Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Ani Stanulewicz z CD Projektu!

136 postów w tym temacie

No to dałam flooda, jak nie ja ;-)
Ale przez to chorowanie się opuściłam na gramie, a ja nie lubię mieć zaległości, nawet kiedy koncentracja siada.

Wybaczcie chaos, najwyżej bana dostanę ;-)

Pozdro dla wszystkich graczy,

To mówiłam ja, Blądynka, nie Jarząbek i nie bot ;-)


:-)


A jak wyzdrowieję, to będę bardziej pro odpowiedzi formułować, dziś nie mam do tego głowy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 22:05, akne napisał:

W razie pilnych pytań to jestem na IRC gramowym :-)


a tak w ogóle dużo zdrowia, grzane piwo z miodem, inhalację z amolem, bańki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 22:35, Emillo2 napisał:

> W razie pilnych pytań to jestem na IRC gramowym :-)

a tak w ogóle dużo zdrowia, grzane piwo z miodem, inhalację z amolem, bańki ;)


zdrowie rzecz nabyta ;-)

piwo to alkohol, rzecz niezdrowa dla młodzieży.
ma ekstrakt z chmielu, co uspokaja i pozwala zasnąć, ale ze względu na alkohol młodzieży piwa nie polecam.
ekstrakt z chmielu jest składnikiem wielu leków bez recepty, co pozwalają zasnąć.

miód jest ok, bo zawiera cukry proste, łatwo przyswajalne - cukry proste lubi mózg, a węglowodany uspokajają.
miód ma wiele innych fajnych składników też.
lepiej miodem słodzić niż cukrem z paczki - cukier z paczki to czyste kalorie i zero dodatków naturalnych.

amol ma same zioła, ale w spirytusie (młodzieży spirytusu nie polecam, bo to alkohol).
IMHO amol też chmiel ma i inne takie (nie chce mi się googlować, avista piszę). ale rumianek rulez - herbatkę z rumianku się podaje niemowlętom nawet. zioła i medycyna ludowa rulez :-)

miód, mięta, rumianek i melisa rulez :-)

a bratek jest dobry na trądzik - spróbujcie :-)

bańki też ludowa medycyna. stawiali mi, kiedy byłam dzieckiem, bolało i coś tam, ale jakoś dożyłam chrystusowego wieku ;-)

pamiętajcie: dragi są dla słabych, medycyna ludowa i poczucie humoru rulez ;-)


sorki za offtop ;-)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> WOWem sie nie zajmuje ;-)
Już Cię lubię :D

> > (...)
> ale ty komplikujesz pewne sprawy, nudzisz się czy co? ;-)
Wręcz przeciwnie cierpię na chroniczny brak czasu.

> > > 10.5 Saga Unreal (...)
> > Dziękuję za odpowiedź. Szkoda, że nie wywalczyliście rozszerzonej Unreal Antologii,
> > ale nie zawsze można mieć wszystko.
> PioMrex, druhu mój i ulubiony zadawaczu pytań ;-)
> Przecież Ci napisałam, że Unreal Anthology w oryginalnym ang. wydaniu nie miało 2003,
> a zresztą bez UT2003 to jest i tak świetny produkt - zapytaj fanów, co sądzą o UT2003.
Przecież ja dziękowałem Tobie za poprzednią odpowiedź, która mnie satysfakcjonowała :D, tak sobie tylko pod nosem marudziłem, że fajnie by było mieć UT2003... ale to sobie tylko tak marudziłem ;-)

> No to jeśli Cię zaspokoiłam, to po co o tym piszesz i marnujesz znaki? ;-)
Po to, abyś wiedziała, jaki typ odpowiedzi jest wyczerpujący, a przynajmniej zadowalający... ;-)

> (qrcze, musimy się kiedyś na kawę umówić, tyle czasu Ci już poświęciłam ;-)
Jasne, jak nieopatrznie wpadnę na pomysł zawitania do wawy, chyba, że Ty prędzej będziesz w Poznaniu

> > > 10.6 Saga Silent Hill (wszystko; części konsolowe jako obrazy do emulatorów)
> > > Patrz odp. na pyt. 7.
> > Hehehe, ta odpowiedź mnie nie zadowala, migem by tak nas nie zbył (tak wygląda
> > klasyka zbywania klientów - unikaj tego a będziesz tak czczona jak migem
> wolisz kawę z migemem? ;-)
Nie, podziękuję :D. Ja migema nie potrzebuję... tylko jego informacji :D

> ja tam nie muszę być czczona, drzwiamy i oknamy do mnie się wielbiciele dobijają ;-)
Gratuluję powodzenia.

> > > 10.7. Settlers (1÷4 +Dziedzictwo +II 10th anniversary)
> > > Są szanse na nieco inny zestaw.
> > No tylko ja chcę S2 także w tej starej wersji!
> > SAGI, SAGI, SAGI... pełniaste!!!! ;P
> Ja też bym chciała wiele rzeczy, ale mi się nie chce ;-)
Ale ja lubię kolekcjonować wszelkie informacje, wprost przepadam za dowolnymi ciągami zer i jedynek, i wielką niepowetowaną stratą byłoby nie posiadanie w moim muzeum ciągu zer i jedynek związanych z pierwszymi Settlersami II :-P

> > > 10.8 Saga Worms 3D + WormsParty
> > > Wiemy, że chcecie, staramy się.
> > Super jestem w skowronkach, dopinguję z całego serca waszym staraniom. odpowiedź
> > jak najbardziej zadowalająca.
> To super, że się cieszysz, cieszę się z Twojego Szczęścia - jak Amelia z filmu "Amelia" ;-)
Przykro mi ale tej ironii nie zrozumiałem, niestety tego rodzaju filmów nie oglądam, dla mnie dobry firm to taki gdzie albo są ufoludki, statki kosmiczne, albo rycerze średniowieczni. :-P

> > > 10.9 Mega Eras Total War
> > WOW! Pamiętajcie Mega Total War Eras (czyli oprócz TotalWarEras dodatkowo Medieval
> > II z dodatkiem) w końcu za takie opóźnienie w stosunku do reszty świata należy sie inny
> > skład i niech to nie wychodzi jako jakaś seria ZK, tylko po prostu jakby nowe wydanie
> > kolekcjonerskie, nie oszczędzać, ma być pełniasto poradników, drzewek itp. w druku,
> > o i mody ściągnijcie (jakie się da), ponieważ mi się nie chce - zapłacę :D
> Spox, PioMrex, dla Ciebie zrobię wszystko ;-)

> Do modów do BG i IWD mam okropnie emocjalny stosunek, dzięki nim poznałam fajną osobę,
> co się w nich specjalizuje: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=378724&n=20&k=3#km
Dla mnie obojętne co to za mody byle były i było ich dużo - źle powiedziane.... aby były wszystkie, i abym nie musiał ich ściągać tylko, aby ktoś mi to na płycie gotowe sprzedał - i tak mam mało czasu na granie, ja tylko kolekcjonuję informacje :-P

> A drzewko se posadź - bo pamiętaj, że każdy prawdziwy mężczyzna musi: 1) mieć syna 2)
> zbudować dom 3) posadzić drzewko ;-)
Pracuję na d tym ;-)

> Nie ma złych odpowiedzi, są tylko:
> 1) źle sformułowane pytania
A to mi się bardzo często zdarza, ale można się przyzwyczaić, jak ktoś mnie dłużej zna to dobrze wie o co chciałem np. zapytać, mimo, iż reszta otoczenia nie może się połapać :-P
> 2) złe interpretacje dobrych odpowiedzi ;-)
Pozostawię bez komentarza

> > Tu nie chodzi o to, aby mieć coś na jednej płycie. Tylko migem mówił, że wiele wartościowych
> czyli chcesz się na kawę z migemem umówić? ;-)
Nie, nadal nie zmieniłem zdania :D Nie odwracaj kota ogonem :-P ;-)

> PioMrex, ja też mam wiele marzeń, sukcesywnie se spełniam na raty ;-)
> (ale o tym kiedyś w geesie napiszę, jak mi się będzie nudzić ;-)
> Już Cię polubiłam, to Tobie też jakieś marzenie spełnię ;-)
Ależ ja Ciebie też bardzo lubię po tych odpowiedziach :D. Co napisałem na początku ;-)

> > A jak ktoś już ma wszystko z oferty XKN...?
> Ale Ty marudzisz, nudzisz się zamiast ze serwer na kwadracie postawić w końcu ;-)
> Jak tak kochasz gry, to wyślij CV do CDP, możesz na mój adres na geesie podany.
> Taki Talent się może zmarnować ;-)
Ale wy nie robicie gier na Linuksa, a silnik BioWare okroiliście o obsługę OpenGL, który to pierwotnie pozwalałby np. grać w Wieśka na Linuksie.

> > > Disclaimer:
> > Mam nadzieję, że kontakt Twój z nami graczami/klientami, będzie tak zadowalający
> jak z migemem, którego informacji nam okropnie brak.
> no dobra, załatwić Ci tę kawę z migemem? ;-)
Hehehe, uparta jesteś ;-). Powtórzę: migem nie jest potrzebny... tylko jego informacje.

> coś o jakimś kompie piszesz, tak?
> ;-)
Tak :-P
> a ilu ty masz użytkowników sieci "na kwadracie"?
> ;-)
Ja nie mam użytkowników wszystkie maszyny pracują dla mnie tylko li, po prostu mam zachciałkę i chcę mieć własny serwerek dla siebie :P

> tylko mi dodaj do znajomych, lubię mieć na liście inteligentnych i ambitnych :-) ;-)
Jak nie zapomnę jutro.. tzn. dziś... no czuję, że w pracy zasnę przy kompie... :-(

> A ja se siedze chora w domu i lubie fora. Moge se pisac za darmo nawet :-P
Zdrówka, więc życzę :-)

> Jeśli zaczynasz zdanie, to stosuj formę "Mnie" :-P
No widzisz, człowiek całe życie się uczy.

> > łaj, edit jest za krótki: powinno być: "nie ukaże" m.in w 10.2 ;)
> > Niestety sprawdzacze pisowni nie rozpoznają kontekstów... dopiero jak się całość finalnie
> > wyświetli i przeczyta to widać, przydałby się przycisk PODGLĄD.

> Witaj w Klubie Perfekcjonistów ;-) (...)
> Trzeba książki czytać, to pisownia się utrwala :-)
Czytam ale podręczniki techniczne i to najczęściej po angielsku...

> No chyba że się ma dysleksję, wtedy książki nie pomogą. Ale ty nie masz dysleksji.
Tak, to stwierdzone.

> Książka ta jest takie coś z papieru, Guttenberg soft analogowy do tego wymyślił(...)
A ja właśnie się zastanawiam, bo mi miejsca na książki zaczyna brakować, na płyty zresztą też, czy nie zacząć lobbować u wydawców, aby dołączali zawsze wersję cyfrową, w przypadku czasopism już to wymusiłem u większości, u których prenumeruję.
Po prostu lubię być szczery i informować podmiot świadczący usługę wydawniczą, jaki produkt najbardziej mi odpowiada, zakładając, że po co mają sie domyślać i błądzić po omacku - staram się tylko ułatwić pracę :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > No chyba że się ma dysleksję, wtedy książki nie pomogą. Ale ty nie masz dysleksji.
>Tak, to stwierdzone.
Tu oczywiście miało znaczyć, że mam dysleksję. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, czy istnieje choćby najmniejsza możliwość umieszczenia w Extra Klasyce bardzo przyjemnej gry o nazwie "Dungeon Keeper 2" ze studia Bullfrog, która mimo, że z roku 1999 to działa wyśmienicie na wszystkich Windowsach i ma niewygórowane wymagania sprzętowe. Za to daje bardzo wyśmienitą rozrywkę na wiele godzin. Uważam też, że jest na nią na rynku wysokie zapotrzebowanie, ot choćby ceny pojedynczych egzemplarzy na aukcjach dochodzą do 100 złotych! Byłoby wspaniale gdyby wyszła jej reedycja. Szczególnie wersji w języku polskim, bo z tego co pamiętam, to właśnie była to gra przetłumaczona i dostępna w następujących językach: polski, czeski, słowacki, angielski, niemiecki, francuski, włoski i chyba jeszcze węgierski i pzy instalacji można było wybrać język. W tłumaczeniu polskim genialnie głos podłożył lektor. Gra magiczna która się zapamiętuje do końca życia. Błagam, czy jest możliwość aby się ukazała?

20080316015550

20080316015604

20080316015956

20080316020006

20080316020018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na gram.pl można założyć dwa konta ?
Albo np te konto mogę usunąć i założyć nowe konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żaden z Konsuli nie pasuje ''bardziej'' jako adresat mojego pytania.
oto ono:
KIEDY (bo nie wątpię, że to nastąpi) będzie możliwa wysyłka zakupionych gier w sklepie gram.pl za granicę Polski ? Mieszkam od kilkunastu miesięcy poza granicami Polski i NIGDY nie będę stawiał ponad polską, innych lokalizacji gier. Skoro jestem Polakiem, chcę grać w gry po polsku i kupować je w polskim sklepie tak jak gracze innych narodowości mieszkający poza granicami swojego kraju. Takie możliwości daje mi internet, niestety w tej chwili czysto teoretyczne. W tej chwili muszę prosić znajomych aby zgodzili się na przyjęcie przesyłki na swój adres i przesłane do kraju, którym mieszkam(ostatnio trwało to 4 miesiące). Żeby było śmieszniej, jest to kraj, w którym również działa CD Projekt i mogę sobie kupić ... po czesku. Nie rozumiem ani kwestii finansowych, przecież za przesyłkę zapłacę ja, ani licencyjnych - jestem nadal obywatelem Polski, co gę łatwo udowodnić (np nadsyłając kopię paszportu lub nr pesel) ...
z niecierpliwością czekam na satysfakcjonującą mnie odpowiedź ;)
pozdrawiam

ps
uprzednio zadałem to pytanie w jakimś dziwnym miejscu forum, ponieważ forum ma coś tam nie teges i nie widziałem jego części (co niezwłocznie zgłosiłem w odpowiednim już wątku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy pytania:


Czy planowane są edycję(mega-super-elitarno-trudnych-do-odkopania;)gier przedpotopowych takich jak np.WarCraft(cz.pierwsza której już dawno w normalnym sklepię nie da się nabyć) lub Space Hulk?

Będą również sprzedawane gry przeniesione z automatów na PC(to mi jakoś nie pasuję do stylu gram.pl?

No i czy będzie możliwość zakupienia edycji kolekcjonerskich starszych gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>.............


Czy można spodziewac sie w najblizszych miesiacach debiutu Drivera 3 w extra klasyce next lub jakiejs innej nowej taniej serii za 19.99zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam także pytanie, co prawda pewnie się już pojawiło w tym temacie, ale nie bardzo chce mi się przeglądać te 5 stron :) Kiedy pojawią się jakieś oficjalne informacje o kolejnym rzucie na EKN oraz Topsellera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 13:15, Marcin321 napisał:

Ja mam także pytanie, co prawda pewnie się już pojawiło w tym temacie, ale nie bardzo
chce mi się przeglądać te 5 stron :) Kiedy pojawią się jakieś oficjalne informacje o
kolejnym rzucie na EKN oraz Topsellera?


No tak, po co się przemęczać niepotrzebnie szukanie odpowiedzi na pytania.
MAsz FAQ, specjalnie dla ludzi takich jak ty, co muszą zadać pytanie, które już pojawiło się kilka razy.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=34336&pid=21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 18:23, Mistic napisał:

No tak, po co się przemęczać niepotrzebnie szukanie odpowiedzi na pytania.
MAsz FAQ, specjalnie dla ludzi takich jak ty, co muszą zadać pytanie, które już pojawiło
się kilka razy.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=34336&pid=21


Hehe, FAQ czytałem wcześniej i nic tam nie było napisane na ten temat jaki mnie interesuje :) Nie jestem takim noobem, za jakiego mnie masz... Nie znalazłem tego w faqu, a jako, że nie chciało mi się przeglądać stron, to się po prostu zapytałem... To chyba nie jest jakaś wielce straszna rzecz, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcin321 Luzik, rezygnuję z FAQ cz. 2 itp., nie zdają jednak egzaminu przy takiej ilości stron obecnie, a wszyscy mamy mało czasu w tych zaganianych czasach :-)

FAQ rzecze tak:
1. Czy możesz ujawnić co będziemy mogli za niedługo zobaczyć w eXtra Klasyce, Topseller''ze i innych seriach?
Tytuły ujawniamy w informacjach prasowych. Są publikowane m.in. na gram.pl
Mogę co najwyżej ogólnikowo coś powiedzieć w formie zagadek ;-) Zdarzają mi się zawoalowane przecieki na gramsajcie ;-)

Mistic: Jesteś Honorowym Asystentem Konsula, dzięki :-)
Ci, co lubią teorie spiskowe ;-): Zaznaczam, że Mistic nie czerpie z tego korzyści majątkowych. Mniemam, że mnie lubi z jakichś dziwnych, niewytłumaczalnych i paranormalnych przyczyn, bo w życiu go nie widziałam w realu ani w tesco ;-)

PioMrex: Ogarnij proszę ten nasz chaos w konwersacji tutaj i podaj pytania, na które nie odpowiedziałam wystarczająco w jednym poście.
Poznań to fajne miasto, mieszkałam tam ponad 10 lat, zostawiłam w nim najlepsze wspomnienia i przyjaciół, co ich odwiedzam od czasu do czasu, tydzień temu ponad byłam tam, całkiem nieplanowany przyjazd, tragikomiczna historia poniekąd, ale przyjaciele rulezzzz :-)
W Wawie chciałam mieszkać od dziecka, bo kiedy miałam 7 lat, to mama mnie tu przywiozła na wycieczkę i mi się spodobał PKiN architektonicznie i rozkopy pod metro przy centralnym i se wtedy wymyśliłam marzenie, że kiedyś tu zamieszkam i będę mieć z chaty widok na PKiN. Się spełniło :-)

I tym optymistycznym akcentem... ;-)

-----------------

Na resztę nowych pytań odpowiem hurtem w środę 19 marca 2008 na dyżurze między 19 a 20 i później, bo się pewnie nie wyrobię ;-), jak widać FAQ nie zdaje egzaminu, więc będę floodować jak ostatnio ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować