Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Ani Stanulewicz z CD Projektu!

136 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2008 o 11:37, AR999 napisał:

Czy istnieje możliwość, aby gra Star Wars : Knights of the Old Republic (1 część) pojawiła
się w Topsellerze ?

pytaj się LEMa, prawdopodobnie jakieś wznowienie będzie pod koniec maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 08:15, piotr3696430 napisał:

gdy sciagam z aktualizacje gier z gram.pl to spada mi transfer czy to jest wina mojego
kompa czy serweru


Nie pomogę Ci niestety, gram.pl i CD Projekt Sp. z o.o. to osobne spółki od lutego 2008. Ja jestem Konsulem CD Projekt, poserczuj w forum (użyj wyszukiwarki w postach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 14:05, jolaada napisał:

Mam problem z dokończeniem gry Barbie "Księżniczka i żebraczka".

[ciach]

Postaram się przekazać to koleżankom zajmującym się grami dziecięcymi.

Ja się zajmuję "dorosłymi" seriami gier - takimi dla chłopców generalnie. Ale sama pobawiłam się fakultatywnie przez naście minut, parę miesięcy temu, troszkę z ciekawości (jak to gry dla dziewczynek wyglądają ;-) w "Barbie: Salon Piękności" :-) Fajna zabawa (nie tylko dla nieletnich kobiet ;-), fajny dubbing, intuicyjne sterowanie :-) Niektórzy dorośli koledzy też się bawili, ale się nie przyznają do tego ;-)

Ale gdybym zapomniała (bo sporo mam spraw na głowie), to napisz proszę mail z problemem (temat maila po polsku, bo sporo spamu dostaję) na serie@cdprojekt.com, to na pewno mi nie umknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 11:37, AR999 napisał:

Czy istnieje możliwość, aby gra Star Wars : Knights of the Old Republic (1 część) pojawiła
się w Topsellerze ?


Szanse takie jak na Medieval TW Złota Edycja w eXtra Klasyce neXt last year (maj chyba) albo mniejsze ;-)
Szanse zawsze jakieś są ;-) Wiara & samozaparcie & ambicja czyni cuda ;-)
Ale weź pod uwagę to, że nie siedzę w biurze teraz, dedukuję tylko ;-)
W razie czego napisz na serie@cdprojekt.com - petycję, czy jak to tam Wy nazywacie ;-)
Maile mniej giną od postów, pod warunkiem, że temat maila będzie po polsku i zgodny z treścią maila.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dyżur Konsularny jutro, 19-20 godzina czasu polskiego, gdybym coś pominęła, to:
1) serie@cdprojekt.com (maile o sensownym temacie w j. polskim - powtarzam dla utrwalenia ;-)
2) najlepszy kontakt to 1) ;-) 1-to-1 rulez ;-)


Pozdrowienia dla wszystkich cGRACZY :-)

a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy planujecie kolejne zrzuty do Top Sellera i eXtra Klasyki? Czy jest szansa na osobne wypuszczenie Unreal Turnament 2004 w jakiejś tańszej serii? Najlepiej w eXtra Klasyce ;) W końcu gra ma już 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 23:23, Pawłek napisał:

Kiedy planujecie kolejne zrzuty do Top Sellera i eXtra Klasyki? Czy jest szansa na osobne
wypuszczenie Unreal Turnament 2004 w jakiejś tańszej serii? Najlepiej w eXtra Klasyce
;) W końcu gra ma już 4 lata.

http://www.software-pyramide.de/produktdetails.asp?web=1&page=1&p=3&art=32226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie do akne.
Co dalej z extra klasyką next? W lubelskich empikach półka przeznaczona na gry z tej kolekcji świecą pustkami i naliczyłem dzisiaj ich 14. Wielka promocja po 10zł już dobiega końca i to chyba czas by przedstawic opinii publicznej co dalej. Czy nowy zrzut tytułów do tej serii czy zaprzestanie promowania tej serii i debiut całkiem nowej?
I co z konkursem ala konkurs extra klasyki next z lat ubiegłych? Brakuje nam tych emocji i wielu, wielu nagród do zdobycia. Prosimy o jakieś konkretne informacje, powtarzam konkretne o ile to możliwe bo do 1 kwietnia kiedy konczy się promocja na gry EXN pozostało zaledwie kilka dni.

To ma byc jakaś niespodzianka czy jak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 23:13, Citkovsky napisał:

Prosimy o jakieś konkretne informacje, powtarzam konkretne
o ile to możliwe bo do 1 kwietnia kiedy konczy się promocja na gry EXN pozostało zaledwie
kilka dni.

To ma byc jakaś niespodzianka czy jak? :)


Pierwszy kwietnia?:) Spodziewam się, ze tego dnia usłyszymy, ze to koniec eXtra Klasyki :D Sory CDP... Nikogo na to nie nabierzecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 00:19, Pawłek napisał:

Pierwszy kwietnia?:) Spodziewam się, ze tego dnia usłyszymy, ze to koniec eXtra Klasyki
:D Sory CDP... Nikogo na to nie nabierzecie ;)

ekstra klasyka skończyła się już kilka lat temu, w prasie były nawet ogłoszenia o jej "śmierci" z żałobnikami niosącymi trumnę. ciekawe co szykują na kolejne dodanie słowa do nazwy serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem czy pytam w dobrym miejscu i czy pytam odpowiednią osobę. Jeżeli nie to przepraszam, ale trudno tu się odnaleźć:)

Mam pytanie związane z grą Sins of the stars. Na świecie dostaje bardzo wysokie oceny i cieszy się dużą popularności.
Czy Gram ma zamiar wydać tą grę a jeżeli tak to, w jakim terminie?
Moim zdaniem w naszym kraju jest dużo zwolenników tego gatunku i gra ma szanse się dobrze sprzedawać.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z grą Disciples 3? Czy CD-Projekt będzie jej wydawcą w Polsce? Gra ma się ukazać planowo w 3 kwartale tego roku, są już prowadzone dyskuje nad ewentualną betą gry(twórcy gry nie są jeszcze pewni czy będą robić betę). Tak więc kiedy i czy możemy się spodziewać Disciples 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 09:49, Saandman napisał:

Czy Gram ma zamiar wydać tą grę a jeżeli tak to, w jakim terminie?

nie, nie wydadzą, ponieważ nie zajmują się wydawaniem gier(gram.pl), chodziło Ci pewnie o CD Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ania "akne" Stanulewicz nie będzie już Konsulem, a w związku z tym nie będzie odpowiadała na pytania. Zamykam więc ten wątek, dziękując przy okazji za bardzo dużą aktywność na forum.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, możecie odnaleźć w długim FAQ przygotowanym przez akne http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=34336&pid=21

Jeśli i Wy chcecie podziękować Ani, proponuję wpisywać się na gramsajta: http://ja.gram.pl/akne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować