Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Ani Stanulewicz z CD Projektu!

136 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2008 o 23:49, Uspatente napisał:

Czy CDP zamierza reedytować w tanich seriach gry w oryginalnych wersjach językowych?

Rozwiń proszę. Jakie konkretnie gry (tytuły) Cię interesują, ciut ogólne pytanie IMHO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 13:00, rzulw napisał:

żaden z Konsuli nie pasuje ''bardziej'' jako adresat mojego pytania.
oto ono:
KIEDY (bo nie wątpię, że to nastąpi) będzie możliwa wysyłka zakupionych gier w sklepie
gram.pl za granicę Polski ?

[ciach]

CD Projekt i gram.pl to osobne spółki od niedawna, było info oficjalne w lutym 2008. Ja jestem konsulem CD Projekt, zajmuję się reedycjami (vel seriami) gier, sklep gramowy nie leży w granicach moich kompetencji informacyjnych. Poszukaj na forum wątku sklepowego, ale sklep ma też swój gramsajt czyli blog poniekąd: http://ja.gram.pl/Sklepsajt
"Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu" ;-)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 21:47, akne napisał:

PioMrex: Ogarnij proszę ten nasz chaos w konwersacji tutaj i podaj pytania, na
które nie odpowiedziałam wystarczająco w jednym poście.

Póki co jestem zaspokojony ;-).
Jak będę chciał sprawdzić, czy nadal "pracujecie" nad którąś z tych rzeczy, o które prosiłem, masz jak w banku, że zapytam. :)

Dnia 17.03.2008 o 21:47, akne napisał:

W Wawie chciałam mieszkać od dziecka, bo kiedy miałam 7 lat, to mama mnie tu przywiozła
na wycieczkę i mi się spodobał PKiN architektonicznie i rozkopy pod metro przy centralnym
i se wtedy wymyśliłam marzenie, że kiedyś tu zamieszkam i będę mieć z chaty widok na
PKiN. Się spełniło :-)

Boże broń, takiej zdrady się dopuścić... Ostatnie miejsce, gdzie bym chciał mieszkać :D

Dnia 17.03.2008 o 21:47, akne napisał:

Poznań to fajne miasto (...)
I tym optymistycznym akcentem... ;-)

To dobrze, w takim razie kawa z ciachem nas nie ominie w jakąś cieplejszą porę roku :D.

PS: Witam nocną marę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 21:58, Bingolo napisał:

Czy planowane są edycję(mega-super-elitarno-trudnych-do-odkopania;)gier przedpotopowych
takich jak np.WarCraft(cz.pierwsza której już dawno w normalnym sklepię nie da się nabyć)
lub Space Hulk?


Napisz mail z prośbą o reedycję na adres serie@cdprojekt.com

Dnia 16.03.2008 o 21:58, Bingolo napisał:

Będą również sprzedawane gry przeniesione z automatów na PC(to mi jakoś nie pasuję do
stylu gram.pl?


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=34336&pid=102

Dnia 16.03.2008 o 21:58, Bingolo napisał:

No i czy będzie możliwość zakupienia edycji kolekcjonerskich starszych gier?


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=34336&pid=102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 22:32, viajpi napisał:

Czy można spodziewac sie w najblizszych miesiacach debiutu Drivera 3 w extra klasyce
next lub jakiejs innej nowej taniej serii za 19.99zl?


Szanse < 0,1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 17:28, oOreVenOo napisał:

Czy World in Conflict będzie wydany w jakieś taniej serii ? Jest może już coś planowane
?


Kiedyś będzie pewnie, ale premiera była relatywnie niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 15:04, C-BOOL2 napisał:

akne daj jakąś zagadkę taką ja na przykład na forum CDACTION

To nie jest wątek od zagadek, to jest wątek od pytań na tematy określone w zielonym poście u góry strony.
Jeśli lubisz zagadki, to przejrzy sobie archiwum mojego gramsajta wstecz, "cytaty branżowe" itp. Gramsajt traktuję półoficjalnie, bo jestem starym bloggerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie was przepraszam, ale na więcej pytań nie odpowiem dziś, a dyżur jutrzejszy (19 marca 2008, 19-20) nie odbędzie się.

Ale w tych 110 postach* w moim wątku konsularnym macie full informacji, wiele można znaleźć na gram.pl w informacjach prasowych CD Projekt, a bardzo wiele można znaleźć przez "najpopularniejszą i najlepszą wyszukiwarkę, której nie będę reklamować" ;-)
że mi chyba wybaczycie niedostępność jutro?


Pozdro dla wszystkich gramowiczów :-)

* BTW: dzięki za nabicie mi najlepszego rankingu wśród Konsuli ;-)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to organizacja u Was też leży ... wchodzę na stronę www.gram.pl, patrzę co tam ciekawego .. O! jacyś konsule ( http://www.gram.pl/konsule.asp) ... do rozmów z nimi zachęca ekipa gram.pl (tak jest tam podpisane) choć żaden z nich nie wydaje się odpowiedni zadaję pytanie ... pytanie odnośnie ważnej rzeczy dotyczącej funkcjonowania (jak się teraz dowiaduję, rozdzielonej firmy - bo przecież, "że info było w lutym" wiedzieć nie muszę) i zostaję spuszczony bystro jak woda w kolzecie. Na stronie na którą zostałem spławiony, raczej nie ma gdzie i z kim zagadać a poza tym coraz mniej się chce. Pozostaje wsiąść do pociągu i zawieść pieniądze do najbliższego granicy empiku i dać zarobić za jednym zamachem pani sprzedawczyni, kolejarzom, diabli wie komu jeszcze i oczywiście firmie , która grę dystrybuuje na terytorium jaśnie najświętrzej panienki rzeczpospolitej stukniętej.
Mimo wszystko pozdrawiam w nadziei, ze klienci obu firm będą kiedyś traktowani jak klienci, a nie jak petenci w polskim urzędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 01:49, rzulw napisał:

no to organizacja u Was też leży ... wchodzę na stronę www.gram.pl, patrzę co tam ciekawego
.. O! jacyś konsule ( http://www.gram.pl/konsule.asp) ... do rozmów z nimi zachęca ekipa
gram.pl (tak jest tam podpisane) choć żaden z nich nie wydaje się odpowiedni zadaję
pytanie ... pytanie odnośnie ważnej rzeczy dotyczącej funkcjonowania (jak się teraz dowiaduję,
rozdzielonej firmy - bo przecież, "że info było w lutym" wiedzieć nie muszę) i zostaję
spuszczony bystro jak woda w kolzecie. Na stronie na którą zostałem spławiony, raczej
nie ma gdzie i z kim zagadać a poza tym coraz mniej się chce.

Pomijając już to, że nie słyszałeś o rozdzieleniu gramu i CDP... Twoje pytanie dotyczyło sklepu.gram.pl, więc właśnie ze sklepem powinieneś się skontaktować.
Strona, którą podała Ci akne pozwala skontaktować się z działem obsługi klienta sklepu. Wystarczy dobrze rozglądnąć się na tym GSie i można znaleźć odnośnik do sklepu (choć do niego wejść można bezpośrednio z głównej strony gramu). Już na stronie sklepu łatwo znaleźć dział Pomoc, a tam po prawej odnośnik do formularza kontaktowego DOKu...

Naprawdę, strasznie jest to skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo cos o tym, jak w Polsce zostanie wydany megapack z samochodami do Test Drive Unlimited? Jaka bedzie cena? Bo pytalem sie Macka Figla, On odeslal mnie wlasnie do Ciebie. Moze jakas promocja dla tych, co kupili premierowki? :) Bo badz co badz, za premierowke zaplacilem 80 zl (z WPLnami), a Ci co w TS kupili tylko 40 zl. I teraz wychodzi megapack i ja mam placic kolejne 40 zl, zeby miec te samochody, a oni dopiero dojda do tych 80... Troszke to nie fair, w stanach TDU wciaz kosztuje 20 dolcow, wiec drozej niz u nas, a pack bedzie na razie wszedzie tyle samo kosztowal... Da sie cos wykombinowac? :) Chyba troche za szybko jednak TDU trafilo do tanszej serii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o ile wiem ten megapack będzie niezależny od wersji językowej,a co za tym idzie obawiam się że będzie w takiej samej cenie jak w reszcie świata, bo inaczej gracze z krajów zachodnich zaopatrywali by się u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa na reedycję lub wydanie w czymś nawet może i tańszym zestawu Call of Duty Deluxe (CoD + CoD2)? Bo dzisiaj taki dostać to naprawdę trzeba mieć nieziemskie szczęście a popyt chyba nie zmalał aż tak znowu bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 20:25, Sephirath napisał:

Czy jest szansa na reedycję lub wydanie w czymś nawet może i tańszym zestawu Call of
Duty Deluxe (CoD + CoD2)? Bo dzisiaj taki dostać to naprawdę trzeba mieć nieziemskie
szczęście a popyt chyba nie zmalał aż tak znowu bardzo :)


jeden ze sklepów internetowych podaje, że na koniec maja mają być obie pozycje w cenie 39,90zł, no i LEM wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dokończeniem gry Barbie "Księżniczka i żebraczka". dziecko doszło bardzo daleko i w pewnym momencie barbie każe szukać miejsc do położenia tortów, flag, witraży, kwiatów - czyli tego co było robiome przez wszystkie etapy gry. Problem polega na tym ze nie ma instrukcji gry a ja nie moge znalezx juz miejsc do tortow, flag ... Moze gdyby było napisane ile zostalo mi do położenia flag, tortów,witraży i kwiatów i ewentualnie w jakim miejscu to mozna byłoby dalej grać. Tak stoimy w miejscu i nie możemy się ruszyc
Czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować