Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Łukaszowi Machowi z CD Projekt RED!

75 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2008 o 15:58, carol9222 napisał:

Słyszałem, że dodatek do wiedźmina który niedługo ma wyjść w wersji rozszerzonej bedzie
dostępny dla graczy którzy kupili orginalną gre w 2007 roku za darmo czy to prawda?


Tak, prawda. Cała ER jest pomyślana tak by w żadnym wypadku nie wyciągać kasy od ludzi, którzy juz raz płacili za produkt. Byłoby nie fair żądać dwa razy kasy za jednak tę samą grę. Oczywiście, będzie masa usprawnień, nowe linie dialogowe itd. ale to ciągle Wiedźmin i nie można kazać ludziom kupować go po raz drugi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo chciałbym zobaczyć grę cd project red która będzie podobna do f.e.a.r.
Takie gry bardzo dobrze się sprzedają, a wasza firma napewno bordzo solidnie
dopracowałaby taką grę, bo wiedzminowi nie ma czego zarzucić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 11:47, DziaduRED napisał:

> Słyszałem, że dodatek do wiedźmina który niedługo ma wyjść w wersji rozszerzonej
bedzie
> dostępny dla graczy którzy kupili orginalną gre w 2007 roku za darmo czy to prawda?


Tak, prawda. Cała ER jest pomyślana tak by w żadnym wypadku nie wyciągać kasy od ludzi,
którzy juz raz płacili za produkt. Byłoby nie fair żądać dwa razy kasy za jednak tę samą
grę. Oczywiście, będzie masa usprawnień, nowe linie dialogowe itd. ale to ciągle Wiedźmin
i nie można kazać ludziom kupować go po raz drugi:)

Czy nie dało by sie zrobić takiej akcji jak swego czasu z Dungeon Siege 2 - darmowa płyta z nadrukiem i zawartością bonusową oraz drukowany poradnik z czarnej edycji - za free dla posiadaczy zarejestrowanego wiedźmina - oczywiście wysyłka tylko dla zainteresowanych.
Sama możliwość ściągnięcia patchy, map itp jakoś jest mało zabawna - podobnie jak trzymanie dodatkowej płyty CD-R z czarnym "markerowym" napisem ''bonus cd"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 11:54, hiena21 napisał:

bardzo chciałbym zobaczyć grę cd project red która będzie podobna do f.e.a.r.
Takie gry bardzo dobrze się sprzedają, a wasza firma napewno bordzo solidnie
dopracowałaby taką grę, bo wiedzminowi nie ma czego zarzucić!



Dzięki za zaufanie!:) W zasadzie w tej chwili RED nie ma innego wyjścia jak robić TYLKO dobre gry. Nie po to wypuścilismy świetnego Wiedźmina by teraz spuścić z tonu. Dla REDa i całego CD Projektu w tej chwili właśnie zaczęło się przysłowiowe "5 minut" w branży (miejmy nadzieję, że te 5 minut potrwa znacznie dłużej:). W tej chwili musimy udowodnić, że to nie był przypadek, że RED będzie studiem kojarzonym z najwyższą jakością. I niech mi kudłaty łeb odpadnie jeśli będzie inaczej:D

W innym wypadku będziemy po prostu "niezłym" developerem... a tego nie chce nikt w REDzie jak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 11:54, Evil Khan napisał:

Czy nie dało by sie zrobić takiej akcji jak swego czasu z Dungeon Siege 2 - darmowa płyta
z nadrukiem i zawartością bonusową oraz drukowany poradnik z czarnej edycji - za free
dla posiadaczy zarejestrowanego wiedźmina - oczywiście wysyłka tylko dla zainteresowanych.

Sama możliwość ściągnięcia patchy, map itp jakoś jest mało zabawna - podobnie jak trzymanie
dodatkowej płyty CD-R z czarnym "markerowym" napisem ''bonus cd"...


Hmm, pomysł godny rozważenia, z tym że za zawartość "drukowaną" ER odpowiada już CD Projekt "niebieski" jako wydawca gry. Możesz spróbowac zapytać o to Maćka Figla, który jest konsulem CDP blue na tym forum. Na pewno odniesie sie jakos do Twojej propozycji:)

pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, też jestem ciekaw kto wygrał i w ogóle co to za nagrody, chociaż i tak wiem, że nic nie dostanę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą złożoną na czacie dotyczącym gry Wiedźmin DuelMail, podaję zwycięzców, którzy zadali najciekawsze naszym zdaniem pytania:)

Smerdek - Na Ziemię spada meteoryt niszcząc przy okazji wszystkie serwery na których stoi DuelMail + wszystkie kopie. Co robicie?

sianer - Czy nie macie Państwo czasem wyrzutów sumienia, iż Wasz produkt negatywnie wpływa na produktywność w wielu rodzimych biurach?

ad0 - Zainteresowała mnie wzmianka o logicznie powiązanych eventach. Czyli np. w jednym będzie trzeba zabić Zajączka Wielkanocnego, a w następnym samemu zająć się organizacją Wielkanocy? <;

Gwynbleidh - Mnie interesuje kwestia interakcji pomiędzy graczami. W obecnej wersji gry sprowadza się to tylko do wysyłania i przyjmowania wyzwań (oczywiście można też dyskutować na forum). W innych grach przeglądarkowych mamy możliwość choćby wysyłania wiadomości między graczami czy zakładania klanów, co decyduje w znacznym stopniu o żywotności i grywalności tego typu gier. Czy coś takiego pojawi się również w DuelMailu?

Wyróżniliśmy jeszcze jedną wypowiedź, choc nie była ona chyba pytaniem:)

Black_Monday - Ja chciałem podziękować za tą farsę i reżyserowany czat

Ze zwycięzcami skontaktuje się ekipa gram.pl! Gratsy dla wszystkich:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 10:51, DziaduRED napisał:

Wyróżniliśmy jeszcze jedną wypowiedź, choc nie była ona chyba pytaniem:)

Black_Monday - Ja chciałem podziękować za tą farsę i reżyserowany czat

Ze zwycięzcami skontaktuje się ekipa gram.pl! Gratsy dla wszystkich:)!

Yyyy nie wiem co powiedzieć, dziwnie się czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 18:20, kerimq napisał:

Czy będzie Wiedzmin 2???.Fajnie by było gdyby pojawili się w nim Bohaterowie z sagi.Np
ciri.


Hehe, aż mi głupio odpowiadać ciągle to samo:)... Na razie nic sie w tej kwestii nie urodziło jeszcze choć pomysły po studiu oczywiście krążą. Pożyjemy, zobaczymy.

Już teraz mogę za to powiedzieć, że szykujemy faaaajne newsy na tegoroczne Games Convention... warto czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 17:30, ROTFL napisał:

http://www.worthplaying.com/article.php?sid=51878

Czy to prawda, że chcecie wydać Wiedźmina na konsole? Bo pod tym adresem znajduje się
podobno potwierdzenie Macieja Sachmacińskiego co do tej kwestii :/


Słowa Maćka zostały trochę przekręcone czy też może po prostu nie do końca wiernie przytoczone. Powstał z tego od razu cały news i plotka (tak się niestety dzieje w podobnych przypadkach). Dokładnie tak samo jak w przypadku Wiedźmina 2, nic na razie nie jest jeszcze przyklepane.

Oczywiście, tak jak wspominalismy przy wielu okazjach, sa u nas w REDzie ludzie, którzy bacznie obserwują rynek konsol. Są też programiści, którzy mają pojęcie o dev kitach itd. Za wcześnie jednak żeby mowić, że Wiedźmin wyjdzie na jakąkolwiek konsolę. Chociaż, bardzo byśmy sobie tego życzyli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 12:21, Black Monday napisał:

> Wyróżniliśmy jeszcze jedną wypowiedź, choc nie była ona chyba pytaniem:)
>
> Black_Monday - Ja chciałem podziękować za tą farsę i reżyserowany czat
>
> Ze zwycięzcami skontaktuje się ekipa gram.pl! Gratsy dla wszystkich:)!
>
Yyyy nie wiem co powiedzieć, dziwnie się czuję...


No cóż, doceniamy również głosy krytyczne. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystko co robimy jest super i gites. Dlatego postanowiliśmy wysłać Ci nagrodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 12:22, DziaduRED napisał:

No cóż, doceniamy również głosy krytyczne. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystko co robimy
jest super i gites. Dlatego postanowiliśmy wysłać Ci nagrodę:)


Ale żaden mail do mnie niestety nie dotarł...

W sumie głupia sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 14:00, Black Monday napisał:

> No cóż, doceniamy również głosy krytyczne. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystko
co robimy
> jest super i gites. Dlatego postanowiliśmy wysłać Ci nagrodę:)

Ale żaden mail do mnie niestety nie dotarł...

W sumie głupia sytuacja...



Nie dotarł bo jeszcze nie przekazalismy nagród gram:) Jak tylko to zrobimy na pewno maila dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 12:16, DziaduRED napisał:

Oczywiście, tak jak wspominalismy przy wielu okazjach, sa u nas w REDzie ludzie, którzy
bacznie obserwują rynek konsol. Są też programiści, którzy mają pojęcie o dev kitach
itd. Za wcześnie jednak żeby mowić, że Wiedźmin wyjdzie na jakąkolwiek konsolę. Chociaż,
bardzo byśmy sobie tego życzyli:)


No dobrze, może i za wcześnie, lecz czemu już według CDP Insider''a poszukujecie programistów PS3, a więc już coś szykujecie na PS trójkę bo inaczej, bo co płacić osobom za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować