Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obrazkowy konkurs Blizzarda nie dla Polaków

106 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2008 o 23:39, Probos napisał:

Wcale nie zdziwiłbym się, gdyby Blizzard specjalnie pominął Polskę, ze względu na to,
co nasi "wspaniali" rodacy wyprawiają na chacie serwera Burning Legion... Po prostu czysta
masakra...

Było już pisane, że Polska nie jest jakimś wyjątkiem wśród pominiętych państw europejskich... Praktycznie tylko zachodnia Europa może uczestniczyć w tym konkursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czedwik i m1szer mają rację.

Możecie skończyć z wieszaniem psów/wyzywaniem Blizza, EA, czy innych firm nie dodających Polski do listy krajów mogących wygrać kasę poprzez granie w coś lub uczestnictwo w konkursie.

To jest kwestia tylko i wyłącznie prawna. Nie każde państwo pozwala na takie ''zyski'' czy ''wygrane'' i dlatego jest pomijane w tego typu imprezach.

Przyznaję, nie potrafię wskazać konkretnego zapisu/paragrafu, ale ów powód został mi podany przy okazji innej gry sieciowej, która nie miała Polski na liście, a za jej pomocą można było wygrać konkretne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pfff nab znaczy w sieciowkach to samo co noob, nap, njub, n0b etc widac ze siedzisz w tym od niedawna ;>
Zaraz pewnie sie ktos zacznie rzucac ze to bzdura ze tak nie jest itp ale prawda jest taka ze jak nazwiesz w jakims mmo/sieciowym fps'ie goscia nabem to wszyscy beda wiedziec OCB ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu ta sprawa jest poruszana dopiero teraz.
Nie jest to pierwszy tego typu konkurs jaki organizuje Blizzard.
Nic tam przecież nie pisze, że polacy nie mogą brać udziału w konkursie. Są wymienione państwa, które mogą brać udział w konkursie (to że nie ma wymienionej Polski, nie znaczy że nasi rodacy za granicą nie mogą brać udziału w konkursie).
Widocznie nie opłaca im się wysyłać ewentualnych nagród do Europy wschodniej, czemu wcale się nie dziwie.

Btw: jeżeli chodzi o zachowanie polaków na serverze bl, to ich chamstwo przechodzi już wszelkie normy "przyzwoitego zachowania"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Blizzardem "walczę" w sprawie pomijania polski we wszelkich konkursach jak również w ich sklepie internetowym (który również nie zezwala na zakupy przez polaków) od dobrych dwóch lat. Dowiedziałem się od nich, że w polskim prawie jest jakiś kruczek prawny, który nie zezwala na uczestnictwo polaków w konkursach zagranicznych. Chodzi o podatki jak również o to, że nasz kraj nie nostryfikował jakiś umów międzynarodowych.

To samo było, jak wprowadzili możliwość Invite Friend, gdzie otrzymywało się 30 dni za friko, oczywiście z wyłączeniem naszego kraju jak i innych krajów europy wschodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje się zemścić i w wszelkich serwisach o grach zaniżać notę 2 dodatku do wowa niech poczują że polska istnieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, święta racja, wchodzę na stronę konkursu, a tam wielki napis "Polacy won!". Blizzard nienawidzi Polski! Aż dziwne, że tytuł newsa nie brzmi: "Skandal!!! Szok!!! Obrazkowy konkurs Blizzarda nie dla Polaków"

A teraz na poważnie. O ile dobrze pamiętam, to nie pierwszy taki konkurs Blizzarda. I nie tylko Blizzarda. I nie tylko my nie możemy startować. Popatrzcie na kraje, które mogą brać udział w konkursie. Gdzie Portugalia, Włochy czy Grecja? Czyżby kraje "starej" Unii Europejskiej też były "Europą drugiej kategorii", tak jak Polska, Czechy czy może Ukraina? Ja bardziej stawiałbym na luki prawne niż na złośliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 22:41, Tarionek napisał:

O czym w ogole mowimy - gralem w wowa okolo 6 miesiecy i na kazdym kroku spotykalem sie
z napisem "This option is not avaible for your country".

Z tego i wielu innych powodow WoWowi mowie stanowcze: NIE!



Ciekawe bo ja grałem w WOWa 10 miechów na (server Burning Legion) i nie widziałem ani jednego takiego napisu. A tak btw może następnym razem spróbuj zagrać na oryginalnych serwerach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard zawsze nie daje Polski do konkursów. Nawet zaproszenie przyjaciele do WoWa nie jest dla Polski. Trochę to wkurzające jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem czym wy sie podniecacie O_o Zaden z konkursow zwiazanych z wowem, organizowanych przez 3 ostatnie lata nie byl dostepny dla Polakow. Nic nowego. Tanie szukanie sensacji na miare Faktu ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff wkurzył bym się jeszcze gdyby to chodziło o jakieś "poważne" nagrody,ale widząc te talie kart z WoW''em i jakąś (chyba) ksiązeczke to az odechciewa mi sie w ogole czytac o tym konkursie a co dopiero sie nim przejmowac...Mam nadzieje ze i kiedys Fani "zagraniczni" Wowa nie bedą mieli prawa głosowac w jakims wielkim ogolnoświatowym konkursie wiedzmina :d (o ile taki kiedys bedzie) no ale cuż,czekamy :D
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować