Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obrazkowy konkurs Blizzarda nie dla Polaków

106 postów w tym temacie

hmm a może niech wszyscy Polacy dadzą cencel account może blizz zmięknie. Tak było gdy C''Thun był zbugowany i nic nie chcieli z tym zrobić. Można też zrobić topica na oficjalnym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym kieruje się Blizzard w tej sprawie, ale z doświadczenia w kilku innych przypadkach wiem, że Polacy dostają tylko to na co sami sobie zasłużyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 19:31, hammerfall87 napisał:

No nie najpierw dowiedz sie co oznacza to pojecie,ośmieszasz się wyłącznie.

Które? Blizzard czy ironia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<< Dobrze, ze ja juz w UK mieszkam... ;-D >> <<---- No Comments .....

Przestańcie lamentować .. i tak wam to nic nie da. Firma wielkości Blizzarda robi to co chce i kiedy chce .. a wam jak się nie podoba .. to nie grajcie .. proste. Oni od tego specjalnie nie zbiednieją, i dlatego mają to gdzieś. Dla nich Polska w porównaniu z rynkiem USA, Brytyjskim czy Japońskim to mały pikuś.

A z moich doświadczeń w wowem .. no cóż ... wydaje mi się że ta decyzja wcale nie jest taka bezpodstawna. Polskie community w 80% jest <cenzura>. Zrezygnowałem z gry po 6 miesiącach grania bo miałem serdecznie dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba po raz kolejny odzywa się nasze narodowe "czemu akurat my?". A no nie tylko "my". W konkursie (z tego co wynika ze strony), wynika że udziału nie mogą brać także chociażby Chińczycy, Czesi, Węgrzy, Rumunii i mnóstwo innych nacji. My jesteśmy w o tyle komfortowej sytuacji, że za kraj możemy podać "United Kingdom" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kris_bla "Nareszcie ktos moze zauwazy, jak bardzo Polacy sa kochani przez wszystkich na swiecie :-)
Dobrze, ze ja juz w UK mieszkam... ;-D " > no i cóż z tego ! jesteś dumny że mieszkasz w krainie miłośników budyniu ... co ty możesz wiedzieć o nastawieniu innych narodów do Polaków jesteś jakimś p... analitykiem czy socjologiem ! nic niewiesz więc zamilcz ... a co do Blizzarda jak mają focha lub niewiedzą o istnieniu Polski lub za małą mają sprzedaż swojego produktu w naszej krainie to ich problem nie nasz ... to nie pierwszy i nie ostatni konkurs więc proponuje nie pękać fanom ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale macie problem, włosi, grecy, chorwaci, ukraińcy też nie mogą więc bez lamentów. Pozatym zamiast grać na pirackich serwerach zacznijcie grać na blizzardowskich to może zmienią politykę co do naszego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włosi, Grecy, Chorwaci pewnie też lamentują bo płacą tyle samo a nie są równie traktowani co kraje które mogą wziąć udział w konkursie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie głupi ten konkurs. Obywatel każdego narodu płaci obowiązkową kwotę, a tylko użytkownicy z danych krajów mogą brać w nich udział? No, no, to sobie opinie wyrabiają. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś pewnie według nich nie "zasługujemy" na konkursy, bo niby u nas mniej niż w innych krajach graczy w WoWie... :/
Chociaż by mogli dać dla WSZYSTKICH, a nie dla tych co najlepiej finansują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 22:30, Gol Galad napisał:

Coś pewnie według nich nie "zasługujemy" na konkursy, bo niby u nas mniej niż w innych
krajach graczy w WoWie... :/
Chociaż by mogli dać dla WSZYSTKICH, a nie dla tych co najlepiej finansują...

Z jednej strony prawda, ale z drugiej np. taka Rosja(Blizzard sam przyznał, że graczy z Rosji jest bardzo dużo) ma otrzymać własną wersję językową gry i serwery, a oni również nie mogą brać udziału w tym konkursie. Generalnie to widać, że Blizzard mimo wszystko bardziej uznaje zachodnią Europę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o pewne regulacje prawne w naszym kochanym Panstwie,wiec z pretensjami do ustawodawcow a nie blizzarda, czy CD Projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie zdziwiłbym się, gdyby Blizzard specjalnie pominął Polskę, ze względu na to, co nasi "wspaniali" rodacy wyprawiają na chacie serwera Burning Legion... Po prostu czysta masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować