interpretacje dobrych odpowiedzi ;-)

> Tu nie chodzi o to, aby mieć coś na jednej płycie. Tylko migem mówił, że wiele wartościowych

czyli chcesz się na kawę z migemem umówić? ;-)


> > 22. I jeszcze chciałbym się dowiedzieć czy pojawi się jakaś nowa tania seria
> gier,
> > marzą mi się gry ze Starej i Nowej Extra Klasyki (nie Next), np. za 10 lub 15 zł.


PioMrex, ja też mam wiele marzeń, sukcesywnie se spełniam na raty ;-)
(ale o tym kiedyś w geesie napiszę, jak mi się będzie nudzić ;-)
Już Cię polubiłam, to Tobie też jakieś marzenie spełnię ;-)


> A jak ktoś już ma wszystko z oferty XKN...?

Ale Ty marudzisz, nudzisz się zamiast ze serwer na kwadracie postawić w końcu ;-)
Jak tak kochasz gry, to wyślij CV do CDP, możesz na mój adres na geesie podany.
Taki Talent się może zmarnować ;-)


> > Disclaimer:
>
> Mam nadzieję, że kontakt Twój z nami graczami/klientami, będzie tak zadowalający jak
> z migemem, którego informacji nam okropnie brak.

no dobra, załatwić Ci tę kawę z migemem? ;-)


;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 14:10, Adamzzz napisał:

Ja mam pewne pytanie o grę Psychonauts. Czy jest możliwość wydania jej w TopSellerze/XKN?


Szanse < 0,01%
To jest tak jak Totolotkiem - przyjdzie jeden, kupi na chybił trafił i wygra, ale zgubi kupon ;-)
No poszukaj sobie na Allegro itp.

Mnie się sporo rzeczy niewznawianych udało na Allegro znaleźć, np. "Maszynę różnicową".
"Chcieć znaczy móc", ale o tym już dziś pisałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 15:37, JaqbD napisał:

To ja mam takie pytanie
Czy jest możliwość, aby Titan Quest + Immortal Throne pojawił się w Platynie ?


13 marca premiera TQ Złota Edycja w Platynie - "mówisz i masz" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 21:47, PioMrex napisał:

łaj, edit jest za krótki: powinno być: "nie ukaże" m.in w 10.2 ;)
Niestety sprawdzacze pisowni nie rozpoznają kontekstów... dopiero jak się całość finalnie
wyświetli i przeczyta to widać, przydałby się przycisk PODGLĄD.


Witaj w Klubie Perfekcjonistów ;-)
Niestety nie słyszałam o terapii grupowej takich osób ;-)
Ja se jakoś radę daj sama ;-)

Trzeba książki czytać, to pisownia się utrwala :-)
No chyba że się ma dysleksję, wtedy książki nie pomogą. Ale ty nie masz dysleksji.

Książka ta jest takie coś z papieru, Guttenberg soft analogowy do tego wymyślił,
wcześniej benedyktyni ręcznie kopie robili, bo się nudzili w klasztorze - stąd się wzięło "benedyktyńska praca", czy jakoś tak ;-)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 23:12, Furozenu napisał:

Czy jest choćby cień szansy na ukazanie się w którejś z tańszych serii Metal Gear
Solid 2: Substance
, albo jeszcze lepiej zestawu zawierającego pierwszą i drugą część,
czy może jest to już seria zapomniana przez CDP i reedycji na pewno już nigdy nie będzie?


Szanse niewielkie. Wybacz.

Ale post o Totolotku puściłam przed chwilą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 12:51, Lutheim napisał:

W reklamie informującej o wyprzedaży Extra Klasyki jest napisane "Zdobądź ostatnie sztuki
serii". Czy to znaczy, że możemy się spodziewać wycofania całej serii/starszych tytułów,
albo zastąpienia jej nową? :)
Jeszcze jedno pytanie, a mianowicie - czy jest szansa na "pozyskanie" przez CDP praw
do wydania reedycji gier, które w momencie premiery były wydane przez inną firmę (np.
LEM). Pytam o to, ponieważ np. dystrybucją Medieval: Total War zajmował się początkowo
LEM, a potem tytuł ten wylądował w EKN. A skoro CDP pozyskał Mass Effect mimo wykupienia
Bioware przez EA, to może i na KotOR-a jest szansa :).


Na moim geesie są namiary do "Książki życzeń i zażaleń"* - napisz o Kotorze.

* przypis dla młodzieży:
ta książka to był element obowiązkowy sklepów w czasach tzw. komuny.
pogooglujcie se albo obejrzyjcie jakieś filmy z tego okresu ;-)
to historia przecież :-)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 12:57, Zagul napisał:

Kiedy będzie konkurs z extra klasyki, jeżli w ogóle będzie??


No jest odp. w FAQ cz.1, który wrzuciłam w post w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 22:07, Kerigun napisał:

Może to nie jest pytanie, nie wiem. Jak już ponarzekałem kiedy wyjdzie gra FSW Ten Hammers,
wyszła, nabyłem a teraz gram. Znalazłem takiego babola w instrukcji a dokładniej w poradniku
do gry. Jest tam opis przejścia 6 misji ja zaś przechodzę 8 :D Czy taki brak był zamierzony


Braki nigdy nie są "zamierzone". Kiedy ma się pod opieką jakąś setkę tytułów w reedycjach, i nie zawsze się porównuje poradniki z grą, itp.
No napisz mi przypominajkę na serie w domenie cdprojekt.com, plizzz :-)

Dnia 01.03.2008 o 22:07, Kerigun napisał:

?? Aha i drugie pytanie. Kiedy zestawów gier (SupCom z dodatkiem, CoH z dodatkiem) ze
złotej edycji można się spodziewać w platynce ? Chcę w końcu nabyć swą pierwszą platynę
:D


No nie, Delegat na gramie, a nie ma ani jednej Platyny :-P
No przeanalizuj sobie wstecz plan wydawniczy CDP :-P ;-)

W sierpniu TQ Złota Edycja wydaliśmy w serii Złota Kolekcja. W marcu 2008 będzie w serii Platynowa Kolekcja, "konkretnie w połowie marca, konkretnie 13 marca"*
W grudniu 2007 wydaliśmy SupCom z dodatkiem i CoH z dodatkiem w serii Złota Kolekcja.
(...) ;-)

* kto widział "Rejs", to skuma, ale może misie myli z "Misiem" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować