Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Danielowi Sadowskiemu z CD Projekt RED!

112 postów w tym temacie

może trochę nie na temat, ale może dostanę od szanownego konsula odp. Mój problem - Ponad 2 tygodnie temu zamówiłem plakacik z osobistym odbiorem w siedzibie gram.pl . Do tej pory nie dostałem e-maila informującego, że mogę już odebrać zamówienie. W moim poprzednim zamówieniu maila dostałem po 2 dniach.
Co się dzieje??? Czy jest tak dużo zamóień??? Proszę o odp. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DanDraver zajmuje się programowaniem w CDP Red, a ty masz problem z paczką od gram.pl. Weź pomyśl kogo ty w ogóle się pytasz ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 18:32, KinggAdek napisał:

Na początku ukłon dla całej ekipy tworzącej Wiedźmina.Mam 18 lat ,niestety poszedłem
w innym kierunku nauki(mechanik),ale chciałbym w przyszłości tworzyć gry.Co mogę zrobić?
z czego sie uczyć?czy w tej sytuacji zostały mi tylko śrubki?

Na naukę prawie nigdy nie jest za późno, więc jeśli na prawdę chcesz iść w tym kierunku, to najpierw pomyśl co konkretnie chciałbyś robić - czy programować, czy tworzyć grafikę, czy może zająć się designem. Każdy z tych działów wymaga oczywiście różnych umiejętności. Jeśli chcesz programować, to sięgasz po książki z programowania (np. Symfonia C++), jeśli chcesz robić grafikę możesz zaopatrzyć się chociażby w Blendera i próbować coś wymodelować. A jeśli design - no to idealną szansą dla sprawdzenia się będzie nasz toolset, w którym będziesz mógł stworzyć jakąś własną przygodę w świecie Wiedźmina. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 11:24, mateuszbanach0 napisał:

może trochę nie na temat, ale może dostanę od szanownego konsula odp. Mój problem -
Ponad 2 tygodnie temu zamówiłem plakacik z osobistym odbiorem w siedzibie gram.pl . Do
tej pory nie dostałem e-maila informującego, że mogę już odebrać zamówienie. W moim poprzednim
zamówieniu maila dostałem po 2 dniach.
Co się dzieje??? Czy jest tak dużo zamóień??? Proszę o odp. Z góry dziękuje.

Tak jak napisał Mistic, nie jest to moja działka, więc proponuję skontaktować się z samym gram.pl, albo z którymkolwiek z ich kosuli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 04:57, maciekwitek napisał:

1. W informacji o edycji rozszerzonej Wiedźmina można przeczytać, że czas loadingu zostanie
skrócony o 80%. Do jakiej wersji gry odnoszą się te procentowe zmiany? 1.0, czy 1.2?

80% w stosunku do 1.0, ale też trochę szybszy od 1.2 :)

Dnia 19.03.2008 o 04:57, maciekwitek napisał:

2. Dużo mówi się (pisze) w kontekście ER Wiedźmina o poprawkach, że je tak ogólnie nazwę,
technicznych, a co z innymi błędami, takimi jak niezgodność gry z sagą (nazwy kilku książek,
rok w którym dzieje się akcja gry), błędami językowymi, czy też „dziwnymi”,
oderwanymi od losów Geralta w grze, wpisami w dzienniku? Jest jakakolwiek szansa, że
te niedociągnięcia też zostaną, chociaż w pewnym stopniu, wyeliminowane?

Edycja Rozszerzona nie będzie zawierała zmian fabularnych - przynajmniej z tego co mi wiadomo. :) Ewentualnie możesz dopytać się Kasi Kuczyńskiej. :)

Dnia 19.03.2008 o 04:57, maciekwitek napisał:

3. Za co w Wiedźminie odpowiada funkcja „informacje tekstowe”, którą
można wł/wył z poziomu ustawień gry? Początkowo po zapoznaniu się z opisem tej funkcji
– „wyświetlanie informacji nad głowami postaci”sądziłem, że
jest ona odpowiedzialna albo za wyświetlanie imion postaci, albo za pojawianie się tekstu
podczas monologów nad głowami NPCów, jednak dezaktywowanie tej opcji nie przynosi zmian
w żadnych z tych dwóch rzeczy. (Za pokazywanie, lub nie, napisów do mówionego teksu odpowiada
inna funkcja - „pokazuj podpisy”).

Chodzi o komunikaty podczas walki, czyli cyferki z damagem i info o parowaniu, bądź efektach krytycznych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam, że odpowiadam na pytanie, które nie zostało zadane mnie.

Dnia 21.03.2008 o 22:57, BANITA PL napisał:

Walnę prosto bez owijania w bawełnę! Jakie wymagania trzeba spełnic aby się do was dostać?


Takie jak na stronie z opisem danej oferty pracy w sekcji "Jakie umiejętności powinieneś posiadać":
http://www.thewitcher.com/community/pl/career/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zapytać czy WSZYSTKIE dodatki będą dostępne do pobrania z internetu jeśli zarejestrujemy grę? W newslettrerze czytałem, że tak ale w miejscu gdzie była data wydania tego drugiego modu nie było daty wydania w necie, więc sobie pomyślałem, że tylko jeden będzie udostępniony za darmo. Jeśli tak to wielka szkoda bo liczyłem, że zagram w obie przygody:( Proszę rozwiej moje wątpliwości na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 16:53, THE WITCHER1990 napisał:

Witam, chciałbym zapytać czy WSZYSTKIE dodatki będą dostępne do pobrania z internetu
jeśli zarejestrujemy grę?


Mam nadzieje, ze DanDraver sie nie obrazi jak odpowiem za niego ;)
Na razie zapowiadane sa 2 dodatki i oba maja byc bezplatne. Planowane sa jeszcze inne przygody (liczba i data premiery nieznana) i one moga byc juz platne (ale nie ma jeszcze ostatecznej decyzji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2008 o 14:59, Xantus napisał:

Mam nadzieje, ze DanDraver sie nie obrazi jak odpowiem za niego ;)
Na razie zapowiadane sa 2 dodatki i oba maja byc bezplatne. Planowane sa jeszcze inne
przygody (liczba i data premiery nieznana) i one moga byc juz platne (ale nie ma jeszcze
ostatecznej decyzji)

Acha to dobrze, że chociaż te dwa będą za free bo inaczej chyba byłoby nie w porządku:/ No chyba, że będą wydane jako osobny dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak posuwają się prace nad THEY-em? Jaka będzie w tym wszystkim rola CDPR? Kiedy pojawi się zapowiadany na koniec marca mod? No i czy można by się czegoś dowiedzieć nt. tajemniczego projektu pt. FIGHT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 09:51, Michał Kaletka napisał:

jaką gre robicie i macie jakąś strone internetową oprucz gram.pl

Moglibyście sobie zadać trud zerknięcia na poprzednią stronę...

>>> Czy przewidujecie zrobienie kontynuacji Wiedźmina, albo jesze innej gry RPG opartej
>>> na jakiejś książce?
>> ...Niestety przyszle plany CDPRed sa tajemnica do czasu oficjalnego ogloszenia prac nad jakims tytulem...

Dnia 25.03.2008 o 09:51, Michał Kaletka napisał:

Coś podobnego właśnie chciałem napisać. :)


...i do słownika ("oprócz")?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 23:07, Vesania666 napisał:

zadam pytanie, które męczy mnie od długiego czasu, mianowicie, kim jest zamaskowany gość
zabity przez Geralta w outrze Wiedźmina?

Nie mogę Ci powiedzieć. ;) Może kiedyś ujawnimy jego tożsamość, aczkolwiek na pewno nie dziś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 14:59, Xantus napisał:

> Witam, chciałbym zapytać czy WSZYSTKIE dodatki będą dostępne do pobrania z internetu

> jeśli zarejestrujemy grę?

Mam nadzieje, ze DanDraver sie nie obrazi jak odpowiem za niego ;)
Na razie zapowiadane sa 2 dodatki i oba maja byc bezplatne. Planowane sa jeszcze inne
przygody (liczba i data premiery nieznana) i one moga byc juz platne (ale nie ma jeszcze
ostatecznej decyzji)

Pierwsza, jak i druga przygoda (a także edycja rozszerzona) będą dostępne do pobrania dla zarejestrowanych użytkowników. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do nauki programowania poradziłeś mi Symfonie C++,który egzemplarz najlepszy? ile jest tego tomów?Jest wiele różnych wydań, nie wiem który kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 22:26, Jaro7788 napisał:

Jak posuwają się prace nad THEY-em? Jaka będzie w tym wszystkim rola CDPR?

To pytanie raczej należy kierować do Metropolisu, gdyż dev team CDPRed nie jest zaangażowany w prace nad projektem. Proponuje zapytać się Łukasza Macha jak wróci z urlopu. :)

Dnia 24.03.2008 o 22:26, Jaro7788 napisał:

Kiedy pojawi się zapowiadany na koniec marca mod?

Jak najszybciej będzie to możliwe. Toolset, wraz z przygodą i patchem 1.3 jest już gotowy od pewnego czasu, jednak z przyczyn niezależnych od nas jesteśmy zmuszeni trochę jeszcze poczekać na premierę.

Dnia 24.03.2008 o 22:26, Jaro7788 napisał:

No i czy można by się czegoś dowiedzieć nt. tajemniczego projektu pt. FIGHT?

Wkrótce zostaną ujawnione informacje na temat FIGHT''a. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować