Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obrazkowy konkurs Blizzarda nie dla Polaków

106 postów w tym temacie

Juz wcześniej tak było i także teraz uważam, że to beznadziejna sytuacji "chamerykański" producent po prostu nie interesuje kraik tak jak nasz, który jak wiadomo zawsze jest "100 lat za murzynami". Mi się to całkowicie nie podoba, ale co mój glos może zmienić? Chyba ze zrobimy jakaś petycje tak jak nasi rodacy do dystryktu polskiego w GW im się udało to, czemu by nie spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zawsze myślałem, że Blizzard to super firma! To dyskryminacja!!! Skandal! Teraz to się nie liczymy, mają Japonię, to już im niczego więcej nie potrzeba! ANIHILACJA!!! >:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Europa zachodnia i USA od swojego postępu zacofane sie robią . Pewnie byście sie spytali "A dlaczego ??" ,a dlatego ,że w USA to oni sie uczą tylko partyiotyzmu i tego ,zeby mimo wszelkich niebezpieczeństw (nawet jakby w NY miał rąbnąć meteoryt wielkości wyspy) nie wyjeżdżać z kraju . Mnie jabardzej interesuje kogo oni tego patryiotyzmu tam uczą ?? Polaków ?? Hiszpanów?? Brytyjczyków?? czy może Niemców?? . A co do zachodniej europy to cała jest zadufana w sobie. Wracając do tego ,że Polska jest nieby "nieznana". Już nie bede wspominał o Tadeuszu Kościuszce ,który pomógł "Amerykanom" w buncie przeciwko kolonizatorom ,ale napewno jest choćby paru informatyków pochodzenia polskiego w różnych zespołach firmy Blizzard . I jak już wspominacie ,że Polska jest zacofana to czepiejcie sie ruskich bo to przez nich jesteśmy tak zacofanym państwiem . Obecnie idzemy wmare do przodu , przykładem jest polki rynek gier ,na którym kiedys gry np. Ubisoftu ,EA czy Blizzu wchodziły po roku od oficjalnej premiery ,a dzis ?? Po tygodniu albo po miesiącu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS: A co by było żeby wszyscy polacy grający w wow''a wysłali e-mail z tym screen''em albo z jakąś ostrą skargą na firme o dyskryminacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie mozna podziekowac redakcji gram.pl o pytanie dlaczego nie ma Polski, ale raczej nie ma co sie czarowac, odpowiedz nie nadejdzie albo bedzie to cos naprawde bezsensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem po co co niektorzy sie pluja ze polacy nie moga, ze to dyskryminacja, ze rasizm i w ogole skoro pewnie i tak w wowa nie graja
tak wiec stfu nabs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam, że zamiast czekać na wyjaśnienia lepiej wysłać mail z zapytaniem do odpowiedniej instancji. No ale zawsze lepiej pobluzgać po "polskiemu" niż napisać dłuższy mail w "angliku: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 20:34, Uspatente napisał:

Od siebie dodam, że zamiast czekać na wyjaśnienia lepiej wysłać mail z zapytaniem do
odpowiedniej instancji. No ale zawsze lepiej pobluzgać po "polskiemu" niż napisać dłuższy
mail w "angliku: :D

Takie próby były już nieraz. Blizzard zwykle odpowiada to samo (zapewne używają gotowych wzorców odpowiedzi na niektóre pytania), że niedostępność konkursu w danym kraju może wynikać z przyczyn wewnętrznych, politycznego embarga, różnic prawnych itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzicie, GW nie dyskryminuje polskich graczy. :P

Ale bądźmy szczerzy. Przy 10 minlionach graczy tylko 80 miejsc.. co tam za Polak wygra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W polskich grach i np. Wiedźminie wychodzących na chłameryke powinno się zaznaczać, że dla chłamerykańskiego rynku gra jest w specjalnej okrojonej wersji, najlepiej demo.
A to, że Polska jest małym kraikiem na zadupiu świata, gdzie niedźwiedzie łażą po ulicach (tak do dziś myślą niektórzy ludzie ze świata, naprawdę), nie oznacza, że jestesmy małym rynkiem, wręcz przeciwnie rozwijamy się coraz prężniej i chętniej sięgamy po ich produkty.
I tu wdzięcznośc zachodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada, ze jako redaktor kilku poczytnych portali o WoW postanowilem zapytac o to samo... niecaly miesiac temu, gdy obchodzono trzecie urodziny WoW''a w Europie. Uzyskalem odpowiedz w postaci prostej regulki z kategorii ctrl+c, ctrl+v. Z mila checia poczekam na rozwoj sprawy i gratuluje przejecia inicjatywy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ktos moze zauwazy, jak bardzo Polacy sa kochani przez wszystkich na swiecie :-)

Dobrze, ze ja juz w UK mieszkam... ;-D

BTW CD-Projekt i tak przeciez nic nie powie, bo co moze powiedziec? Napisza, ze zbadaja sprawe po czym za 2000 lat powiedza, ze niestety Blizzard nie odpowiedzial ;-)

Do Russel

> tak wiec stfu nabs

Doskonale sobie poradziles z pierwszym skrotem, ktory jest niezwykle kulturalny, ale "nabs" to ja nie wiem co to jest ;-P

Jedyne co mi przychodzi do glowy to:
"nab - to take something suddenly, or to catch or arrest a criminal" - CALD

Czyli, ze mamy "zamilknac" i potem idzie czasownik w 3 os liczby pojedynczej znaczacy zlapac/przylapac?

Nie bardzo to rozumiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować